Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

    Originally posted by Tarantula View Post
    Galaxy S7 iskustva?
    Šta te zanima?
    Originally posted by BogdanB View Post
    Ne bi
    Xiaomi je to, jeftino ali je ekstra.

    Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
    Ma znam ja sve, ali vidiš upotrebu wifi, nisko osvetljenje. Ja sam P9 lite polovio u 4 I po sata SOT-a i 12 sati uptime-a.

    Ja mogu da izvucem isto što i Vladan. Što je okačio sad. Njemu 35% baterije na 8 sati ekrana, meni 18% na 8 sati ekrana.
    Spoiler




    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Last edited by Ser Deni ®; 08-05-17, 16:27.

    Comment


    • UU bre Vladane pa eto zasto je jeftin, vidi mu dizajn i kucista i interfejsa. Kao neki LG Optimus iz 2010. godine.
      sigpic

      Comment


      • Pa i ne bas, s obzirom na ove budzetske Samsungove oko mene i onaj koji sam ja koristio, ovaj je spejs satl, bas sam danas rekao papiju da ne mogu da vjerujem kako jeftino izgleda settings na android 6 na J5 2016 u poredjenju s ovim

        Preko deset sati sota, baterija na 19%, nije lose

        Stize nam MIUI 9 inace sa Nugatom i split screenom, zivio MI
        sigpic

        Comment


        • Natrpaju kinezi svašta. Ima gomila podešavanja, treba ti samo root i ništa više.

          Mada miui malo kuburi sa ramom, pa onako jede, nije MT onako kako bi trebalo, ali sa 3 odnosno 4gb miui fino radi.

          Mada od svih tih Kineza, miui je najbolji i najviše eye candy.


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Šta te zanima?
            Sve što mi možeš reći.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Pazi iako je proslogodisnji model, uopšte nije S8 toliko ispred njega. Razlika sem fizičkog izgleda se ne oseti. Ako ne bacas pare i dalje je S7 best of the best sto se tice telefona.

              Gledaj da ga kupiš od ljudi koji prodaju sa garancijama od mts/telenor/vip i obavezno da imaš fiskalni račun uz to. Ljudi koji su kupili od operatera, preko firme su dobili fiskalni, ali na sve kupljene telefone, a ne samo na jedan i ne bi mogao dobiti račun. Te zaobidji. Obavezno od koga kupuješ reci da se overi u sudu punomoć da ne moraš njega da vijas u slučaju da treba zamena telefona. Za popravke ti je dovoljno da odeš u servis sa garantnim listom i fiskalnim, ali za zamenu mora potpisnik ugovora odnosno zato služi punomoćje.

              Ako kupuješ preko operatera onda zaboravi drugi pasus


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Brat Banja Luka je u pitanju.
                Ovde kod nas u BiH/RS oko 430 € mu cijena, i garancija od godine do 18 mjeseci.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • 11 i po sati sot, osam posto, ode na punjac, dosta je bilo
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tarantula View Post
                    Brat Banja Luka je u pitanju.
                    Ovde kod nas u BiH/RS oko 430 € mu cijena, i garancija od godine do 18 mjeseci.
                    Ako mene pitas apsolutni best buy od flagshipova, kod nas je oko 470
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      Brat Banja Luka je u pitanju.
                      Ovde kod nas u BiH/RS oko 430 € mu cijena, i garancija od godine do 18 mjeseci.
                      Nadam se da je okej garancija i da su korektni. Kod nas je isto ta cena +/-, tako da to je to.

                      Comment


                      • Dodas jos malo i uzmes Edge

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Nije bas malo, oko 100e

                          Mozda neko ne voli edge ekrane?

                          Comment


                          • S7 je oko 420-430 a Edge ima za 470-480... Nije neka razlika a daleko veci premium osecaj pruza Edge, dobro mozda neko ne voli

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Nema nam Vlajka od jutros, da se nije nesto desilo telefonu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kupio Vladan Xaomi... I stavio ga on u zadnji dzep, setao se malo po sobi i seo na krevet kad se zacue nesto kvrc... A on pomisli,uuu daj Boze da je kicma!
                                Vladane javi seeeeee..

                                Comment

                                Working...
                                X