Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Kakve su ovo dezinformacije Deni?
    Kakvih crnih 200e za RN4x, 170e je kod nas, 150 i manje preko alija. Garancija je na godinu dana. A A5 je u svim "zvaničnim" prodavnicama 450e.
    Izvinjavam se nije 200, cene se krecu od 185 do 210.

    http://prntscr.com/fg5us1


    Naravno zaboravio sam jos jednu stvar, podrska za 4G odnosno 800mhz frekvenciju. Ipak smo u 2017 godini i to je jako bitno

    Nista ja ti dam 150e ti ga naruci na aliju, a ti plati carinu i pdv posto carina i pdv izadju oko 5900 (32%).

    Comment


    • Narucio prekjuce i treci, 135 eura ovaj, dali popust, euro postaru i to je 136 eura. Za te pare mogu da uzmem ovdje mozda Samsung Grand Duos

      A5 je oko 400 ovdje, znaci skoro tri za jedan A5. A za 400 eura ima Mi6. P9 Lite je 290, nemojmo da se zajebavamo
      sigpic

      Comment


      • Daj postaru 5 evra, sta si se stis'o
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
          Izvinjavam se nije 200, cene se krecu od 185 do 210.

          http://prntscr.com/fg5us1


          Naravno zaboravio sam jos jednu stvar, podrska za 4G odnosno 800mhz frekvenciju. Ipak smo u 2017 godini i to je jako bitno

          Nista ja ti dam 150e ti ga naruci na aliju, a ti plati carinu i pdv posto carina i pdv izadju oko 5900 (32%).
          Sad me već troluješ?

          Evo ti samo par posta unazad ti napisao i Ljuba da je 170e (kupio ga pre nekoliko dana). Ako ćeš da tražiš onamo gde je najskuplji, onda kažeš i da je A5 450e, jer svaki link te vodi do te cifre
          http://www.samsung.com/rs/smartphone...M-A520FZKASEE/

          Drugo, zato sam ti i napisao kod nas, pa onda rekao koliko je na aliju. Jer se kao što vidiš u CG ne plaća ni carina ni PDV do 150e, a ovo nije samo forum za Srbe.

          Treće, 4G radi bez problema. Pitanje hoću li i dalje imati ovaj telefon dok oni promene te stanice kako si najavio. Meni svakako i ne treba, a realno ne znam kome je 4G bitan, 99% vremena smo na wi-fiu, gde god da odeš imaš wi-fi, ipak smo u 2017oj godini.

          EDIT: Evo sad vidim da i na slici koju si ti postavio, telefon o kome pričamo je 180e. Dakle Xiaomi Redmi Note 4x 32GB 3GB RAM (Šaomi redmi nout četiri iks trideset dva gigabajta tri gigabajta random akses memorije)
          Last edited by p4p1; 05-06-17, 17:10.

          Comment


          • Do 25 maja je bio 150e u logicshopu, a ja sam uzeo koji dan posle za 170e. Nisam expert, ali se osecam kao da sam nekog zajebao za bar 100e

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Sad me već troluješ?

              Evo ti samo par posta unazad ti napisao i Ljuba da je 170e (kupio ga pre nekoliko dana). Ako ćeš da tražiš onamo gde je najskuplji, onda kažeš i da je A5 450e, jer svaki link te vodi do te cifre
              http://www.samsung.com/rs/smartphone...M-A520FZKASEE/

              Drugo, zato sam ti i napisao kod nas, pa onda rekao koliko je na aliju. Jer se kao što vidiš u CG ne plaća ni carina ni PDV do 150e, a ovo nije samo forum za Srbe.

              Treće, 4G radi bez problema. Pitanje hoću li i dalje imati ovaj telefon dok oni promene te stanice kako si najavio. Meni svakako i ne treba, a realno ne znam kome je 4G bitan, 99% vremena smo na wi-fiu, gde god da odeš imaš wi-fi, ipak smo u 2017oj godini.

              EDIT: Evo sad vidim da i na slici koju si ti postavio, telefon o kome pričamo je 180e. Dakle Xiaomi Redmi Note 4x 32GB 3GB RAM (Šaomi redmi nout četiri iks trideset dva gigabajta tri gigabajta random akses memorije)
              Snapdragon je skuplji, a i ona verzija koja ima 800mhz je još na to skuplja znači zaokružio sam na 200, jer nisam gledao tačne cene

              Meni je bitan 4G, ja potrošim mesečno oko 4 giga protoka preko mreže. Imam dosta upload-a i bitan mi je brz upload. Imao sam ja telefon bez te frekvencije, samo u centru grada sam hvatao 4G i na bulevaru, u ostalim delovima grada nisam imao 4G. U kafićima gde se svi nakace dobijem brzinu dial-up jedva da mogu vesti da otvorim, a ne nešto da pošaljem A da ne pričam kako se jadno osećam kada pitam konobara ej izvini može šifra za wifi-a, to mi je za ove što imaju iPhone i koriste prepaid, isključuju net itd. Osećam se kao da pitam izvini imaš 30 dinara da kupim cigare. Bukvalno.

              Jeste znam za CG, ali ja npr hoću sad da uzmem telefon, a nemam nikog u CG. Šta da radim, moram ovde kupiti, a uz to nema čekanja i imam koliko toliko garanciju.

              Što se tiče A5... Opet npr ja, a verujem i Olja smo ljudi kojima je bitna kamera. Npr tap tap dva puta na home dugme i eto je kamera gde god da se nalazim, kad je ugašen ekran ili kad sam u nekoj aplikaciji. Dobra stvar za brzo snapshot-ovanje. Ne gubiš trenutak. Amoled ekran. Jedan od najsavrsenijih displeja današnjice, a i ubuduće. Televizori, telefoni, pa evo i Apple je pao pod to sve i naručio samo za novi model iPhone-a oko 90 miliona displeja da bi mogli isporučiti. Pregled multimedije preko amoleda je nešto posebno.

              Miui je iOS-oliki sistem. Neko možda ne voli to. Meni ne smeta, ali npr nekome je Samsung okruženje mnogo lepše i bolje nego da se prilagodjava.

              Pazi da imam da biram telefon do 200e uzeo bi RN4, ali kada su veće cifre u pitanju A5 (2017) je odličan izbor za ~300e. No to sam već i rekao


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Olja ga nece drzati na deset metara od lavaboa, kamoli da s njim udje u vodu.
                Pa sad, nije wc šolja baš toliko daleko od lavaboa

                Mnogo je sladak, ono baš

                Spoiler

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Lijep, malo gej ali za djevojcicu ok.

                  Samo su pogresno napisali Sljamsung, mozda je klon
                  sigpic

                  Comment


                  • A tek baterija

                    My precious


                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • 3 dana, 29%?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Dajte sot da vidimo, manite se dana, meni pjeske 12 sati sota i ostane 15% baterije, onda ga stavljam na punjac, ne dozvoljavam da ide ispod toga. Mada bih trebao da mu ne dam da padne ispod 20 ali aj
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni je moj Iphone 6s plus davao na pocetku oko 8 sati sot, a sad 5-6 u vrh glave nakon skoro 2 godine.

                          Vakat je za osmicu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            3 dana, 29%?
                            [emoji23]

                            Cekajte polako nisam ga jos testirala kako treba. Al ona moja prosla ciglica morala na 3 sata ko beba kad se uobrocava ...dusa moja napacena, a dobro me bas sluzio...pa mi sada sve neobicno sa ovim

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • To je sjajno za flagship, osam, devet sati dovoljno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Hehe

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X