Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Quick ball mnogo jaka opcija, Papi, Ljubisa ako niste znali dva puta volume down otvara kameru kad je ekran zakljucan i naravno okidac je i na fp ali to znate sigurno
    sigpic

    Comment


    • Da preporucim samo Sound Intone CX 05 slusalice, brutalne su za 30 eura, 20 kostaju, ali je dostava devet. Fenomenalan kvalitet zvuka i izrade







      Narucicu i Mi capsule, desetak eura su, pa javljam kakve su.
      sigpic

      Comment


      • Ako nekoga zanima trenutno je na aliju RN4X sivi 129 i po jura
        sigpic

        Comment


        • INTEL-1151 Dual Core G4560 3.50GHz 3MB BOX - cena: 7590 din [ 1 * 7590 din = 7590 din ]
          INTEL-1151 Asus H110M-D DDR4 - cena: 7790 din [ 1 * 7790 din = 7790 din ]
          Kingston DDR4 8GB 2400MHz KVR24N17S8/8 - cena: 8900 din [ 1 * 8900 din = 8900 din ]
          Asus nVidia GeForce GTX 1050TI 4GB 128bit PH-GTX1050TI-4G - cena: 19670 din [ 1 * 19670 din = 19670 din ]
          Toshiba 1TB TSH-DT01ACA100 3.5in SATA3 32MB - cena: 5799 din [ 1 * 5799 din = 5799 din ]
          MS Industrial Monster - cena: 3299 din [ 1 * 3299 din = 3299 din ]
          LC Power 600W LC600H-12 V2.31 - cena: 4120 din [ 1 * 4120 din = 4120 din ]

          Ukupna vrednost racunara je 57168 dinara.
          Budzet mi trebalo da mi bude 50k, a ja ga probio za 7000.Cega se odreci?

          Comment


          • Hard diska. Jel ti baš treba 1 TB? Može li neko od 500 do 750 GB?
            Može i neko napajanje od 500W.

            EDIT: Ova grafa ti je odlična, bilo bi dobro da je kombinuješ sa Intelovom i serijom procesora. Nije ni ovaj Pentium Kaby Lake loš, al sa nekim i3 bi imao poprilično jaku mašinu. Al jbg, kad imaš taj budžet.
            Last edited by Tarantula®; 10-06-17, 11:36.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ne radi trenutno sajt pc x86 shop, tamo cu sigurno da prodjem par hiljada jeftinije.

              Comment


              • Napajanje da smanjis i hard, cega drugog da se odreknes jbg, cpu i gpu su ti najvazniji, 8 gb rama minimum, ako mozes i kuciste jeftinije.

                Ti znas Maricu sta sam ja htio da kupim prosle godine, pricali smo o konfiguracijama, ali mi je iskocilo da momku trebaju pare i za 300 eura sam nevjerovatnu masinu uzeo za te pare

                I7 2600K
                8 gb ddr3 ram
                AS Rock p67 pro
                GTX 560 1 gb(zamijenio sa RX 460 4 gb)
                500 gb sata(stavljam ssd brzo)
                Coolermaster 550 650w
                Monitor ViewSonic VA223

                Posle pola godine kupio graficku i platio je 140 eura sa tri godine garancije. Tada je 1050ti ti bila 200, inace sam htio nju.
                sigpic

                Comment


                • Cekam ponedeljak\utorak da osposobe sajt, pa cu da vidim koliko prolazim jeftinije.Sigurno mogu i sa ovom konfiguracijom da bude oko 50k, a mozda cak i ispod.

                  Ova konfiguraciju sam sklopio na sajtu Hellas Computers.

                  Comment


                  • Vladane jesi polovan uzeo za te pare?
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Odlicno, to ce ti odradjivati posao u svakom slucaju i tesko da se moze bolje za ove pare a da ne ides po neki AMD cpu.

                      Naravno da je polovan, dje Sendi Bridz danas i LGA 1155

                      Inace zaboravih da napisem da sam imao isti monitor pa sam prodao od ovog momka. I nisam se pokajao sekunde, to sto sam ja htio da uzmem bi kostalo 470 eura i bilo bi duplo slabije, mogao bih sad da ga duvam za Betmena, Tomb Raider i ostalo, a bukvalno sve mogu da pokrenem. ALi jbg garancije bez.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobra mašina. Na i7 druge generacije radi a sad će na SSD biti još brži.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Nasao na KP jednog lika iz NS, boli glava koliko ima dobrih konfiguracija i sve malo jace od ove moje ili su tu negde.

                          Comment


                          • Matična ploča: MSI H110M PRO-D (USB 3.0, SATA 3)
                            Procesor: Intel Core i3 6100 3.7GHz Skylake
                            Kuler za procesor: Fabrički Intel
                            RAM memorija: Crucial 8GB DDR4 2133MHz
                            Grafička kartica: Gigabyte GeForce GTX1050 2GB GDDR5 128-Bit
                            Hard disk: WD Blue 1TB SATA 3
                            SSD: NEMA - Doplata za Kingston SSDNow UV400 120GB/240GB - 54€ /84€
                            Optički uređaj: NEMA - Doplata za LG GH24NSD1 - 15€
                            Napajanje: LC Power LC420-12 V2.31 (80 PLUS Bronze)
                            Kućište: MS Industrial Phoenix 2
                            400 evra

                            Comment


                            • Treba mi neki jednostavan gaming miš do 5.000 din. Šta mi preporučujete?
                              Naleteo sam na ovo na akciji:

                              http://games.rs/mis-logitech-g203.html

                              Ima li neko nešto pametnije ili je ovo best-buy?

                              Comment


                              • Dodas malo vise i uzmes http://www.itsvet.com/misevi_logitec...1-48.i?id=2720

                                Ja imam G400 i odlican je, od gripa, preko podesavanja u njihovom Logi control centru. Pre ovoga sam imao MX 510/518.

                                Comment

                                Working...
                                X