Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Svasta, svakakve gluposti koje me zabavljaju. Putovanja, planinarenja, rafting, festivali, od lokalnog paintball, fudbal u balonu, kafana i slicne gluposti.
    I neko dodje i kaze ti sto bacas pare na te gluposti?
    Svako ima nesto sto ga zanima i svesno zrtvuje neke druge stvari zbog toga.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • To se podrazumeva.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • @bici

        Sada ja treba za tebe da napisem da si iskompleksiran, sta ce ti putovanja, raftinzi, festivali u zivotu? Bacas pare itd..
        Nikako da shvatis iako su ti drugi lepo objasnili i ja sa njima. Njihov novac, neka rade sa njim sta hoce, moj problem nije zato sto ne trose moj novac.

        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
        Last edited by BogdanB; 25-04-17, 15:16.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          I neko dodje i kaze ti sto bacas pare na te gluposti?
          Svako ima nesto sto ga zanima i svesno zrtvuje neke druge stvari zbog toga.
          Nisi razumela. Opet ponavljam, nije problem na sta trose vec zasto na to trose.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Nisi razumela. Opet ponavljam, nije problem na sta trose vec zasto na to trose.
            Pitanje za tebe. Da li radis, ako radis koliko sati dnevno, koliko dana nedeljno i koliko meseci godisnje?
            Ovo pitam cisto da vidim kako stizes na toliko putovanja, na rafting, festivale itd, tj. kako stignes potrositi novac na to, ja da cuvam samo za to verovatno bih imao poprilicno veliku ustedjevinu, pogotovo nakon zime.
            Otkad sam poceo da radim skontao sam koliko su vikendi dragoceni, pre svega za odmor. A sto se tice putovanja, poceo sam da planiram veca i skuplja putovanja, za razliku od pre kad je bilo cesce, ali manja i jeftinija.
            Ja recimo trosim mnogo na hranu (a mrsav sam veoma), sto na poslu, sto kuci, pa hoces li mi reci da umesto sto toliko trosim na hranu mogu jesti nesto jeftinije i potrositi na rafting novac?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Nisi razumela. Opet ponavljam, nije problem na sta trose vec zasto na to trose.
              Sta si ti ovim hteo da kazes, da nije problem sto trose na telefone, nego ti postavljas filozofsko pitanje zasto trose na telefone...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Sta si ti ovim hteo da kazes, da nije problem sto trose na telefone, nego ti postavljas filozofsko pitanje zasto trose na telefone...
                Hoce decko da kaze kako je bolje otici na koncert, rafting, izlet nego kupiti skuplje telefon. Sto je potpuno tacno, ali neko ima dovoljno novca za oboje, ali nema vremena. Telefon se moze cak i preko webshopa poruciti, a za putovanje i organizaciju istog je potrebno mnogo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Pitanje za tebe. Da li radis, ako radis koliko sati dnevno, koliko dana nedeljno i koliko meseci godisnje?
                  Ovo pitam cisto da vidim kako stizes na toliko putovanja, na rafting, festivale itd, tj. kako stignes potrositi novac na to, ja da cuvam samo za to verovatno bih imao poprilicno veliku ustedjevinu, pogotovo nakon zime.
                  Otkad sam poceo da radim skontao sam koliko su vikendi dragoceni, pre svega za odmor. A sto se tice putovanja, poceo sam da planiram veca i skuplja putovanja, za razliku od pre kad je bilo cesce, ali manja i jeftinija.
                  Ja recimo trosim mnogo na hranu (a mrsav sam veoma), sto na poslu, sto kuci, pa hoces li mi reci da umesto sto toliko trosim na hranu mogu jesti nesto jeftinije i potrositi na rafting novac?
                  Naravno da ne stizem na sve niti sam u finansijskoj mogucnosti da idem na sve. I naravno da hrana nije bacanje para ako si gurman i volis ukusnu hranu. Bacanje para je kad neko ode u frans da se kuresa i slika tamo a svejedno mu je dal jede bikova jaja ili jastoga.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Svako 'baca' pare na nesto sto voli i sto ga interesuje.

                    Evo meni samo nikad nece biti jasno za ove cigare, svaki mjesex skoro kod nas poskapuju, ljudi jos vise puse, i onda zale se nema para. Jedna familija od 3 clana mesecno baca bar 100 evra na cigare, za 5 mjeseca skupis za letnji odmor lagano, ali jbg porok je porok kako oni kazu

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Koje druge stvari gleda(m)? Tako mi i treba kada sam te pitala.

