Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zna Vladan sta valja.

    Spoiler


    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_edge-7945.php

    Comment


    • Aki je snob .

      Mnogo je to para za telefon. Ja malo vise dao za auto

      Gang koliko je to u vinjaku?!
      Last edited by l1m4r; 25-04-17, 22:29.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Нисам у току, шта Аки пропагира, Ајфон?

        Нексус 6П је класа, мало слабији од овог Самсунг што Владан остави.

        Comment


        • Uzeo sam LG G3 u Januar 2016, evo 15 meseci vec nemam nikakve zamerke za telefon, odlicno radi za ono sto mi treba, socijalne mreze, tapatalk, poneka igrica, kamera je top, da ga ne ureknem

          Comment


          • Znaju Limar, Mamba i Ognjen da sam uzeo S3 Neo prije godinu i po, konsultovao sam se tada sa Mambom i Limarom i rekao im sta mi treba posto sam potpuno bio van tokova jer me nije interesovalo, i na kraju posto tada nisam htio po KIneza, a nisu imali Motorolu odlucim se za za S3 Neo za 180 eura, dali su mi garanciju dviije godine, zastitno staklo koje mrdnulo nije za ovih godinu i po niti je zera vazduha usla, dali mi masku gumenu koja takodje mrdnula nije, igrao sve, Raymana, Temple run, Minione, Subway Surfers, Real Racer 3 i naravno Clash Royal i Clash of clans sve bez ikakvih problema. Tapatalk nikad koristio nisam nego samo Google Chrome, nikad mi nije stekao, yt lagano isto, kamera je nista posebno ali meni nista bolja i ne treba i to je to, cak sam znao da snimam clash royal mec bez ikakvih problema, rekao sam vec mislim da sam mu bateriju sjebao i da mu moram kupiti novu koja osta pet eura. Svaku app updatujem pritom. Sjajan budzetski telefon, samo da je zeru veci, to mi je jedina zamjerka Telefon sam morao samo jednom da restartujem i to zbog loga u kontatima, to nije htio da otvori jednom.
            sigpic

            Comment


            • Ja imam neki Samsung, veze nemam koji al' je izdrzljiv na padove.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Sve osim S serija samsungu kao i svim ostalim velikim kompanijama proizvode random kinezi, tako da ako kupujes budget telefon apsolutno je svejedno da li se zove samsung ili huawei. A ako vec kupujes flagship onda bolje narucis od nekoga pixel ili iphone, i uzmes najbolji moguci telefon.

                @bici
                Apsolutno se slazem sa tobom, da ljudi kao Vladan koji samo igraju igrice preko telefona treba da imaju nokiu 3310 od 20evra, posto je sve vise od toga bacanje para. Ali ima i ljudi koji telefon koriste u vrsenju raznih poslova, pogotovo ako se bave razvojem android aplikacija, u tom slucaju bolje dati 500,600 evra na dobar telefon koji ce ti biti brz i trajati dugo godina, nego menjati spore kineze na svakih godinu dana.
                Last edited by Brian McShtull; 25-04-17, 22:48.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Mambinjo, Ogi od sada naplacujemo usluge!!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Nisam poslusao nijednog, bih Mambu ali nisam mogao do Motorole tada Ognjen je mene pitao za utiske pa ga onda i on uzeo spekulantu sto bi rekao Mandusic e kako njega sluzi neka kaze

                    Ti si mi govorio da je gb i po malo i da cu se za godinu kajati
                    sigpic

                    Comment


                    • Šta mislite o SONY XPERIA M5 ?

                      Stalno sam Soni koristila i prošle godine me ubede da je Lenovo sasvim ok -ali nikad' više.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ja imam ovaj Samsung S5 vec par godina i ima da ga koristim dok mu se nesto ne desi (imao sam S4 prije njega, zavrsio na dnu jezera ) Nemam vala nikakvih primjedbi na kvalitet. Kad ovaj rikne, ponovo cu uzeti Samsung.

                        Iphone ne bi nikad kupio. Ne zbog kvaliteta, cijene ili dizajna... vec sto su mi ga zgadile seljacine po Podgorici. Svako normalan ce reci nesto tipa: "bla bla bla moj telefon bla bla" a seljacina obavezno kaze "moj ajfon". Nmg da opisem koliko me to nervira. E jes mi drago sto sam na drugom kontinentu, makar samo zbog takvog naroda.

                        Telefon ko telefon... Meni sluzi samo za osnovne stvari tako da mi je isti djavo je li od 200$ ili od 500$. Drzim se Samsunga jer sam navikao na njih.

                        Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nisam poslusao nijednog, bih Mambu ali nisam mogao do Motorole tada Ognjen je mene pitao za utiske pa ga onda i on uzeo spekulantu sto bi rekao Mandusic e kako njega sluzi neka kaze

                          Ti si mi govorio da je gb i po malo i da cu se za godinu kajati
                          I dalje mislim da je bolje

                          Jedina mana kao i kod moje A3. 1,5 gb rama. sa 2 bi bio nova dimenzija telefona
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Soni je moja omiljena marka, suvi kvalitet ali oni ovu utakmicu ne mogu da izdrze niti mogu da pariraju, ubijaju ih sa svih strana, na svim poljima Samsung je bas govedo inace, rekoh i Papiju neki dan Nokija je bila malo dijete za ove, ovo je nehumano sta rade.

                            Vjeruj mi ne kajem se, stavise mislim da on ovako moze jos ovoliko lagano
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako nisam video kada je @bojana pitala za pomoc za neki model

                              Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Gledam u MTS-u može da se uzme za male parice.
                                Seljake sa Iphone ne bih komentarisala.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X