Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sony je Sony

    Xperia XZ Premium najbolji telefon, kažu glasači…
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Sony je Sony
      Anyway, the Galaxy S8 saw record pre-orders in its home country and is going on sale any day now. The LG G6 was announced a month earlier, but is only now reaching some markets - a lead squandered. That said, Xperia XZ Premium isn't until June.
      Until June.

      HTC je propao, Sony će takodje. Nema oni su tako loši kad treba da izbace uredjaj, pa to je strasno.
      Misliš da će neko čekati dva meseca da bi ga kupio. Ljudi koji vole Sony koje znam su uzeli S8 samo zato što neće da čekaju par meseci dok se ovaj pojavi. Generalno ljudi neće da čekaju. Kupe sad i to je to kad svi izlaze.

      XZP je predstavljen u februaru. 5 meseci neko da čeka... Nije lud.


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

      Comment


      • Sto se telefona tice Samsung i Kinezi ce dovesti do propasti ostale Androide, Soni je u velikim problemima generalno i sem Playstationa nema odsjeka u kojem im dobro ide.

        Inace Samsung voli da duplira ono sto Googl radi i mnogi se zale sto ce im iste app i na androidu generalno i koje pritom Samsung sam ubaca. Ko zna sta im sve moze pasti na pamet, zastrasujuce je sto jos nisu ni na vrhuncu nego svake godine sve vise jacaju. Zapaljiva serija bi druge unistila, ali ne i njih.
        sigpic

        Comment


        • Ali meni Sony mnogo lepse izgleda od S8, bas ima izgled pravog premium telefona
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kockasti sony ljepsi od s8?

            Comment


            • Meni jeste
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                mnogi se zale sto ce im iste app i na androidu generalno i koje pritom Samsung sam ubaca.
                Navika na ikonice i programe. Jedna reč.

                Tizen.


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • Ne moze biti ljepsi nikako kad je S8 cijeli u ekranu, a ovaj ima praznog prostora, i previse za danasnje uslove.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja imam neku odbojnost prema samsungu i to je to
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ne moze biti ljepsi nikako kad je S8 cijeli u ekranu, a ovaj ima praznog prostora, i previse za danasnje uslove.
                      Ovo mi je zvučalo toliko gej da sam morao da roknem dupli vinjak
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Vazno da govoris sebi da imas razlog
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ja imam neku odbojnost prema samsungu i to je to
                          De ti meni kazi sta si do sada koristila od Samsunga?

                          Cemu tolika odbojnost?
                          Last edited by Rossonero; 26-04-17, 13:36.

                          Comment


                          • Ljudi, ne zaboravite da je Samsung jedan od najvecih konglamerata na svetu, zbog toga im i ne moze nista zapaljiva serija. Zarada od telefona je kap u moru za njih.
                            I opet mi je HTC brzi i bolji, i Sony, ali zajebali sa marketingom, biznis intelidzens deo bas kiksao, dok Samsung moze sebi da priusti koliko hoce kikseva. Kao u basketu sto Bayern ima budzet kakav ima zbog fudbalskog kluba, itd.
                            Kad vec pominjete te niskobudzetne modele, ja sam 2011. kupio Galaxy Ace i mislim da je to jedina kupovina telefona u kojoj sam se bas zajebao.
                            Od tada pa na dalje UI je bas za devojcice, sa svim onim default narandzastim interfejsom za poruke i cvetovima u galeriji, jos samo da su stavili neku barbie girl default temu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                              Ovo mogu da se složim bar što se tiče prenosnih uredjaja. IPhone i iPad mora bolje od ovog.

                              Što se tiče PC i laptop ne znam, mada čuo sam dosta hvale na račun one crne "kantice", isto i za Air, kakvo je to uživanje, laganeze.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                              Misljenja sam da je Epl skrenuo sa puta kad je Dzobs preminuo i Kuk preuzeo. Ne mogu da kazem da je sjebao kompaniju jer je kompanija kao kompanija napredovala. Medjutim, epl vise ne predstavlja ono sto je pre predstavljala,ono sto je Dzobs predstavljao. Inovacija, muda, vodjenje industrije napred.

                              I za majkrosoft se moze reci da je napredovao sa Balmerom. Ali taj Balmer je sve igrao na sigurno. Nije uleteo u voz za nove tehnologije koje su se ozbiljno razvijale, cloud, pametni telefoni, mobilni OS, search. Gde je Majkrosoft u svemu tome, Majkrosoft koji je imao svoj OS instaliran na 95% racunara u svetu.

                              Kuk je Eplov Balmer.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • ALi Majkrosoft je ipak nedodirljiv, Epl mu nikad nece moci parirati, nece mu nikad ni do clanaka doci. I kad je frka Majkrosoft pregazi, kao sa desetkom ili Surface Studiom, ono je potpuno drugi nivo, nema Epl to u sebi. Jednostavno su sposobni da promijene igru.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X