Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Probaj izbaciti totalno monitor, samo tv spoji, vidi šta se dešava. Moguće da ti nije rezolucija za tv podešena, manja je nego na monitoru. Kod mene je to spojeno preko VGA kabla.
    Last edited by torpedo; 31-08-17, 13:40.

    Comment


    • Ljudi, ako mi verujete nemam smart tv još. Moji to kući ne kupuju, oni samo gledaju da je što veći, a ja u Bg sebi hoću da uzmem, pa me interesuje šta je najbolje da uzmem, i koje su mogućnosti oko neta?

      Comment


      • Originally posted by Capo dei capi View Post
        Imas one raznorazne drzace i vodilice za kablove, cak je i Ikea nesto od toga izbacila Moze sve to da se sakrije i zakamuflira
        Znam, ali nikako da kupim duži kabl, prosto se ne setim, ovaj je tačno 5 m i razapet i napret ko puška naravno samo kada mi treba
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ljudi, ako mi verujete nemam smart tv još. Moji to kući ne kupuju, oni samo gledaju da je što veći, a ja u Bg sebi hoću da uzmem, pa me interesuje šta je najbolje da uzmem, i koje su mogućnosti oko neta?
          Najbolje je da slusas roditelje i uzmes sto veci. Bez zezanja, vidis da svi savjetuju povezivanje sa racunarom. Dakle, ulozi pare u sto veci tv, gledaj da je full hd i da nije neka znj marka. Softver tih televizora je nekompatibilan, a tipa skines aplikaciju za youtube i hoces da ukucas sta bi gledao, godina dana ti treba.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Znam, ali nikako da kupim duži kabl, prosto se ne setim, ovaj je tačno 5 m i razapet i napret ko puška naravno samo kada mi treba
            Шта ће ти дужи кабал, само мало изпремјештај ствари

            Comment


            • Ma ja imam u spavacoj sobi Filipsov 32 inca full hd, kupio ga 2011 i radi kao sat (da ga ne ureknem ). Ne pada mi na pamet da menjam za neki smart, ako mi nesto treba povezem i cao

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Apsolutno nikad Smart, pa ne vidim svrhu za Smartom kad imate da kupite android box za 30 eura i na njemu mozete da instalirate kodi i gledate sve sto vam padne na pamet. Znaci imate i android sistem, minimum 8 gb interne memorije i gb rama za smijesne pare, povezivanje sa hdmi. I ja povezujem komp na TV ili skinem na eksterni i prikljucim ga na TV. Bas ne vidim poentu kupovine Smarta, jer su sistemi tim televizorima uglavnom ocajni. Android tv je vec druga prica, ali i to je obesmisljeno kad postoji android box tv za bas smijesne pare.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Шта ће ти дужи кабал, само мало изпремјештај ствари
                  Ehhh pa ne može
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • I napokon stizu vase omiljene, Saomi vijesti.

                    Saomi radi direktno sa Googlom na razvoju Android One telefona. Bice razvijen na Mi 5x platformi, zvace se Mi A1 i bice na cistom androidu bez MIUIa. Google napokon progledao i shvatio koliko je Saomi dobar. Samo jos nisu shvatili koliko je MIUI dobar. No shvatice, ima vremena.
                    sigpic

                    Comment


                    • Već se zabrinuh em te nema, em nema ni Saomi vesti
                      Nemoj te šokove više da nam priređuješ :P
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Samo ne valja ni kad je tv predimenzioniran. Cak sam video jednom formulu za izracunavanje optimalne velicine tv za sobu (da, ima i to). Valjda meris daljinu od pozicije odakle planiras da gledas tv u stopama, pa mnozis sa cetiri, i tako dobijes neku optimalnu velicinu tv (npr. 10 stopa od sofe do televizora, pomnozis sa 4 i dobijes da je za tu sobu optimalan tv velicine 40 inca).
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Pa ovaj Phillips sto planiram da uzmem, Android TV, 1GB DDR3, 8GB Interna memorija, kosta 220 eura sto je bas smesna cena po meni. Android box kod mene kosta 50 eura, ovako taj box u TVu koji je prilicno dobar kosta 220, odlicno.

                          @Vladan

                          Jel mozes da mi objasnis neke stvari ako mozes u PP, oko tog Kodija. Cuo sam dosta o njemu, ali ne mogu nista da nadjem za pogledati da ga jbs Ako ti nije frka bicu zahvalan

                          Comment


                          • Mogu kad dodjem s kompa, sto ce nadam se biti sjutra

                            Nisam ga odavno koristio doduse ali ako je sve ostalo kao nekad vrlo je lako i ima brdo listi sa kanalima. Noto ga koristi mislim, barem jeste, pa mozda i njemu da posaljes pm.
                            sigpic

                            Comment


                            • Treba mi ako ikako mogu da skidam knjige na tv i torrente na neku memoriju i gledam na TV. Laptop sam poklonio a ne kupuje mi se novi tek tako, jer mi i nema neku svrhu. Ni Tablet mi ne treba nego baš TV.

                              I mogu li se sa Iphone povezati na taj androdi box?

                              Kontao sam da taj smart imam neku memoriju i može da se ili downloaduje nešto ali vrv to može samo na kompu hahaha.

                              Jer na Iphone ne mogu da skinem ili ne znam da skinem torrente i to, nzm da li može a trebaće mi dosta materijala.

                              Mnogo komplikujem na kraju ću uzeti laptop od kuće.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Mogu kad dodjem s kompa, sto ce nadam se biti sjutra
                                Odlicno, i onako sam planirao sutra da idem da uzmem taj TV

                                Comment

                                Working...
                                X