Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ima neko iskustva sa ovom bluetooth tastaturom?
    https://www.idealno.rs/Proizvod/2843...oard-k480-bela
    Piše da podržava i windows i android, ali mi u prodavnici ne daju da probam pre kupovine. Važno mi je da si tasteri rade zbog dosta kucanja...
    Ako neko ima bolji predlog tastaure za android neka javi...

    Comment


    • Da se nadovezem na Paricev racunar. U 2017. godini je malo cudno kupovati racunar bez SSD diska. Razumem ja da je Paric stari gejmer i da je disk najlakse zameniti, ali dok to ne uradis nema pravog racunara. Jos dodaj Windows na to.
      sigpic

      Comment


      • A sta tocno dobija sa SSDom, osim 10 sekundi razlike u dizanju windowsa, koja mu je eto bas neophodna

        Comment


        • Pa nije samo dizanje sistema. Nego čitav rad na sistemu. Nenormalno je brži, pogotovo Windows 10.
          Ja sam prije nekih 2-3 mjeseca prešao na SSD i jede malu djecu.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Brze je svakako, ssd treba koristiti za os, meni dize prebrzo i brz mi je komp generalno ali cu svakako uzeti 128 ssd i koristiti ga za win, a za skladistenje sata. Najbolja kombinacija.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Kako kupujes app za iphone?

              Ja nisam nikad karticu mogao da prikacim
              Možeš bez problema povezati karticu sa iphoneom, samo odaberi hrvatsko tržište na app storeu. Američko ne može sa našim karticama, a kao što znaš, mi u Bosni svoje nemamo.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Koga zanima fleska odlicno funkcionise na RN4X, prevod cita na filmove i serije preko bs playera, potrosanja baterije manja nego na yt. Sat vremena na yt skine 5-7% baterije.
                sigpic

                Comment


                • Uzeh iPhone SE, dajte preporucite neke aplikacije...totalno sam ispao iz ovog iOS fazona.

                  Ove standarde sam vec stavio... Preko cega slusate muziku, preko ugradjenog plejera ili koristite neki streaming servis? Probah da se registrujem na onaj Spotify, nece.
                  I mogu nege igre, cisto da imam za razbibrigu sa vremena na vreme. Ali dajte nesto novo a ne tipa Angry Birds i ti fazoni.

                  Comment


                  • Od aplikacija npr za mail ove dve su najbolje i podržavaju gmail push

                    Spark i Email by Easilydo Inc.

                    iShows TV za serije kad izlaze epizode

                    ProCam 4 za kameru (manuelna podešavanja)

                    Tweetbot za Twitter

                    Elk currency converter za konvertovanje valuta

                    Picsew za dugačke screenshotove i spajanje

                    Metapho za fotke prikazivanje detalja

                    Fresh Air - Hyperlocal Weather & NOAA Radar Map by Backcountry Studios LLC
                    Vremenska prognoza

                    CALC swift napredniji kalkulator

                    AdBlock by FutureMind
                    https://appsto.re/us/R2AmP.i
                    Za reklame

                    Splashbook for Unsplash by Erwan Hesry
                    https://appsto.re/us/fTibhb.i
                    Za wallpapere

                    ProTube for YouTube by Jonas Gessner
                    https://appsto.re/us/GkqG3.i

                    I za obradu fotki
                    Evo neke



                    Što se tiče igrica beat stomper je app of the week, Pa je možeš besplatno pokupiti.

                    Tu su još Altos adventure, monument valley 1 i 2, Republique.


                    Eto to je to.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Clash of Clans od igrica

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Da se nadovezem na Paricev racunar. U 2017. godini je malo cudno kupovati racunar bez SSD diska. Razumem ja da je Paric stari gejmer i da je disk najlakse zameniti, ali dok to ne uradis nema pravog racunara. Jos dodaj Windows na to.
                        Odjebi...ili od svojih para meni kupi novi komp.

                        Imam opciju da dodam SSD, ali nemam budzet i verovatno uzimam novi monitor.Mozda i odlozim kupovinu kroz mesec-dva.Trebace mi novi komp kada budem kroz par meseci radio od kuce.Caletu ostavljam stari, a i tu ima dosta njegovih fajlova.Sada je samo pitanje da li cu da se preselim u neki stan ili cu privremeno da se vratim u NS.To cu da znam najkasnije do kraja avgusta.

                        390 evra+10 evra za sklapanje konfiguracije+windows 10 i nekoliko osnovnih programa.

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Uzeh iPhone SE, dajte preporucite neke aplikacije...totalno sam ispao iz ovog iOS fazona.

                          Ove standarde sam vec stavio... Preko cega slusate muziku, preko ugradjenog plejera ili koristite neki streaming servis? Probah da se registrujem na onaj Spotify, nece.
                          I mogu nege igre, cisto da imam za razbibrigu sa vremena na vreme. Ali dajte nesto novo a ne tipa Angry Birds i ti fazoni.
                          Najbolji telefon na tržištu!

                          aplikacije:

                          1password da čuvaš sve šifre, ima i fingerprint opciju
                          spark za sinhronizaciju svih mailova
                          remotemouse da ga koristiš kao miš za računar
                          appadvice vazda izbacuje nove aplikacije koje su trenutno besplatne
                          hyper sjajna aplikacija koja ti nudi video sadržaje prema tvojim interesovanjima
                          camscanner koju koristiš kao skener i za čuvanje oživljavanje starih fotki

                          od igara probaj stack
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Odlicno! Hvala vam obojici!

                            Samo jos jedno pitanje, vezano za cloud servise? Koristite li iCloud posto ste na iOSu?
                            Posto ja imam uz moj google nalog, pa rekoh ima li svrhe sada praviti jos na iCloud-u?

                            Comment


                            • Ja ne. Meni su to komplikacije, na 100 mjesta pohranjeni backup podaci i fotke. Doduse, moj SE je 64 gb i uvijek imam bar 25 slobodnih, tako da s tim nemam problema.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ja se razmišljam da plaćam mesečno 100 dinara koliko je 50 giga mada ne znam da li ću ostati na iPhone-u i sledeće godine, jer ako me razocara naslednik ovog iPhone 8 (ili Edition ili X ili kako će se već zvati) može biti da se vratim tada na Pixel 3 ( u to vreme će mi drug biti u Americi)

                                Google photos ja držim za fotke (nemaš ograničenje ako držiš na optimisation, a ne original rezoluciju), a dropbox za video sadržaj.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X