Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    400 evra
    Šta ti je ovo? Ti si sastvaio...ili...?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • 3:06, Nokija N73 tema

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Šta ti je ovo? Ti si sastvaio...ili...?
        Nasao na sajtu kupujem/prodajem(PC World), to je unapred sastavljena konfiguracija i vala bolje tesko da bih i sam mogao da sastavim u tom rangu i jos je nedavno u ponudi.Nemaju bas siroku ponudu, tu mislim na pojedine kategorije ali su povoljni i bolje od njih uzeti nego bila sta u Bg-u.Mnogo zadovoljnih kupaca ide njima u prilog.

        Sta god da narucis od njih, stize ti roba iz Subotice.

        http://pcworld.kpizlog.rs/

        Comment


        • Vrhunski za te pare, uzimaj
          sigpic

          Comment


          • Uzimam, samo prvo da nadjem stan.

            Nemam u ovom stanu gde da drzim novi komp.Ukoliko bih troskove za novi stan imao tek od 5.jula, imao bih para i za novi monitor.Razmisljam o 23.6" Philips 246E7QDSW, samo jos kad bih nasao da je negde jeftiniji nego u Emiju.Nije bas dostupan u Srbiji.

            Comment


            • https://itunes.apple.com/us/app/r%C3...687888390?mt=8

              https://play.google.com/store/apps/d...publique&hl=en

              Poceo sam ovo da igram. Ovo je jedna od najboljih igrica koju sam igrao. Ovo morate da igrate.

              Ja inace igrice ne igram, uopste sto na kompu, a pogotovo na telefonu. Vredi svih para igrica, ali odlicna je. Danas 2 sata igrao.

              Comment


              • Kako to da ne igraš igrice, a kupuješ igricu?!
                Neka preporuka ili si pronašao neko "narodno" izdanje iste?

                Comment


                • Ostalo mi je nesto para na App store-u, rekoh ajde da kupim

                  Ne igram igrice, ali prica me zainteresovala i morao sam da je kupim. Mada mogao sam refund da uradim da mi se nije svidela, ali posto mi se svidela, igrace se jos, mozda i kupi druga epizoda

                  Comment


                  • Kako kupujes app za iphone?

                    Ja nisam nikad karticu mogao da prikacim
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Preko gift kartica, posto koristim USA App Store (sto zbog cena, sto zbog veceg izbora).

                      Ima ovde likova kod nas koji prodaju za 200-300 dinara nadoknade u zavisnosti da li je 10,25 ili 50$ gift card ili da kupis ovde https://www.mygiftcardsupply.com/ i to je to.

                      Comment


                      • Najjaca tema ikad





                        Baterija standardno nehumana



                        Ipak Mi Max 2 je best buy, 15 sati sot

                        Papi, Ljubisa brzo ce novi update, jednom mjesecno ide uglavnom. Vec su neki dobili betu, ako ne bude problema eto global stable za nedelju dana

                        Takvu podrsku nemaju ni flagshipovi ovih tzv. renomiranih brendova
                        sigpic

                        Comment


                        • Valjda stiže split screen i picture in picture u novom, ali samo China ROM za početak, tako nešto sam čitao. Biće i to kad-tad

                          Comment


                          • Nece to jos, SS i PIP ce biti kad krene MIUI 9, testira se odavno i uvijek kineski rom prvi sve dobija, pa kad sve bude maksimalno stabilno i provjereno pusti se global stable
                            sigpic

                            Comment


                            • Jeste probali vas dvojica Republik? Jel moze to vas fon da potera?

                              Comment


                              • Svaku moze da pocera, ali ne vidim svrhu da je placam kad postoji besplatno na torentima za komp pritom
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X