Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je A5 2017, malo mi je lepsi 2016 zbog ostrijih ivica ali u svakom slucaju dobra kupovina

    @Deni, instaliras Instabridge, tamo imas wifi sifre za bas mnogo kafica, restorana itd. Tako da ne moras da pitas konobara za sifru ako ti je vec glupo

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Pitanje za Vladana

      Vidim da bas sledis sve oko Xiaomi, koji model je trenutno najbolji i ponajbolji, i koje su im cene na trzistu, prednosti i mane?
      Ako ne te mrzi u kratkim crtama, hvala

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Po strani sala i zajebancije sa Oljom ona svakako zna sta mislim o njenom telefonu nisam ja pojma imao o Saomiju do prije dva mjeseca kad sam slucajno naletio na RN4x i usao mi je u pricu terefona s kojim bih mogao zamijeniti moj S3 Neo. I Ali od tada maksimalno pratim sva desavanja u vezi Saomija, imaju ogromnu bazu fanova, rom podrsku, entuzijaste iz svih djelova svijeta i ne samo da pratim sta kompanija radi sa smartphoneima nego pratim njihov cjelokupan rad. Televizori su im posebna prica, jednog dana cu kupiti to cudo

        Sto se Saomi telefona tice jednostavno ti je, Mi je glavna serija, Redmi je budzetska. Problemi nastaju sa verzijama, imaju pun kurac naziva i verzija odnosno varijacija jednog te istog telefona, s, prime, pro, nevjerovatno komplikovanje u tom segmentu

        Mi6 je najbolji naravno, to im je flagship i lagano se takmici sa flagship telefonima najjacih brendova, u vecini slucajeva ih i pobjedjuje. Ima fenomenalan build quality pritom i duplo manju cijenju od ostalih flagashipova. Za razliku od Mi5 mnogo je jace izgradnje iako je Mi5 imao i ima i dan danas top karakteristike ta izgradnja je bila problematicna kao i kamera. Generalno kamera zaostaje iako oni hardverski ne zaostaju, jer koriste Sony i Samsung kamere vec je problem u softveru, MIUI ne izvlaci maksimum jos uvijek, ali napreduju, i to zestoko, Mi 6 ima odlicnu kameru generalno i u danasnjem svijetu ne moze da se uzme bolji ,a jeftiniji flagship. No svi se slazu softverski moraju bolji posao da odrade sa kamerama i iz kamere jos uvijek ne izvlace ono sto bi mogli. Mi 6 je od 400 eura pa na vise, a Mi5 od 200 pa na vise. Imaju npr. Mi Note 2 350-420 eura, Mi Max koj je 250-300 eura, fantasticni Mi Mix 6.4 inbca koji je izmedju 450 i 550 eura.

        Sto se budzetskih tice trenutno najbolje prolazi ovaj koji imamo papi, Ljubo i ja, Redmi Note 4x, Snapdragon 625 procesor. To nije ni blizu najjaci procesor ali je nevjerovatno efikasan i odradjuje odlican posao u radu i pritom stedi bateriju. Redmi 3 cak ima jaci prosecor i fenomenalan je budzetski telefon i dalje, sad ga je vec malo teze naci, generalno im telefoni vrhusnki prolaze, a Redmi 3 se fenomenalno prodavao. Saomi jede govna sa imenima kao sto rekoh, prvo je izbacen Redmi Note 4 sa MTK procesorom, nesto jacim od SD 625 ali duplo gorim za bateriju da bi potom izbacili ovaj sa Snapdragonom prevashodno zbog Indije ali je dozivio pravi bum i u Kini, a kasnije i u inostranstvu. No preporuka je da se ide po Snapdragon verziju i to globalnu verziju telefona koja podrzava band 20, dok RN4x ne podrzava band 20. SD verzija ima sjajnu rom podrsku isto za razliku od MTK i mnogo manje se grije. Imaju verzije i sa 3/16, 3/32 i sa 4/64 gb, nas trojica imamo 3/32 verzije. Imaju oni i Redmi telefone prejeftine koji nisu Note serija, tipa Redmi 4, Redmi 4 Pro Prime, Redmi 4 A koji se moze naci za 80-100 eura. Bas jedu govna sa imenijma i previse izbacuju telefona, mogli bi malo da prikoce, vec su spremili Redmi Note 5, tako da stati nece, ali ludacki im prolaze pa sigurno i zbog toga.

        Evo ti cijene na aliju i specifikacije

        Mi Mix mora da bude prvi jer mi je najljepsi i najjaci iako je Mi6 bolji vjerovatno

        Xiaomi Mi MIX Pro 6GB RAM 256GB ROM Snapdragon 821 Mobile Phone 6.4 Inch Edgeless Display Cellphone Mi MIX



        € 468,20 - 526,73



        Xiaomi Mi 6 Snapdragon 835 Octa Core Smartphone 6GB 64GB Fingerprint ID FDD 5.15" FHD MIUI 8 NFC Android 7.1 OS



        € 399,77 - 479,86



        Xiaomi Mi5 M5 Mi 5 Prime 64GB ROM Mobile Phone Snapdragon 820 5.15" FHD 16MP Fingerprint ID NFC [Official Global ROM]



        € 205,29 - 244,00



        Xiaomi Mi Note 2 4GB 64GB Mobile Phones Snapdragon 821 Quad Core 9V 2A Fingerprint ID FDD 4G 22.56MP 5.7 " 1080P MIUI



        € 351,15 - 390,77



        Xiaomi Mi Max 2 Max 2 5300mAh Snapdragon 625 Octa Core 4GB 64GB Smartphone 6.44" 1080P 12MP Fingerprint ID MIUI 8 - najjaci srednje klase ubjedljivo ako mene pitas