                      Nego zar ti nisi kudio Akija zbog iPhona i branio "čast" Kineza ono pre onako zdušno baš?
                      1. Pa verujem da više gledaš izgled telefona, nego kakav je on softverski i kako radi. To nije ništa strašno. 99% devojaka je tako, ali i 99% kasnije govori baguje mi ovo, baguje ono, a moj ružniji telefon za iste ili malo veće pare plaćen lepo glat radi.

                      Iskreno za tebe jedan P10 lite i da pevas. Ne bih za tebe preporučio kineza sem... Ako nemas viška vremena, dodje update neki treba odraditi to, pojavi se neki bag, pa malo iscitati po njihovim forumima itd. Stvarno je dobar xiaomi note 4x, ali uz sve ovo nabrojano nema ni 800mhz (band 20) potrebnu frekvenciju za LTE u Srbiji, a i u Evropi.


                      2. Jesam, ali sam digao ruke, jer nisam imao više toliko slobodnog vremena i imao sam jako dobru ponudu. Do 500e da, ali kakva je njegova cena tada bila 700, nikad.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                      Comment


                      • U CG lagano 1800 Mhz i 2600 Mhz
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          1. Pa verujem da više gledaš izgled telefona, nego kakav je on softverski i kako radi. To nije ništa strašno. 99% devojaka je tako, ali i 99% kasnije govori baguje mi ovo, baguje ono, a moj ružniji telefon za iste ili malo veće pare plaćen lepo glat radi.

                          Iskreno za tebe jedan P10 lite i da pevas. Ne bih za tebe preporučio kineza sem... Ako nemas viška vremena, dodje update neki treba odraditi to, pojavi se neki bag, pa malo iscitati po njihovim forumima itd. Stvarno je dobar xiaomi note 4x, ali uz sve ovo nabrojano nema ni 800mhz (band 20) potrebnu frekvenciju za LTE u Srbiji, a i u Evropi.


                          2. Jesam, ali sam digao ruke, jer nisam imao više toliko slobodnog vremena i imao sam jako dobru ponudu. Do 500e da, ali kakva je njegova cena tada bila 700, nikad.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                          Ne znam u šta ti veruješ, ali ja mislim da ipak bolje znam
                          Kada sam te pitala za neki fon, rekla šta hoću, jel sam pominjala njegov izgled? Čini mi se da nisam i da to nikada ne tražim, jer meni su svi oni slični danas, ako izuzmem Samsung Edge i iPhone. Evo da vrtimo nazad postove i da vidimo ko je više pisao o estetici i izgledima telefona...Mamba ili ja.

                          A ovo 99% je takav nonsens, da se stvarno čovek zapita u kakvim se to krugovima krećete i kakve su te devojke oko vas....
                          Evo nije me mrzelo i zapisala na papiru 14 drugarica/koleginica/rođaka, kao i koje telefone/modele imaju, tj. zvala ih i ispitivala malo kako ga koja koristi, da li se nešto razumeju, koliko im je estetika bitna i da l koriste fakin home gumbić, odnosno da li i kako funkcionišu bez njega, ako ga određen model nema..
                          I došla sam do sledećeg zaključka: ma koliko da vi niste ženormsci zaista, to je stvarno prejaka reč ili da ne omalovažavate žene na neki način u realnom životu (ovo samo pretpostavljam po onome kako pišete ovde).. moram da kažem da živimo u strašno zatucanom društvu, punom predrasuda, gde vam, ako ništa drugo, bar ovaj forum dobro dođe da pokažete koliko ste pametniji i kobajagi dominantniji... ili masno lažete. Treće nema.

                          Najvažnije i najbolje je kada se estetika uklopi u kavlitet
                          Last edited by miloolja; 25-04-17, 19:06.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Olja, poznajem neke devojke koje su imale samsung i kukale kako treba da uzmu novi telefon i hoce ponovo samsung zbog home dugmica. Ali na kraju kad dodje vreme za to i pojavi se neki pristupacniji, vise im paket/cena odgovaraju, uzimaju taj drugi, cak iako je banalna razlika u ceni, pa cak i ako je Tesla u pitanju. Nista preterano vazno, ali to im je kao zelja neka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ajd jedna devojka, ali devojkEE.. i koliko njih tačno? Čisto zbog uzorka i ankete koju pravim
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • kad cu ja da popunjavam anketu?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X