Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samsung A5 ili Xiaomi Redmi Note 4x? Pa dobro, tu su negde, naš je malo bolji i 300e jeftiniji, ali tu su negde.

    ALI ŠLJAMSUNG

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Principe slabo su oni to nesto prevodili vjerovatno ili je to njihov neki utisak, ovo su fakti, a ti kao pravnik samo fakte priznajes
      Ma opasni su ti fakti, sastavio si recenicu na engleskom, stavio u citat i to je sada kao fakt

      Originally posted by p4p1 View Post
      Samsung A5 ili Xiaomi Redmi Note 4x? Pa dobro, tu su negde, naš je malo bolji i 300e jeftiniji, ali tu su negde.

      ALI ŠLJAMSUNG
      Ta je razlika u ceni jedino ako se taj saomi daje gratis, posto je a5 300e
      Last edited by Lion; 02-06-17, 20:42.

      Comment


      • E jbg sad sam i prodana duša...
        Ne treba meni toliko aplikacija, nekoliko samo, skromna sam, tako da neće da mi jede ništa

        Ne čitaš bre papi ništa, ovaj SAMSUNG je džabe, a nov.
        Last edited by miloolja; 02-06-17, 20:42.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Ma opasni su ti fakti, sastavio si recenicu na engleskom, stavio u citat i to je sada kao fakt
          http://www.businessinsider.com/apple...photos-2016-10
          http://www.businessinsider.com/apple...-india-2016-10
          http://www.businessinsider.de/apple-...i-mi-5s-2016-9
          https://www.bloomberg.com/news/video...5-08119bc2941b
          https://www.theguardian.com/technolo...alent-to-apple

          Uzasno sto ja moram da radim tvoj pravni posao.
          sigpic

          Comment


          • Olja ti normalno koristis telefon i posluzit ce te odlicno, vjeruj mi.

            Maloprije sam citao specifikacije telefona. Po mom misljenju, odlican je. Pusti ti ove price Sljamsung i te stvari. Vjerujem da ti ne treba 60 instaliranih aplikacija, a i to bi telefon od 3 gige rama odradio fino.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ne čitaš bre papi ništa, ovaj SAMSUNG je džabe, a nov.
              A vidiš, promakla mi je ta rečenica. E jbg Olja, neki ljudi su jednostavno maleri. Dobiješ Sljamsung telefon za dž u trenutku kad postoji mogućnost da dodješ do Šaomija. Razumem te, poklonu se ipak u zube ne gleda kakav god da je

              Comment


              • Reci Rosso ovim sektašima

                Originally posted by p4p1 View Post
                A vidiš, promakla mi je ta rečenica. E jbg Olja, neki ljudi su jednostavno maleri. Dobiješ Sljamsung telefon za dž u trenutku kad postoji mogućnost da dodješ do Šaomija. Razumem te, poklonu se ipak u zube ne gleda kakav god da je
                A tebi ... :oljasmajli:
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  E jbg sad sam i prodana duša...
                  Juznokorejska 올리베라.

                  Je li ti Gangnam style omiljena pjesma?
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisu ti pravno merodavni ti izvori. Bez zvanicne potvrde sve je to u rangu sa ovim hrvatskim recenzijama

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Hahah i čemu ti sve služe, ajd nabroji 30

                      Čuj 57 hahahah pa zar ti nisi protiv tih app bespotrebnih ili ti ove trebaju...jer kako bi rekao... da te vidim sada Samsunže
                      To ga testira samo da vidi kakav i koliki je limit. Ali ima da gura na jos mnogo vise app dok ne dodje do limita.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A tebi ... :oljasmajli:


                        Dobri su Južnokorejci Vlajko.. ako se spremaš za streličarstvo 2020. Mada ne bi me iznenadilo da vidimo konkurentan Bhutan tada.

                        Comment


                        • Samo Samsungovi korisnici imaju tapatalk, jer ne mogu da surfuju u chromeu. Sve je tu jasno.

                          Papi kratko je trajalo, sad moram da pogodim 20 sva tri seta da bih dobio. Sto i radim u 80% slucajeva, ali vise dunstera nema
                          sigpic

                          Comment


                          • @Vladane klasična zabluda. Samo Chrome. Nikad TT
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Pa da ali ti onda ispada iz mreze. Jbg neceg moras da se odreknes da bi nesto drugo radilo, ipak to nije Saomi da sve radi bez greske.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da koristim S7 Edge opet bi tt instalirao. Tako da ti ova prica ne pije vodu.

                                Comment

                                Working...
                                X