        € 274,62 - 296,23



        Xiaomi Redmi Note 4X 3GB 32GB Mobile Phone Snapdragon 625 Octa Core 5.5" FHD 13MP Fingerprint Global Firmware MIUI 8.1



        € 115,25 - 220,59



        Cijena je ovakva zbog gb verzija koje sam vec pomenuo, specifikacije su telefona koji nas trojica imamo

        Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime Special Edition Snapdragon650 Fingerprint ID 3G RAM FDD LTE 4G 16MP 5.5" MIUI8 Cell Phone



        € 153,06 - 157,57



        Xiaomi Redmi 4X 4 X 2GB RAM 16GB ROM Mobile Phone Snapdragon 435 Octa Core 5.0" 4100mAh 13.0MP Official Global Rom



        € 91,84 - 121,55



        Xiaomi Redmi 4A 4 A Smartphone Snapdragon 425 Quad Core 2G RAM 16G ROM FDD LTE 4G 5" HD 13MP 1280x720p MIUI 8.1 OTA



        € 79,23 - 110,75



        To ti je to, od onog najboljeg sto imaju, do onog najslabijeg. Ako mene pitas sve je prilicno jebeno impresivno za ove cijene.
        sigpic

        Comment


        • Deni, kako cenis ovaj LG G6 ? Vrhunski izgleda i ima ekran od 5.7 inca, a minimalna je razlika u velicini telefona u odnosu na a5 na primer sa ekranom od 5.2 inca

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Pitanje za Vladana

            Vidim da bas sledis sve oko Xiaomi, koji model je trenutno najbolji i ponajbolji, i koje su im cene na trzistu, prednosti i mane?
            Ako ne te mrzi u kratkim crtama, hvala

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
            Hahah očekivano si dobio u kratkim crtama...

            Što je lep onaj zeleni ...mmmmmm
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • ^^^

              Bas u kratkim crtama

              Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite Vladan opet. Jbg Hvala.

              Drug ima ovaj REDMI NOTE 4x, stvarno dobar telefon za 150 eura.

              Princoni, ja koristim G3 vec 2 godine, nema nijedan problem telefon, flagship model je i 3 generacije star vec, jedino problem mi je baterija, ali visim na njemu, 2 puta dnevno je na punjac. G6 je verovatno klasa telefon.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Hahah očekivano si dobio u kratkim crtama...

                Što je lep onaj zeleni ...mmmmmm
                Onaj zeleni je bas lep

                A neki lice na samsunge a neki na iphone, Kinezi radili c/p punom parom
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Sad mi je malo krivo sto nisam zeleni uzeo, brutalan je bas iako je grdji od sivog sa prednje strane po meni. Ali boja je perverzija.





                  Ali mi se moj ipak vise svidja jer je crn sa prednje strane, imaju neki gold i pink verzije oko mene i ta bijela prednja strana mi ne lezi bas



                  Izbacili su i light blue 4/64 verziju neki dan



                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Deni, kako cenis ovaj LG G6 ? Vrhunski izgleda i ima ekran od 5.7 inca, a minimalna je razlika u velicini telefona u odnosu na a5 na primer sa ekranom od 5.2 inca
                    Izbegao bi do daljnjeg sve LG telefone, imaju problem sa plocama i jednostavno se ne isplati uzimati telefon koji moze da ti crkne ako nemas zvanicnu garanciju.

                    Inace pogledaj link http://prntscr.com/fgkjo5 i ovde malo vise o tome http://www.androidauthority.com/lg-b...evices-763117/

                    Od trenutnih bih ti preporucio S8 ili U11, ako bas nemas para za to, onda S7e ili iPhone 7. Jednostavno sto se tice prvih telefona su sam creme de la creme od izgleda do brutalnih performansi, a ova druga dva ce biti dobri telefoni jos dve do tri godine

                    Comment


                    • Ovo znaci pokidati konkurenciju

                      https://www.vipmobile.rs/privatni/ponuda/postpaid

                      Telenor i MTS mogu da se ugase.

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Ovo znaci pokidati konkurenciju

                        https://www.vipmobile.rs/privatni/ponuda/postpaid

                        Telenor i MTS mogu da se ugase.
                        Dal me zezaš,au druže samo da izreklamiraju paket i ima da izdominiraju tržištem
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Za 1000 dinara neograniceno poziva i sms i 2gb neta, vala ima da pricam i u isto vreme saljem sms poruke
                          Za 2500 neograniceno poziva i sms i 10gb neta

                          Comment


                          • Brale moj da nemam tri telefonska paketa,dva kablovska i internet odma bi uzeo , mada sad razmišljam da uzmem zbog posla jbt 1k dinara pa to ti džabe
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ja koristim 4G, stvarno je retkost da se nakacim na wifi ukoliko nije stan ili kafic iz komsiluka.A i ovako sam opremljen da mi ne treba wifi, viber i wa ne placam, wikipedia isto dz, dok Instagram i Facebook placam 200 dinara.Realno kada sam van stana, ne treba mi vise od ovoga kada se nakacim na 4G.

                              Uskoro bi trebalo konacno da resim pitanje neogranicenog neta cim se preselim preko leta.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Ja koristim 4G, stvarno je retkost da se nakacim na wifi ukoliko nije stan ili kafic iz komsiluka.A i ovako sam opremljen da mi ne treba wifi, viber i wa ne placam, wikipedia isto dz, dok Instagram i Facebook placam 200 dinara.Realno kada sam van stana, ne treba mi vise od ovoga kada se nakacim na 4G.
                                Ja sam čuo da imaš i paket za nevaljale tete i učiteljice života
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X