Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ali da mi je S7 Edge najbolji najbolji je, a sad pogotovo za 550 eura imas brutalan telefon i bas da si miran, bolje na to ici nego na novi Samsung ili Iphone za 850+ eura.
    Za te pare moš ići i na kurve i kupiti telefon i Mitketov donji ves

    Doproste zene na prostakluku seljacine Bicija.
    Last edited by bici; 25-04-17, 22:01.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Telefon sam platio 250 eura. To su najvece pare do sada sto sam odvojio za telefon.

      Svi smo razliciti i svako trosi na ono sto voli.

      Ja volim da trosim na kafanu i zene.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Za te pare moš ići i na kurve i kupiti telefon i Mitketov donji ves

        Doproste zene na prostakluku seljacine Bicija.

        Samo sto ljudi nemaju ljeba da jedu ali moraju imati najnoviji Samsung ili Iphone, vezu se ugovorom na dvije godine i placaju 40 eura mjesecno, ali jbg vazno je kad se ide na kafu da se na sto izbaci taj Samsung ili Iphone. A to sto ga koriste za pozive, viber i da opale tri selfija dnevno i sto mogu sa svakim drugim telefonom nije bitno
        sigpic

        Comment


        • Samsung je samo za to, da ga bacis na sto. Za svaku ozbiljniju pricu izbegavas samsung, ako ti je telefon vazan za posao. Dobro ljudi koji su developeri, koji znaju da updateuju sowfter da obrisu nepotrebne aplikacije i sve to, mogu i samsung da uzmu, posto unutra skoro svaki telefon ima iste delove samo sowtfare i izgled ih razlikuju(flagship telefoni). A ako znas znanje, sowtfer je najmanji problem, onda ti preostaje samo izgled, a samsung je izrazito ruzan telefon a i meni je nekako seljacki telefon.

          S druge strane ljudi koji numeju, za njih samsung nikako nije. Pixel sada htc nekada je mnogo brzi, jaci, bolji od samsunga, s mnogo boljim i otvorenijim grafickim okruzenjem(stock android), IoS je mnogo ispred svih i tu nema konkurencije.
          Last edited by Brian McShtull; 25-04-17, 22:11.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Meni se samsung nikad nije svidjao, previse plasticno su mi izgledali modeli, makar ovi koje sam ja mogla da priustim.
            Mislim da je prvi samsung koji mi se svideo bio A3...
            Ljudi bukvalno drze monopol na svjetskom trzistu, dostupni su svakom dzepu, i ko ima 50 i ko ima 1000 eura moze da ima Samsung telefon. Displej im je neprevazidjen. Note serija isto. Cak i ova zapaljiva, neka je meni daju slobodno, rizikovacu rado
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Samo sto ljudi nemaju ljeba da jedu ali moraju imati najnoviji Samsung ili Iphone, vezu se ugovorom na dvije godine i placaju 40 eura mjesecno, ali jbg vazno je kad se ide na kafu da se na sto izbaci taj Samsung ili Iphone. A to sto ga koriste za pozive, viber i da opale tri selfija dnevno i sto mogu sa svakim drugim telefonom nije bitno
              To ja pricam prethodne tri strane al me napadose dusmani, brani me
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ljudi bukvalno drze monopol na svjetskom trzistu, dostupni su svakom dzepu, i ko ima 50 i ko ima 1000 eura moze da ima Samsung telefon. Displej im je neprevazidjen. Note serija isto. Cak i ova zapaljiva, neka je meni daju slobodno, rizikovacu rado
                Mozda ti ga neko pokloni onako na fine oci.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ljudi bukvalno drze monopol na svjetskom trzistu, dostupni su svakom dzepu, i ko ima 50 i ko ima 1000 eura moze da ima Samsung telefon. Displej im je neprevazidjen. Note serija isto. Cak i ova zapaljiva, neka je meni daju slobodno, rizikovacu rado
                  Pa sta vredi kad mi je ruzan i izgleda mi skroz plasticno
                  Kazem, ima par modela koji su mi se svideli, ali oni nisu plasticni i nemaju standardnu samsung liniju, onaj njihov obik koji mi se nikako ne svidja.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Samsung A klasa je A klasa.

                    Princoni kako sluzi A5?!

                    Nosio Htc, LG, Samsung. Nekako Samsung je Samsung..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Burazer ima HTC 10, a jedan drug S7 Edge. Samsung je Samsung jbg.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Samsung A klasa je A klasa.

                        Nosio Htc, LG, Samsung. Nekako Samsung je Samsung..
                        Jedini ti i ja vjerujemo u Samsung.

                        Zivio!

                        Comment


                        • После Самсунга С3 галакси, сам одлучио никад више Самсунг. Нереално је лошији после извесног времена.
                          Такође, никада Ајфон, можда је бржи од Андроида, али брате, Ајфон 6 нема ни 2000 милиампер сати батерије. Док овај мој З5 икспериа, 2900.

                          Такође Самсунг у Теленору барем, је много прецењен, цене доста већа него реалне.
                          Last edited by Победа; 25-04-17, 22:21.

                          Comment


                          • HTC nosio 10x bio na servisu zamenili mu ekran, zvucnik, slot za karticu. LG nosio boja se razlila na ekranu evo sada je mrtav. Samsung A3 vec skoro 2 godine, pao 100x i dalje sljaka. Baterija dan, dan ipo.

                            ps: Jedan od razloga sto sam ga uzeo jeste home button dugme

                            Telefon ako uzimas samo u VIPu.. Pobeda.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • LG je predobar na papiru i predobro izgleda(ne ovaj najnoviji), ali u stvarnosti katastrofa. Ako upadne u bootloop i ako nemas garanciju tu je kraj.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo sto govore samsung je samsung...samo aki da vas sad vidi
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X