Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imal kakav usisivač da ne huči ili da mjenjam stanište?
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Nista do 150 kod nas Deni, ni carina ni pdv, ispao me 145 i dao sam euro postaru kad ga je donio
      Благо вама, ја у Србији када сам преко масдропа узимао нешто за 115-120 долара, а кошта овако 170-180, и с царином и ПДВом би ми изашло око 200 долара, тако да сам одустао..

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Šta će ti toliki telefon? Pa ne vidim da je u Srb nešto skup od 178-250 evrića..mislim i taj raspon cena, kuku kakva rupa od tržišta



        Ma treba mi bre kažu da ovo sa neoriginal baterijama ovde, kod nas ne pije vodu... možda na kratak rok, tako da tražim fon.

        Al mi Mamba reko da ne gledam Kineze
        Kod nas je 270 do 300
        sigpic

        Comment


        • A pa dobro, viste bogatiji, imate Ruse, a saćete i u Nato

          Hahahah Jax muku muči sa usisivačima, samo da kaže na kraju što
          Last edited by miloolja; 06-05-17, 13:59.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Da usisava umesto zene?!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ili žena usisava kad mu vreme nije, tj dok je njemu glava vel'ka i teška, a još ni oka otvorio nije čestito
              Last edited by miloolja; 06-05-17, 14:06.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jel sam mamuran pale se usisivaci, mikseri, aspiratori, mašine, bogovi očevi..
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Esam rekla hahahaha
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • https://instagram.com/p/BTwLxFCgm_2/

                    Treba tebi ovako ozvučenje za budjenje


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Ovo da mi radi puco bih iz puske svako jutro, pa ko moze vise. Moj je deda imo obicaj tetejca opasat pa da vidis mira u selu. Isto Dzon Vejn pokoj mu dusi.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Pet sati koriscenja bjesomucnog, sa 49% na 22% baterija

                        Dosao sa stable global romom, ima kineskih aplikacija ali se samo povuku i lagano micu, tesko da se moze vise traziti. Nema srp ni hrv jezika, ima slovenacki, ali kapiram da to nije problem ubaciti, mada je meni tel uvijek na engleskom

                        Slike u dnevnim uslovima na moje veliko iznenadjenje fenomenalne, mada mi je kamera najmanje bitna generalno.

                        Sad sam bio na kafu s drugom koji ima HTC 10, iznevjerovao covjek, sad mu kaze dodje da proda svoj i ode po Kineza, a 400 eura potrosi na PS4 igre
                        sigpic

                        Comment


                        • Džon Vejn sa tetejcem

                          Čuješ li ti ovo Mamba za htc 10?

                          Daj neku sliku Vladane, bzvz nešto, nebitno, napolju..cvet neki i sl
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Kupio, za 16 dana stigao od dana shipovanja, bio je free shipping. Ja ne mogu da vjerujem da ovo kosta 145 eura, pa Samsung J5 2016 kosta preko 200 i slobodno mogu reci sala je za ovaj

                            Vrhunski, vrhunski uredjaj, od izgradje do fluidnosti sve je na nenormalnom nivou za ove pare, ovakvi telefoni kostaju 350-400 lagano, jbg brend se prodaje isto. Slike na dnevnom svijetlu vrhunske. Fingeprint leti

                            Evo neka Papi podijeli utiske, i on ga je uzeo isto
                            Čudovište za te pare, a ja sam uzeo u Logic Shopu za 185e, kontao da će izaći više preko alia i po ovome što reče Pobeda, verovatno i bi. A tek za 145e je baš nekako nerealno.

                            Baterija kida isto, 3 dana ide s normalnim korišćenjem, 2 dana pješke kad silujem NBA po ceo dan. Zadnja dva fona što sam imao sam svaki dan punio, tako da je ovo sad ekstra. S 20 otvorenih aplikacija ti ostaje još 1GB RAMa slobodno. Kamera i više nego pristojna. Ostaje samo da se vidi kako će se pokazati na duže staze,

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Daj neku sliku Vladane, bzvz nešto, nebitno, napolju..cvet neki i sl
                              Evo ti od mene nesto
                              Spoiler






                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • Papi trebao si mi ranije reći da uzimaš, mogao si uzeti global verziju, sa svim našim podrzanim LTE bendovima.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X