Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    Uzmi a5, a posle se hvali ljudima da si uzeo s7 posto su gotovo identicni po izgledu
    Napred slicni dosta, ali ipak nisu isti i ekran nije isti. A nazad je velika razlika kod kamere.
    sigpic

    Comment


    • Mamba uzmi A5.

      Pisao sam pre koju nedelju ili dan ne sećam se, baš izmedju ta dva telefona, pa vidi.

      Huawei ima neke svoje "bug"-ove koje im ja ne bih mogao oprostiti.

      Uzimaš za keš? Možda možemo naći bolju cenu.


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        Mamba uzmi A5.

        Pisao sam pre koju nedelju ili dan ne sećam se, baš izmedju ta dva telefona, pa vidi.

        Huawei ima neke svoje "bug"-ove koje im ja ne bih mogao oprostiti.

        Uzimaš za keš? Možda možemo naći bolju cenu.


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
        A ne, preko firme u telenoru do 40k uz tarifu 450 koja je oko 1500 din. Ta dva su oko 36-38k.
        Koji su bagovi u pitanji, onako povrsinski i daj link gde si pisao.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
          Mamba uzmi A5.

          Pisao sam pre koju nedelju ili dan ne sećam se, baš izmedju ta dva telefona, pa vidi.

          Huawei ima neke svoje "bug"-ove koje im ja ne bih mogao oprostiti.

          Uzimaš za keš? Možda možemo naći bolju cenu.


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
          Мислиш генерално на Хуавеи или конкретно на Хонор 8?

          Comment


          • Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

            Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            A ne, preko firme u telenoru do 40k uz tarifu 450 koja je oko 1500 din. Ta dva su oko 36-38k.
            Koji su bagovi u pitanji, onako povrsinski i daj link gde si pisao.
            Pa ovde sam pisao

            Ne možeš iPhone SE da uzmeš? Koliko je on u toj tarifi? Ne znam samo da li ti je ekran premali možda za ugodan rad. Jbg telenor je preskup za uzimanje telefona, ja sam iPhone 7 uzeo za 480e u Vipu tarifa 2k. Mesec dana posle svetske premijere.
            Originally posted by Победа View Post
            Мислиш генерално на Хуавеи или конкретно на Хонор 8?
            Mene nervira ono njihovo gašenje paljenje aplikacija i da ja moram da brinem da li su zaključane u memoriji ili nisu. Npr Google keyboard problem sa stavljanjem custom layout-a srpska latinica ne može iz samo nekog Huawei razloga. Treće što sam pokupio a to je da ima neki bug da se zatamni displej kada se ulazi u aplikacije koje imaju belu pozadinu, Chrome, gmail itd. Prva dve stvari su potvrđene za sve Huawei telefone, a poslednja za P9/P10, Honor 8.

            Priča se da će update-om srediti to. Zašto kupovati nešto onda tako? To je isto kao i fudbaleri kad dožive veliku povredu. Ko će kupiti ćopavog igrača? Mislim možeš kupiti i čekati da se oporavi. Tako i update. Doći će, ali kada?


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
            Last edited by Ser Deni ®; 06-05-17, 21:02.

            Comment


            • Odlicab bi bio SE ali samo displej me zeza. Ne radim nista preko telefona ali sad mi je stvarno sve ispod 4.7 nekako neprihvatljivo. Vazno mi je da ima usb c, a mislim da a5 ima. Primetio sam da vise nijedan operater u ponudi nema LG modele, razmislio bih o G5.
              E da, s obzirom da ne posedujem jaci fotoaparat i ne planiram bas da se okitim sa milio gedgeta jer mi je muka od tehnologije, vazno mi je da ima dobru kameru, to je jedina mana A5 telu, ali moze valjda da posluzi neko vreme, ne bi trebao da je losiji od HTC one serije.
              Last edited by Black Mamba 24; 06-05-17, 21:04.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Odlicab bi bio SE ali samo displej me zeza. Ne radim nista preko telefona ali sad mi je stvarno sve ispod 4.7 nekako neprihvatljivo. Vazno mi je da ima usb c, a mislim da a5 ima. Primetio sam da vise nijedan operater u ponudi nema LG modele, razmislio bih o G5.
                E da, s obzirom da ne posedujem jaci fotoaparat i ne planiram bas da se okitim sa milio gedgeta jer mi je muka od tehnologije, vazno mi je da ima dobru kameru, to je jedina mana A5 telu, ali moze valjda da posluzi neko vreme, ne bi trebao da je losiji od HTC one serije.
                Vjeruj, potpuni mit je stvoren navikavanjem korisnika na veće telefone. Nikakve razlike u svakodnevnom koristenju nema. Zapravo ima, SE je puno prakticniji, ne ispada ti iz dzepa, koristis ga jednom rukom, izgleda elegantnije itd. Za filmove, ozbiljniji gejming il tako te stvari opet nema razlike, jer je 5,5" jednako uzasan kao i 4". Prosto moras biti mazohista da bi gledao film na tako malom ekranu.

