Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Ja imam ovaj Samsung S5 vec par godina i ima da ga koristim dok mu se nesto ne desi (imao sam S4 prije njega, zavrsio na dnu jezera ) Nemam vala nikakvih primjedbi na kvalitet. Kad ovaj rikne, ponovo cu uzeti Samsung.

    Iphone ne bi nikad kupio. Ne zbog kvaliteta, cijene ili dizajna... vec sto su mi ga zgadile seljacine po Podgorici. Svako normalan ce reci nesto tipa: "bla bla bla moj telefon bla bla" a seljacina obavezno kaze "moj ajfon". Nmg da opisem koliko me to nervira. E jes mi drago sto sam na drugom kontinentu, makar samo zbog takvog naroda.

    Telefon ko telefon... Meni sluzi samo za osnovne stvari tako da mi je isti djavo je li od 200$ ili od 500$. Drzim se Samsunga jer sam navikao na njih.

    Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
    Imaju Iphone, koriste ga za viber, fb i insta, a najvise pizde sto ne mogu neku pjesmu da stave za zvono
    sigpic

    Comment


    • Varas se Vladane, onie ne pizde, glume zrtve Ustvari nikad ne bi menjali to, sta mislis u kaficu kad zazvoni Iphone to je drugi covek

      Comment


      • To nije covek, to je ajfon.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by BogdanB View Post
          Kako nisam video kada je @bojana pitala za pomoc za neki model

          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
          Ja sam ovaj telefin kupila pre 2 godine, cini mi se da nisam ovde ni pitala za pomoc jer kad je u pitanju tehnika, ja sve moram detaljno da istrazim
          U svakom slicaju, z3 compact je genijalan, baterija traje jos uvek 2 dana, nije se niti jednom zaglupeo, silne aplikacije imam...

          Sent from my D5803 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Што каже Владан, Сони суви квалитет, једанпут пробао, сигурно га не мењам више.

            Comment


            • Moj samsung je GT N-7000 onaj sa olovčicom
              Njega mi je dao brat kada je moj htc otišao na večna lovišta, kao privermeno rešenje dok ne odlučim šta ću i koji ću... a kako sam mnogo birala, ko zna koliko sam modela tada ispitivala, istraživala... (a velika je ljubav bila između mene i htca, imala ih nekoliko), sredio mi brat android, pošto je njegov orig neki slabašan valjda ...tako da je instalirao 5.1.1, imam nekoliko aplikacija, ponekad mi tw zašteka u porukama, ali aspolutno nikakvih problema sa njim nemam evo već godinu dana.. osim.. što je otišla baterija. A sam bog zna koliko je i star. Non-stop ga kačim na punjač, jedva da par sati izdrži i sad ona nije skupa, ali razmišljam o novom fonu.
              Tako sam razmišljala i onda kada me je htc napustio, ovo je bilo privremeno, ali po svemu sudeći, kako sada stvari stoje, kupiću samo novu bat
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pizdi je ne mogu da zagrme Elitni Odredi, Cvija, Rasta i ostali jednocelijski organizmi.

                Obavezno ekran na dolje, da moze ona jabuka posrana da se vidi...

                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                Comment


                • Olja prekucala .

                  To je ono kada skapiras da ti u stvari i ne treba telefon od 500e..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ne znam, ja sam kao kupila bila za stari htc bateriju, ali te baterije su tesko sranje, makar ja imam takvo iskistvo. Onog trenutka kad originalna baterija oslabi, nema mu pomoci...

                    Sent from my D5803 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Evo po drugi put cu pitati, vise se aktivrala tema

                      Jel ima neko iskustva sa Android Smart TV boxom, jel se isplati dati 60 evra, i dali ima neku aplikaciju za dobre kanale?

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Olja prekucala .

                        To je ono kada skapiras da ti u stvari i ne treba telefon od 500e..
                        Hahah eto, tek kada sam bacila na papir sve.. shvatih
                        Last edited by miloolja; 25-04-17, 23:13.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ja sam ovaj telefin kupila pre 2 godine, cini mi se da nisam ovde ni pitala za pomoc jer kad je u pitanju tehnika, ja sve moram detaljno da istrazim
                          U svakom slicaju, z3 compact je genijalan, baterija traje jos uvek 2 dana, nije se niti jednom zaglupeo, silne aplikacije imam...

                          Sent from my D5803 using Tapatalk
                          Ako uzimas, P9L od 3gb i cepaj



                          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by BogdanB View Post
                            Ako uzimas, P9L od 3gb i cepaj



                            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
                            Nije mi nikako u planu nov telefon
                            I prethodni htc sam imala preko 4 godine, ne menjam ja telefon svaki cas, ali zato dam 300-350 evra i to je to

                            Sent from my D5803 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              @bici
                              Apsolutno se slazem sa tobom, da ljudi kao Vladan koji samo igraju igrice preko telefona treba da imaju nokiu 3310 od 20evra, posto je sve vise od toga bacanje para. Ali ima i ljudi koji telefon koriste u vrsenju raznih poslova, pogotovo ako se bave razvojem android aplikacija, u tom slucaju bolje dati 500,600 evra na dobar telefon koji ce ti biti brz i trajati dugo godina, nego menjati spore kineze na svakih godinu dana.
                              Tim ljudima sto rade aplikacije je veci problem dati pare za komp koji moze sve to vuce, jer moraju da ga plate boga oca i šesto . Radio sam ja neke aplikacije za android, cisto iz znatizelje jer sam u tim vodama. Bas ti trebao pakao od masine da povuces virtuelne telefone i tablete i da to sljaka iole normalno, uglavnom slicna situacija kao sa 3d modelovanjem.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                ...kad je u pitanju tehnika, ja sve moram detaljno da istrazim...
                                Hahahha da li treba da kažem koliko sam fakin peglu kupovala? (a morala sam jer sam sa 2 prethodne omanula žestoko, tako da sam bila temeljna ovoga puta)
                                A frižider?
                                Ok, ne verovatno

                                Užasno sma studiozna i sve moguće recenzije iščitam.. ali kod fona izgubim negde konc i iznerviram se...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X