Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Jesi li brisao temp fajlove, ako nisi aj probaj ovo.
    Kopiraj u notepad++ , zapamti na desktopu kao nesto.bat. Duplim klikom pokreni nek očisti.

    RD /S /Q "C:\WINDOWS\Temp\TempHBCD"
    RD /S /Q "C:\Windows\Ss"
    del /S /Q %temp%\*.*
    del /S /Q C:\WINDOWS\Prefetch\*.*
    del /S /Q C:\WINDOWS\Temp\*.*
    Одрадио ово твоје и ништа, онда сам покренуо га у сејф моду и сада Хром ради перфектно, вратим га и не ради наравно. Е сада, неко мало упућенији од мене, шта ли то може да проузрокује да спорије ради овако?

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      ali ja nemam nijedan addon
      Znam da imaš AdBlock, treba ti za torente.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Skini poslednju verziju koja ima opciju da koristi NPAPI plugine, i omogući flash i javu posle u podešavanjima i zajebi ove najnovije verzije

        http://serbianforum.org/threads/chro...reseno.607577/
        Jbg, jesi pokušao ovo iznad, taj momak koji je pisao na SF zna puno o tome.
        A ad blok+ sigurno ne škodi, samo može pomoći.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Jesi li brisao temp fajlove, ako nisi aj probaj ovo.
          Kopiraj u notepad++ , zapamti na desktopu kao nesto.bat. Duplim klikom pokreni nek očisti.

          RD /S /Q "C:\WINDOWS\Temp\TempHBCD"
          RD /S /Q "C:\Windows\Ss"
          del /S /Q %temp%\*.*
          del /S /Q C:\WINDOWS\Prefetch\*.*
          del /S /Q C:\WINDOWS\Temp\*.*
          Ovo je predobra stvar, koliko mi sada otvara brže kada kliknem na neki folder

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            RD /S /Q "C:\WINDOWS\Temp\TempHBCD"
            RD /S /Q "C:\Windows\Ss"
            del /S /Q %temp%\*.*
            del /S /Q C:\WINDOWS\Prefetch\*.*
            del /S /Q C:\WINDOWS\Temp\*.*
            Zašto ovoliko komplikovati?

            start - run - %temp% - delete all
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Zašto ovoliko komplikovati?

              start - run - %temp% - delete all
              Može kako hoćeš, ovako je na desktopu pa se sjetiš

              Comment


              • Макстон класа од претраживача, ако се тако изговара. Коме треба Гугл Хром

                Comment


                • Meni na XPu, ovi ostali koče ko djavo

                  Comment


                  • Ето мени само Хром на Виндоус 7 не ради лепо, сада користим Вивалди, доста је добар.

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      Znam da imaš AdBlock, treba ti za torente.
                      Nope, samo na yts zna da mi iskoci taj smarando, ali iksujem ako ne da izadjem i drugi put nece, na TPB ponekad iskacu reklame, a na raru gotovo nikad. Vjerovao ili ne adblock nikad nisam ima, niti cu
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako telefon Vladane, danas ga nisi spomenuo
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Telefon haos, optimizovan je MIUI bolje od suvog androida tvrdim

                            Novi korisnik 4x verzije na benchu

                            Оставиш телефон на столу са 68℅ батерије преко ноћи, после 9 сати батерија на 68℅ све време на 4г, синхронизација укључена...
                            Ти ни нексуси нису могли, испаде да је миуи боље оптимизован од чистог андроида....
                            Nehumano koliko sam ga juce koristio, posebno za clash royale i clash golf koji blago je reci isisavaju bateriju, dan i devet sati nije punjen, devet i po sati sot, kad sam legao bio je na 23%, kad sam ustao 23%, trenutno je na 20%. Ni sam ne znam kako su ovo sa baterijom izveli, kapacitet je tu nebitan, tu SD625 odradjuje posao ali i do MIUI mora.biti i ove zastrasujuce optimizacije jer snaga bez kontrole i efikasnosti je nista. Bateriju po strani, tacno dvije nedelje ga imam, imam brdo aplikacija i nikad mi slobodni ram nije pao ispod 1.2 gb. Fluidno, brzo, multitasking fenomenalan. Nijedna igrica ni stucnula nije, od NBA Live, preko Real Racing 3 do Super Mario Run i Clash igrica. Moj sledeci telefon ce opet biti Saomi, jer posle ovoga MIUI nema razloga da se mijenja. Prilicno sam siguran u to

                            Inace zelio sam MIUI 9 i Nugat, iskreno Nugat ne treba nista, samo MIUI 9 sa split skrinom daj
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              clash golf
                              Misliš li na COC ili postoji još jedna Supercellova igra

                              Comment


                              • Golf Clash je fenomenalna igra, ali nije Supercellova kao COC i CR vec Playdemicova. No fora je ista, igras golf live sa ljudima iz cijelog svijeta, dobijas chestove, kupujes palice i lopte, upgradujes torbu jednostavno, mada dzaba to ako ne udaras loptu kako treba i ako ne dodajes i oduzimas spin kad je to potrebno, gledas kretanje vjetra i sl.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X