                Elem, meni je Deni preporucio SE kad Iphone nisam ni uzimao kao mogucnost, a bili su A5 i P8 Huawai opcija, i mogu samo reci da nakon pola godine koristenja vise mi ne pada na pamet da kupim android, ma ni Samsung. Prosto je Iphone pouzdaniji, nekako je bolji generalno za koristenje, milion sitnica daju mu prednost. A da se razumijemo, bio sam od onih " Iphone je za snobove ".

                Probaj, ako nista drze cijenu ko golf 2, lako ces prodat ako ti se nekim cudom ne bude svidio.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Vjeruj, potpuni mit je stvoren navikavanjem korisnika na veće telefone. Nikakve razlike u svakodnevnom koristenju nema. Zapravo ima, SE je puno prakticniji, ne ispada ti iz dzepa, koristis ga jednom rukom, izgleda elegantnije itd. Za filmove, ozbiljniji gejming il tako te stvari opet nema razlike, jer je 5,5" jednako uzasan kao i 4". Prosto moras biti mazohista da bi gledao film na tako malom ekranu.

                  Elem, meni je Deni preporucio SE kad Iphone nisam ni uzimao kao mogucnost, a bili su A5 i P8 Huawai opcija, i mogu samo reci da nakon pola godine koristenja vise mi ne pada na pamet da kupim android, ma ni Samsung. Prosto je Iphone pouzdaniji, nekako je bolji generalno za koristenje, milion sitnica daju mu prednost. A da se razumijemo, bio sam od onih " Iphone je za snobove ".

                  Probaj, ako nista drze cijenu ko golf 2, lako ces prodat ako ti se nekim cudom ne bude svidio.
                  Znam ja sve to, koristim apple racunar, ali recimo da uzimam za kes ne bih ga uzeo zbog cene jer mi racunar treba za posao, a telefon i ne bas. E sad ako se bude uklapao u ovu cenu videcu za tel. Gejming ne praktikujem, filmove ne gledam na telu, samo komunikacija i povreno citanje clanaka.
                  sigpic

                  Comment


                  • A kamerom ćeš posebno biti zadovoljan, pošto kamera iz 6s je u SE.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Ja sam odusevljen, ovo nije moguce jednostavno za ove pare, jednostavno nije moguce

                      Zapalio sam danas deset ljudi da ga naruci
                      sigpic

                      Comment


                      • Telenor stvarno nije realan. U paketu moja firma 460 1650 din mesecno iphone se 16gb je oko 64.000, a 5s 53.000.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Telenor stvarno nije realan. U paketu moja firma 460 1650 din mesecno iphone se 16gb je oko 64.000, a 5s 53.000.
                          https://www.vipmobile.rs/poslovni/mobilni_uredjaji

                          Evo ti je moja tarifa u VIPu na sluzbeznom, ako se nekome ne vidi u pitanju je Biz Office 2000. 4190 rsd mesecno.

                          Pa pogledaj samo koliko kostaju telefoni. HAOS! I to nemamo jedan broj u toj tarifi..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • U tvojoj tarifi Marli nije loše 100e za iPhone SE ali 64GB inače. Njegova cena zvanična http://www.istyle.eu/rs/iphone-se.ht...802&model=1106

                            Što se tiče iPhone 7 32gb, oko 370e u tvojoj tarifi, zvanična cena http://www.istyle.eu/rs/iphone-7-fam...405&model=1107

                            Ogromna ušteda.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • U toj tarifi treba džabe da bude
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                                Svašta treba da bude džabe, ali kad pogledaš zvanične cene... Jbg ne može i garancija dve godine i još da dobiješ simfree telefon. Jedino vip ne zaključava iPhone, inače je otkljucavanje sa Telenora i Mts-a 100e. Znači to.

                                Legalno je legalno. Još možeš i na rate.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X