Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FIFA 98 i čuveno igranje na mišu. Jer si kao klinac u gostima uvek hendikepiran na neki način u multiplayeru.

    Comment


    • R. Carlos u napad, Pierre van Hooijdonk ne može promašiti iz slobodnog, Jay-Jay Okocha najbolji dribler. Holandija i Nigerija najjače reprezentacije.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Mozda posle Francuske.
        U odbrani zivotinje Desai i Blan i Tiram. Zadnji vezni stoka Vijera, koji nije bio nesto specijalno uradjen ali visok i jak, Peti, Djorkaef, Karembu (svi odlicni), carobnjak Zidan. I napred Silvan Viltor, Tijeri Anri i David Daca Trezege.
        Nema jace repke.
        Za one koji ne znaju da igraju Nigerija je bila najajca (zbog gomile brzih igraca) i 4-3-3 formacija sa Bbangidom i Amokacijem po stranama i Kanuom u sredini i Okocom kao poluspicom. Ili Brazil pa trpaj Karlosa u napad.
        Ali je moja omiljena repka bila Urugvaj: Fabian O Nil, Marselo Zalazeta, na golu mocni Carini, pozadi ubica Montero i naravno Alvaro Rekoba, pored Fonseke.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Mora u poseban post. Evo najbolje ocenjenih igraca te premocne igre, najboljeg fudbala svih vremena:


          Spoiler
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Da, da Francuzi su isto bili premoćni.
            Uzmeš Brazil, staviš Carlosa u napad, i riješeno.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • To je bila glavna mana te igre. Sto su igraci uprkos pozicijama na kojima je predvidjeno da igraju podjednako dobre partije pruzali i na pozicijama koje nisu njihove prirodne. Tacnije u koliko levog beka tipa Karlos stavis da igra jednog od dva spica njemu ocene nece uopste opasti, jer je na neprirodnoj poziciji. Ali dobor to je bio Soni kec, malo je previse bilo ocekivati i tako nesto.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • TV za sportske prenose

                Ljudi, ajde neka preporuka za novi tv, naravno prvenstveno za praćenje sporta

                Prvo, da li se isplati uzimati 4K tv ili i dalje FHD zbog kvaliteta slike koja nije ni u HD-u?

                Pored kvalitetne slike treba mi i preporuka za tv sa najboljim zvukom... nemam nikakve zvučnike, kao ni mesta za njih, pa mi treba neki tv sa što kvalitetnijim (jačim) zvukom...

                Dijagonala svakako nešto između 47" i 55", a cifra cca 800€.

                Comment


                • Nije ti potrebna nova tema, jer se ova odnosi i na tehnologiju i ovde mozes da dobijes odgovore, ako ih neko ima.
                  Last edited by miloolja; 21-07-17, 13:40.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Lijepo radi ss

                    sigpic

                    Comment


                    • Saomi od 2018. godie prelazi na OLED ekrane, vec su dogovorili saradnju sa Samsungom iako su prvo pregovarali sa LGom ali oni imaju probleme sa proizvodnim postrojenjem(mada realno oni imaju sa svacim probleme sto se smartphonea tice), kasnili su i Saomi ih sutnuo i ekspresno dogovorio saradnju sa Samsungom. U prvom mjesecu bice im isporucen milion ekrana, a u drugom jos 2.2 miliona. Sljamsung je postao ponovo Samsung. Svaka im cast.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sammy je prekucao ovu godinu.

                        - Prodaje kao "hot cakes" S8 i S8+ od svih svojih delova
                        - Apple-u pravio A10 procesore i A10X za nove iPad uredjaje + ce da pravi novi A11 + ce da isporuci ne znam koliko miliona AMOLED-a za novi iPhone 8 (ili X ili kako ce se vec zvati)
                        - Pravi Snapdragon 835 koji ide u sve najmocnije android telefone
                        - Isporucuje AMOLED-e Meizu, Oppo-u, OnePlus5, a evo sad i ovaj dogovor sa Xiaomi
                        - Pravi jedne od najboljih televizora

                        Citao sam neki quarter report ili annual nisam siguran, ali neverovatne pare u ovoj godini. Oni komotno mogu da ne prave telefone, plivace u parama.
                        Last edited by Ser Deni ®; 22-07-17, 00:24.

                        Comment


                        • Novi iphone ce biti show.

                          Stednja pocela, nadam se do nove godine da ce biti moj.

                          Mnogo ce biti tisuca dolara, ali boze moj
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Šta je hiljadu dolara za tebe ti toliko potrošiš na piće kada izađeš
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Uzeo novi monitor za 150 evra, radi se o modelu Asus VZ249Q.Oci trebaju da mi budu pozicionirane kao kod Ivana Bosiljcica koliko mi je sada presirok ekran, zamisljam da sam uzeo Ultra Wide.

                              U poslednjih 10 godina sam se navikao na monitor od 22 inca.

                              Comment


                              • Verovatno uzimam ovu konfiguraciju, fale samo jos graficka i kuciste.Izaslo 359 evra, graficku trenutno vagam (neki GTX 1050 model za oko 120 evra), dok kad mi legnu pare za bus-plusa uzimam u Emiju MS Industrial Voyager.

                                Sve sada mogu da pokrijem sa racuna, samo cu od roditelja da uzmem pare kako bih kupio graficku karticu.

                                INTEL Core i5-7400 3.00GHz 1151 BOX
                                GIGABYTE GA-B250M-DS3H
                                CRUCIAL 8GB DDR4 2133MHz CL15 CT8G4DFS8213
                                WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
                                LCPOWER Office Series LC600H-12 600W
                                Last edited by Ricma; 23-07-17, 13:01.

                                Comment

                                Working...
                                X