Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upao mu telefon u vodu dok mu je zena prala noge.....i jbg
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Sve je u redu, hvala na brizi dusmani

          Papi jesi li nasao tri prsta screenshot i duoble tap za otkljucavanje ekrana?

          MI
          sigpic

          Comment


          • Znaci ipak je kicma.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • meni bas pao kamen sa srca, samo da nije telefon
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Dodas jos malo i uzmes Edge
                Ne treba mi toliki ekran.
                5.1 sasvim dovoljan.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Sve je u redu, hvala na brizi dusmani

                  Papi jesi li nasao tri prsta screenshot i duoble tap za otkljucavanje ekrana?

                  MI
                  Double tap sam odmah namestio jer sam se navikao na prošlom da ga tako aktiviram

                  Ovo za SS nisam znao, fino fino

                  #MIJUAJskvad

                  Comment


                  • Moze li neko da nesto napise o ovom TV-u ako ima iskustva ili jednostavno zna?

                    Veličina ekrana: 43". Pozadinsko osvetljenje: Direct LED. Rezolucija ekrana: HD, 1920x1080. Tuner: DVB-T/T2/C/S/S2. Frekvencija osveženja panela: 60Hz. Osvetljenje: 450 cd/m2. Ugao gledanja (V/Š): 178º / 178º. Vrijeme odziva: 8 ms. Priključci: 2x HDMI, Scart i USB

                    Comment


                    • Ja sam stanarima uzeo Tesla LCD za 150 eura, dvije godine garancije, ali boje jednostavno nisu dobre, uvijek bih raidje isao po Samsung ili LG od ovih budzetskih televizora nego po Teslu, Telefunken i Vivax. Razlika u cijeni nije dovoljno velika, meni je LG od budzetskih neprevazidjen, kad idem po skuplji onda Sony.

                      Dobra stvar kod Tesle je snimanje preko fleske, ubacis bilo kakvu i mozes da snimas, vracas, pauziras. Nema nikakvih dodatnih podesavanja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne mogu Vivax, Kvadro Teslu i ta sranja da se porede sa Samsungom i LGom, ni blizu, to je doslovno treci razred, pogotovo Vivax koji kao ima i cijenu a tesko je smece

                        Comment


                        • Ovo sto Vladan pise je smijesno citati. Stavlja u isti kos Samsung, LG i Teslu.

                          Comment




                          • Pa upravo ne stavljam
                            sigpic

                            Comment


                            • Rosso

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Rosso
                                Ima istine u ovom.

                                Comment

                                Working...
                                X