Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wow mi remote otkrih, daljinski mi vise ne treba a nije da nisam pokusavao sa ne smartom da preko telefona radim sve, nije moglo, do sad.
    sigpic

    Comment


    • Ja sam već divljao s njim na javnim mestima. Najjače je što kad npr. odradiš jedan Samsung, funkcioniše na svim Samsung televizorima

      Comment


      • Kakvi ste vragolani :P


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • Ova baterija je nehumana, sot 5 sati i 10 minuta i na 60% je
          sigpic

          Comment


          • To je i ocekivano, baterija je jedan od glavnih aduta modela, 4100mAh je bas mnogo, ja sa 3200mAh i vecim ekranom prezadovoljan, nerviram ljude oko sebe koliko mi traje baterija

            Bas je dobar taj Xiaomi, ne mogu da verujem da kosta toliko malo

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Znaci da postoji neka fora, jos samo Vlajko da je otkrije
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ova baterija je nehumana, sot 5 sati i 10 minuta i na 60% je
                Daj meni telefon na dan, da vidiš kako bih ja to potrošio za 5-6 sati


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • Mamba ja imam a5 ako trebas nesto pisi ja sam generalno zadovoljan, kamera je dosta dobra jedino sto nema stabilizaciju ali slike su dobre

                  Comment


                  • Galaxy S7 iskustva?
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                      Daj meni telefon na dan, da vidiš kako bih ja to potrošio za 5-6 sati


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                      Ne bi
                      Xiaomi je to, jeftino ali je ekstra.

                      Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Kako mocna opcija dual apps

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Mamba ja imam a5 ako trebas nesto pisi ja sam generalno zadovoljan, kamera je dosta dobra jedino sto nema stabilizaciju ali slike su dobre
                          Provalio sam to kad sam ga gledao juce u Samsung shopu. Ima na touch ako se ne varam, kao nekakav focus pa se i stabilizuje jebem li ga... Koliko to utice na fotografije, je l ti prethodni telefon imao stabilizaciju?
                          sigpic

                          Comment


                          • @Vladan

                            Ne mogu da vidim fotografiju.

                            @Black Mamba

                            Utice stabilizacija na fotografiju, najvise kod nocnih slika. Sluzi kada hoces makro fotografiju da uradis.

                            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Imao sam sony sa stabilizacijom, ovisi koliko ti se ruke tresu, ovo sto i pominjes na dodir je auto focus, to je ok, a stabilizacija je da ti se ne trese kamera nego da se digitlano ili opticki umiri. Ne znam, meni za ovo sta mi treba kamera ne utjece nimalo, malo moras stat kad slikas i to je to, ako treses puno mobitel bude malo mutnija slika.


                              Stk se tice ovog da je velik pa ne.mozes jednom rukom, mozes si cak smanjit ekran
                              Ima sve ove nove mogucnosti, split screen, always on, etc etc
                              Last edited by Mrkela; 08-05-17, 15:42.

                              Comment


                              • Evo slike Boca





                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X