Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baterija nehumana novim updateom, od 44% do 34% sat i 50 minuta sota, ludnica

    Pa ja ne smijem ni da zamislim kad stigne MIUI9 koji je laksi i brzi od osmice kako ce to da izgleda
    sigpic

    Comment


    • Ko sta radi, vladan vlazi na svoj telefon
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Jbg kad ovo nisu normalne stvari u danasnjem svijetu

        Miki28
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Danasnja omladina, kadar nevera put intended

            Comment


            • Vladane da li si mozda cuo za opciju na forumima, zove se spoiler?

              Comment


              • Moj brat se pridruzuje Xioami klanu.

                Treca osoba iz mog okruzenja koju sam ubedio da uzme Kineza, jos da se drugar nije izbudalisao za onaj Samsung.

                Comment


                • :Vladan dok ovo cita:

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • S obzirom da tel koristim najmanje za zvanje i pisanje a vise za neke druge aplikacije bilo mi je bitno sto jaci telefon da uzmem za normalne novce.

                    baterija mi i nije toliko bitna posto su danas mobilni postali ko fiksni na poslu je uvek zakacen za usb preko monitora a kuci sam kupio 2usb kabla po 3 metra tako da mogu da se punim i u klonji


                    Nego da priupitam jel zna neko nekog ko bi imao delove od ploce za laptop ? treba mi jedan transistor od napajanja posto smo ga slucajno sagoreli. u pitanju je asus x550d

                    kronose mogao bi ti da imas neku informaciju
                    Last edited by Gb92; 17-08-17, 18:57.

                    Comment


                    • Originally posted by Gb92 View Post
                      S obzirom da tel koristim najmanje za zvanje i pisanje a vise za neke druge aplikacije bilo mi je bitno sto jaci telefon da uzmem za normalne novce.

                      baterija mi i nije toliko bitna posto su danas mobilni postali ko fiksni na poslu je uvek zakacen za usb preko monitora a kuci sam kupio 2usb kabla po 3 metra tako da mogu da se punim i u klonji


                      Nego da priupitam jel zna neko nekog ko bi imao delove od ploce za laptop ? treba mi jedan transistor od napajanja posto smo ga slucajno sagoreli. u pitanju je asus x550d

                      kronose mogao bi ti da imas neku informaciju
                      http://www.servisracunara.co/kontakt
                      Momci rade odlicno i korektni su sa cenama.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Cu da ih zvrcnem sutra ... neki likovi na nbg mi trazili 10 000 plus 2000 za dijagnozu .. ko da ja ne znam sta je crklo

                        Comment


                        • Originally posted by Gb92 View Post
                          Cu da ih zvrcnem sutra ... neki likovi na nbg mi trazili 10 000 plus 2000 za dijagnozu .. ko da ja ne znam sta je crklo
                          Najbolje je da odneses kod njih, nemoj da te zacude 3 luda Bosanca koji rade tu - ludi su 200 gradi, a cene i kvalitet usluga su im sasvim OK.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • ma samo da oni imaju deo to nije problem zameniti .. nije bas da mi se daje 150 e za novu plocu a prelazak sa laptopa na desktop mi je trenutno ko s mobilnog na fiksni

                            Comment


                            • Kad imam neki laptop ili netbook za popravku, nosim kod njih: oprave na vreme i posteno i ne gubim vreme.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • A desktop?
                                Mada me put nikako ne vodi tamo...

                                A vodi vodi sta to pricam..procitala sam Balkanska ulica -.-

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Last edited by miloolja; 17-08-17, 19:50.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X