Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar viber nije besplatna aplikacija?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Naravno, mislim kad ga koristiš preko mobilne mreže. Imaš neograničen net koji možeš da koristiš za viber, da ga preformulišem.

      Comment


      • Ne bih menjala moj mix m u MTS-u nizašta na svetu - 300min. 400 poruka, 1000MB ( mada mi je to nebitno ,svuda imam Wi-Fi ) .
        Plus kada sve potrošim ( ako potrošim ) 3000min. u mreži.
        Sve za 1400 , pošto sam uzela telefon za 1 din ( Lenovo - nikad više ) , a mogla sam paket u pola cene

        Za 2 meseca mi ističe ugovor pa ću verovatno uzeti xperia xa1 ili xperia m5...
        Last edited by Marija81; 06-06-17, 20:18.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Naravno, mislim kad ga koristiš preko mobilne mreže. Imaš neograničen net koji možeš da koristiš za viber, da ga preformulišem.
          Pa pretpostavljala sam kada sam posle ponovo pročitala, da, ima smisla

          Možeš Maro i pre isteka ugovora, neka 3-4 meseca čini mi se, da produžiš-potpišeš novi.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pa pretpostavljala sam kada sam posle ponovo pročitala, da ima smisla

            Možeš Maro i pre isteka ugovora, neka 3-4 meseca čini mi se.

            Ma znam , ali mi paše tek avgust
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Aaa pa dobro, onda još 2 meseca
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sad vidim.

                Ja ne znam da li sam ovo igde video da ja treba da platim maltene punu cenu telefona ili 2/3 kad uzimam ugovor. Znaci 600eur da bi uopste usao u pricu. Cene paketa su moram da priznam ok ali startna cena je suvise visoka.
                Last edited by colchonero; 06-06-17, 21:05.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Sad vidim.

                  Ja ne znam da li sam ovo igde video da ja treba da platim maltene punu cenu telefona ili 2/3 kad uzimam ugovor. Znaci 600eur da bi uopste usao u pricu
                  Ali na rate
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Sad vidim.

                    Ja ne znam da li sam ovo igde video da ja treba da platim maltene punu cenu telefona ili 2/3 kad uzimam ugovor. Znaci 600eur da bi uopste usao u pricu. Cene paketa su moram da priznam ok ali startna cena je suvise visoka.
                    Ja sam skoro posle izlaska iPhone 7 znaci nekih mesec dana, taman kad su konacno stigli kod nas platio 480e. Telefon je tada kostao 700e u slobodnoj prodaji, odnosno 1000e u ovlascenim prodavnicama Apple uredjaja. Sta znam 480 je manje od 700, a vala je manje i od 1000

                    Valjda kad gledas, gledas zvanicne cene telefona, mislim zvanicno ga kupujes kod operatera sa 2 godine garancije ovlascenog servisa, legalno kupljeno. Pogledaj isti taj telefon koliko kosta u comtrade-u ili gigatronu ili win win-u. Mada moj se paket uvek dobro kotira (uvek 2 crvene) tako da me povoljno uvek izadje telefon.

                    Comment


                    • Razmisljam se da uzmem iPhone SE u mts-u... Medjutim, telefoni su im kodirani a ja bih telefon koristio u inostranstvu sa drugom karticom. Kakve su mogucnosti dekodiranja tj postoje li uopste?

                      Comment


                      • Kupis u vipu i dobijes sim free, a i jeftiniji je u vipu

                        Dekodiranje je 100e. Telenor/MTS.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Kupis u vipu i dobijes sim free, a i jeftiniji je u vipu

                          Dekodiranje je 100e. Telenor/MTS.
                          Na kraju uzeo u VIPu uz ovaj novi Neo paket...

                          Comment


                          • Kako Deni vrbuje da se prelazi u VIP, izgleda se dobro ugradio
                            sigpic

                            Comment


                            • Posle oko 15 godina u MTSu, presoh u VIP i to prvenstveno zbog njihove gluposti da kodiraju telefone... inace da nije tako uzeo bih u MTSu.

                              A i bolje ovako, uzeh 64GB verziju a u MTSu su imali samo 32GB ili 128GB.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Kako Deni vrbuje da se prelazi u VIP, izgleda se dobro ugradio
                                Dao mi je Aki neke savete

                                Comment

                                Working...
                                X