Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A desktop?
    Mada me put nikako ne vodi tamo...

    A vodi vodi sta to pricam..procitala sam Balkanska ulica -.-

    tt sa A5 u inat Mi6
    Brankova - na Zelenom Vencu, prema mostu .
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment




    • 1000 e

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post


        1000 e
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Da li neko ima ideju zašto pojedine MP3 ripove pjesama cd player u autu neće da reprodukuje? Dakle, desilo mi se sa različitim izvođačima na različitim cd playerima. Samo ih skip-a. Npr, skidao neki dan diskografiju Popečitelja i prva 2 albuma idu normalno, treći neće nikako, al sam tu ubacio i novi singl i on pjeva. Dakle nije do karakteristika foldera. Pjesmama sam izmjenio podatke, pobrisao naše karaktere tipa: š,ć đ itd. al opet neće. Uništim tako po 3-4 cd-a pokušavajući. Iste pjesme kad narežem u audio formatu mogu se reprodukovati. Sve je ripovano na 320hz. Rezano na najsporije. Pojma nemam više šta da pokušam.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Kupi novi auto
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Idi bježi, tek sam ga pazario i sredio. Šalu na stranu, dešavalo se to i sa drugim autima ( cd playerima ), često jer displej ne može čitati č,ć,š.. Međutim, ovaj je simplifikovan, čita samo osnovne podatke, tipa broj foldera i broj pjesme, tako da nije to.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Kupi FM transmiter i batali cd-ove.

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Da li neko ima ideju zašto pojedine MP3 ripove pjesama cd player u autu neće da reprodukuje? Dakle, desilo mi se sa različitim izvođačima na različitim cd playerima. Samo ih skip-a. Npr, skidao neki dan diskografiju Popečitelja i prva 2 albuma idu normalno, treći neće nikako, al sam tu ubacio i novi singl i on pjeva. Dakle nije do karakteristika foldera. Pjesmama sam izmjenio podatke, pobrisao naše karaktere tipa: š,ć đ itd. al opet neće. Uništim tako po 3-4 cd-a pokušavajući. Iste pjesme kad narežem u audio formatu mogu se reprodukovati. Sve je ripovano na 320hz. Rezano na najsporije. Pojma nemam više šta da pokušam.
                  Kupi player sa USB prikljuckom i ne rezi na DVD, vec na CD.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ovo je njegov originalni, ne bi ga mijenjao ni za šta! Kakvi DVDovi, pa kako bi bilo sta ocitao da sam na dvd narezao?
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Ja lepo kazem, kupis mali uredjaj, nadjes neki kvalitetniji, stavis na fleš od vise gb bolji format zvuka svake pojedinacne pesme i ne brigas. Par godina unazad radim tako, samo sam grupisao po folderima koncerte Mejdena, Bb Kinga i ostatak i rokam.

                      Comment


                      • Ljudi, koji DVD diskovi su najkvalitetniji? Hocu da arhiviram neke filmove i serije koje imam na kompu, pa mi treba najkvalitetnije resenje za to.
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Originally posted by Capo dei capi View Post
                          Ljudi, koji DVD diskovi su najkvalitetniji? Hocu da arhiviram neke filmove i serije koje imam na kompu, pa mi treba najkvalitetnije resenje za to.
                          Zaboravi diskove - kupi eksterni hard.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Zaboravi diskove - kupi eksterni hard.
                            Hvala gazda Kontam da je to najbolje resenje. Ionako ga vec neko vreme merkam, a i smislio sam alibi koji ce i gospodja da proguta- "da sacuvamo snimak i slike sa svadbe"
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Originally posted by Capo dei capi View Post
                              Ljudi, koji DVD diskovi su najkvalitetniji?
                              Verbatim.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Capo dei capi View Post
                                Hvala gazda Kontam da je to najbolje resenje. Ionako ga vec neko vreme merkam, a i smislio sam alibi koji ce i gospodja da proguta- "da sacuvamo snimak i slike sa svadbe"

                                Spoiler
                                Last edited by kronostime; 24-08-17, 13:25.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X