Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni [emoji768
    ;1672313]J3, J5, J7 2017 su dobri ove godine i svakako su u tom cenovnom rangu najbolji. Posto kod nas nema zvanicno kineza i nema garancije na njim, Samsung-ova J serija je najbolja iz te klase telefona.
    Al' si sad lupio. Imas i Alcatel idol 4 za manje ili isto para koji je neuporediv sa J serijom. Na kraju krajeva, i stariji flagship telefoni su bolji, npr lg g4 kog novog mozes naci za 250e. Cak i g3 koji te nece izaci vise od 220-230e.
    Inace, jos jednu stvar si lupio. To sto Xiaomi, Meizu, itd nemaju zvanicnog uvoznika ne znaci da nemaju garanciju. Odes u Madjarsku ili jos lakse kupis u celoj Srbiji od ljudi koji su ih u Madjarskoj kupili u radnji sa regularnom garancijom, naplatili tebi 10-15e taj posao, vratili PDV i svi srecni i zadovoljni. U slucaju kvara u Beogradu je servis koji ima saradnju i nema problema. Zeni sam kupio Xiaomi mi5, znam sta pricam.

    Ps. Imas Xiaomi u radnjama kod nas gde su jace cene nego na oglasima. Garancija potpuno regularna.

    Comment


    • Alcatel je imao samo jedan dobar telefon i to je bio Alcatel DB, 7 telefona sam imao u servisu, pre 3 godine i to su bili oni Idol X, Pop C7, 997,995, jednostavno, losi su.

      Naravno da nemaju garanciju. Kad dobijes fiskalni racun, tad imas garanciju. Gde to imas regularno da kupis Xiaomi Redmi Note 4? Ili Mi5? Sa fiskalnim?

      Ja da se uzdam u nekog da li ce mi popraviti telefon ili nece, neka hvala.

      Inace malo poradi na recniku, nisam sa tobom cuvao ovce, od skoro si tu, pa eto cisto da znas kako funkcionise ovde na forumu diskusija. Ne znas sa kime pricas, niti ko je sta u kojoj sferi, tako da govoriti nekome da lupa, jer nema da kaze nista u svom odgovoru, govori o kakvom znalcu i sagovorniku je rec.

      Comment


      • Znam sa kim pricam. Sa nekim ko siri dezinformacije. I dalje mi radi Alkatel idol 6030. U porodici nekoliko Alkatela, niti jedan nije niti jednom imao ni najmanji kvar. Idol nosim preko 4 godine. A gde imas da kupis regularno Xiaomi mozes lako proveriti. Prva radnja koja mi pade na pamet je Logic Shop. Jedini problem je sto za mi5 traze 40ak evra vise od cene na oglasima. Imas na mobilnom svetu spisak radnji za Xiaomi, pozovi, iznenadices se - prodaju ih uz fiskalni racun. Ko bi rekao.

        Comment


        • Postoje prodavnice Win Win, Comtrade, Gigatron, Emmi itd. Kad budem tu mogao da kupim bilo koji Xiaomi flagship ili neki drugi Meizu, Oppo, mozemo da pricamo.

          Inace posto ne znas sa kim pricas, slucajno imam jednog poznanika koji je radio do skoro u Logic Shopu, pa znam da oni ne daju fiskalni uz Xiaomi telefone i garancija je godinu dana. Ko ne veruje, moze da nazove i pita. Tako da molim te sledeci put se informisi dobro, jako dobro.

          Comment


          • Dubiozni goblin ne mozes nikome na forumu da kazes da lupa i spustite malo tenziju.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Alkatel telefoni imaju najvise reklamacija u Telenoru, info iz prve ruke. Krs su.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Lets agree to disagree and move on.

                Comment


                • Bench

                  Meni je još "davno" stigao Vernee Apollo (4/64 X25) telefon ali je stigao pokvaren (iako je bio u fabričkom vakum pakovanju) i nema ništa od RMA pa moram da poručim mainboard za njega da se zameni...
                  U pravu su svi koji su rekli da za**bem te garažne brendove i da se vratim proverenim vrednostima i kavlitetu: "XIAOMI". Kupio sam Redmi Note 4 3/32 Black Global od proverenog člana sa foruma (radi čovek na veliko) i to fercera sve u 16est.
                  Još 1nom BRAVO ZA XIAOMI i za člana foruma od koga sam ga kupio (kome treba nick neka me kontaktira na PP) !
                  Vazno da je covjek brzo ispravio gresku, svakako je na pravoj strani.

                  Inace MIUI 9 beta rom je izasao, vec su neki global stable random korisnici dobili Nougat 7 na MIUI 8, to dobijamo vrlo brzo, za nekih desetak dana vjerovatno, a onda za mjesec ili maksimalno dva kad sva beta testiranja zavrse dolazi MIUI 9 global stable
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pretera ga malo, ja bas radim na tome, nije dial up
                    Tek sada vidim odgovor.

                    Nije dial up, ali kao da jeste.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      Alkatel telefoni imaju najvise reklamacija u Telenoru, info iz prve ruke. Krs su.
                      Ovo mogu i ja da potvrdim. Oni realno ne rade dobro ni kada nisu pokvareni

                      Comment


                      • I Uros ima RN4, preplavili smo forum
                        sigpic

                        Comment


                        • Latinični?

                          Mislim da i ćirilični ima predispozicije da ispazari tako neki fon.

                          Comment


                          • Cirilicni.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa da, znam čoveka.

                              Daj neku grupu na forumu za ovo odabrano društvo. Technologically advanced može biti naziv npr.

                              Inače evo sad će 4 meseca, i dalje ni najmanji problem nema. Mada malo me plaši što mu nekako sad još duže traje baterija.

                              Comment


                              • Meni se kupuje neki novi Saomijev telefon, a to je nemoguce jos uvijek kad je ovaj ovakva masina
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X