Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra je to stvar ali nervira me što me automatski ispravi i kada isključim to, i neki put ne obratim pažnju i pritisnem i pošaljem poruku nekom ispadne nešto bezze Zato je ova gboard googlova tastatura odlična..

    Comment


    • Nemam srece sa monitorom, do pre par dana mi je bio na servisu zato sto kazu da je stradala elektronika (kada sam hteo da startujem kompjuter nakon sto sam ga uspavao nije htela da se upali zelena lampica nego je ostala crvena), dva dana funkcionisao bolje nego ikad da bi se pojavila crvena verikalna linija i moracu ponovo da ga vodim na servis.

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Realno. jeste tako lakse u kafanama kuckati.
        To je duh.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ne radi mi 4g uopste na iphone 7plus i slabije hvata wi fi. Kupljen je u mts zreo je za kantu. Ne znam kako da namestim 4g, ako neko zna neka pomogne. Hvala.

          Comment


          • Jel ti radio pre LTE ili nije nikad radio? Na kojem si IOS-u? Daj više informacija...


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

            Comment


            • Papi je li ti stigao MIUI update, tezak preko 500 mb? Ja cu da sacekam utiske na benchu prije nego ga odradim, jer ovaj radi bez greske meni.

              Inace narucujem Xiaomi VR headset za manje od 15 eura
              sigpic

              Comment


              • Nije još. Ja ću da sačekam da ti pogledaš utiske.

                Comment


                • Ostajem na 8.1.15 za sad, optimizacija i baterija je savrsena, neki se zale updateom da im brze bateriju trosi, ne vjerujem da cu se micati s ove verzije dok miui 9 ne dodje czajedno sa Nugatom, ali pratice se utisci svakako
                  sigpic

                  Comment


                  • Posto sam dovoljno utisaka procitao odlucih da odradim update. Nekako je cak i brzi nego sto je bio, optimizacija ludilo. Nema vise vibracije pri otkljucavanju otiskom, ima ako se pogrijesi, mogu da se svajpuju notifikacije i ako je ekran zakjucan, ubacen hrvatski jezik izmedju ostalog, ubacena CG u region, kao i SAD i VB, nije ih bilo na prosloj verziji. I do sad sam imao 1.5 rama slobodno sad imam 1.8

                    E sad se valjda ceka MIUI 9 i Nugat. Treba mi taj split screen bas
                    sigpic

                    Comment


                    • Oce neko da kupi laptop asus k550lb? Bez zajebancije
                      sigpic

                      Comment


                      • У последње време ми Гугл Хром на компу доста багује и ради спорије генерално, зна ли неко због чега би то могло бити?

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          У последње време ми Гугл Хром на компу доста багује и ради спорије генерално, зна ли неко због чега би то могло бити?
                          Sta imas skinuto od dodataka?

                          Comment


                          • Све сам избрисао, и додатке и историју, буквално немам ништа, али и даље багује. Нпр. Сафари ради нормално, тако да није до мог интернета.

                            Comment


                            • Disejbluj Use hardware acceleration
                              sigpic

                              Comment


                              • Skini cc cleaner nek malo prohandrlja, vidi jel ti ažuriran chrome.
                                HTML Code:
                                https://www.ccleanercloud.com/
                                Last edited by torpedo; 19-05-17, 15:04. Reason: d

                                Comment

                                Working...
                                X