Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas steta sto HTC tapka u mestu, oni su meni uvek imali najlepse modele, najlepsi UI i moj prethodni telefon je bio htc, preko 4 godine sam ga imala. U jednom trenutku je krenula memorija da ga zeza, previse aplikacija sam imala ali kad sam stavila smart launcher, telefon prodisao. Na kraju je crkla baterija skroz, drzala 3,4h, tako sam morala da ga menjam.
    I htela sam ponovo htc, ali osim flagship modela, svi ostali su imali neku manu, plus su svi modeli 5" i veci, a ja ne volim tako ogromne telefone.

    Sent from my D5803 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      To ti je nedostatak napona najverovatnije prouzrokovan zastarelom elektro mrezom. Najbolje bi bilo da pozoves majstora, EDB ti nece mnogo pomoci. Slucajno radim tamo. [emoji3]

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      Nemoj struju da seces na Karaburmi.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ma jok, ja sam u Visnjici, ovi bez veze idu po selima. Kod tebe je neki sendvicar sigurno. [emoji3]
        Njemu ostavi sendvic na strujomer i miran si.


        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Rekao sam ja Olji za S8, ali kaže da joj se nešto ne svidja

          Pisao sam već... Sto se tiče kineza, obratite pažnju da obavezno imaju 800mhz LTE frekvenciju iliti band 20. To je u Evropi najzastupljenija frekvencija. Kinezi to ne koriste kod njih, pa ih ni ne ugradjuju.

          Telenor ima najviše od 800mhz kasnije vip i mts. Uglavnom sad je glavno pokriveno sa 1800mhz i sad ce svi operateri da krenu da postavljaju isključivo od 800mhz zbog prostiranja signala. Uostalom sve možete videti na RATEL-ovom sajtu.

          Teško je ženskoj osobi preporučiti telefon, kad ona gleda druge stvari i ne vidi lag, neki delay itd.

          Ja moju nagovaram na iPhone SE i da bude mirna 3-4 godine sa telefonom.


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Originally posted by BogdanB View Post
            Samsung je uvek imao bolje glavne modele od HTC-a. Jedina prednost sto ide HTC-u je izrada, interfejs i zvucnici.


            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
            Pa buraz, sta je to vaznije od izrade? Mozda home dugme bez kog mnoge devojke ne znaju da koriste telefon (ko me zna, zna da nisam zenomrzac ) ? Imaju dosta jaci android, manje bloatwarea, cistiji je, touchwizz je godinama bio najvece djubre. Izrada je vise od pola telefona, jos kad dodas izgled (sto nekako ide zajedno) ne znam sta ti vise treba. Neki uredjaji bolje rade sa 2 gb rama nego neki drugi sa 3-4. Najbolji primer imas medju racunarima. Unix protiv windowsa, a gle cudi da i windows uskoro planira da uspostavi unix komandnu liniju.

            Samo da se ogradim, od S6, a pogotovo poslednja dva modela, samsungu skidam kapu. Mada me bas koci taj cartoon/girly interfejs, kao i kod LGa. Ser Deni je potpuno u pravu sa iphonom, kad shvatis za sta telefon sluzi shvatis i da je iphone najbolja opcija.
            Last edited by Black Mamba 24; 24-04-17, 01:34.
            sigpic

            Comment


            • Upravo tada shvatis da je bacanje tolikih para na bilo koji telefon glupost. Telefon od 200e moze sve da odradi. A softver i interfejs su tako nevazni sada kada je rootovanje telefona lakse nego ikada.
              Last edited by s_hyperion; 24-04-17, 18:14.

              Comment


              • Poslednji telefon koji sam kupio kostao je 600 dinara. Stvarno ne vidim poentu bacanja 200-300 i vise evra na telefon. Pogotovo ne vidim poentu u Srbiji gde neko potrosi mesecnu platu ili dve na telefon. Zoves, saljes poruke, malo po netu, i kraj. Svaki telefon to moze danas.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Naravno da ne igra ulogu dizajn. Samsung je to dokazao i urinirao po HTC-u, iako je on imao najlepse modele.

                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by zdravkelja View Post
                    Upravo tada shvatis da je bacanje tolikih para na bilo koji telefon glupost. Telefon od 200e moze sve da odradi. A softver i interfejs su tako nevazni sada kada je rootovanje telefona lakse nego ikada.
                    Originally posted by bici View Post
                    Poslednji telefon koji sam kupio kostao je 600 dinara. Stvarno ne vidim poentu bacanja 200-300 i vise evra na telefon. Pogotovo ne vidim poentu u Srbiji gde neko potrosi mesecnu platu ili dve na telefon. Zoves, saljes poruke, malo po netu, i kraj. Svaki telefon to moze danas.

                    Za takve korisnike da (doduse oni su vecina), a postoji i manjina koju cine korisnici koji koriste telefon za posao, testiranje, marketing, fotografija, video... Placanjem dodatnih 100 ili 200 evra dobijas dugovecnost ako je zelis.
                    Je l si siguran da si platio 600 dinara?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Za takve korisnike da (doduse oni su vecina), a postoji i manjina koju cine korisnici koji koriste telefon za posao, testiranje, marketing, fotografija, video... Placanjem dodatnih 100 ili 200 evra dobijas dugovecnost ako je zelis.
                      Je l si siguran da si platio 600 dinara?
                      Pa ta grupica je bas mala. Al ono, ako imas ozbiljniji posao koji zahteva tako nesto, firma ce ti to i dodeliti. Yep, 600dinara, otisao na zelenjak na pijacu, trazio mi covek soma, ja spustio na 600, dve godine ga koristio, punio bateriju dva puta nedeljno, raj. Trenutno imam iphone, neku peticu, neam pojma koju. S tim sto mi je to sestra poklonila pa mi bio bedak da ga prodam. Ali svejedno, pozivi i poruke i kraj.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Baš će firma. Boli ih uvo. Sem ako nemas platu 2000-3000 evrica. Takve firme daju dobre telefone. Drugar komercijalsta dobio je neki smartphone kao da bi lakše radio, kaže eno zapucava, baterija traje par sati, gasi se. Nosio dva puta u servis, rekao ovima u firmi dajte vi meni da uzmem telefon na toj tarifi, koji hoću. Oni kažu ne može. Čovek morao da kupi sebi novi telefon uzeo iPhone 6+. Malo odvojio i to je to.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Opet kazem, mala je to grupa ljudi, jako mala.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ne znam kuda se krećeš i sa kakvim ljudima radiš. Na uzorku od 1500 ljudi kod mene u firmi prosek je 200e po telefonu, a to je prosek. Znači ima i novih S Samsunga i novih IP itd. Da ne pričam ovako po gradu, prosek je još veći sigurno 300e.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Nisi me razumeo. Rekoh, sicusna je ta grupa ljudi kojima su ti telefoni od 300+ evra stvarno neophodni.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ima firmi, ali zavisi iz kog sektora. Ja cekam licnu kartu pa dobijam od firme Honor 8, iako mi za posao nije potreban jos jedan telefon, nego cisto firma iskoristi povlastice koje imamo kod operatera (firma ima 4 clana, racunajuci mene ) . A pitanje je da li cu ga koristiti, oba sigurno necu. Znam i neke advokatske kancelarije koje radnicima daju telefone od 200-300 evra.
                                Kojima su takvi telefoni neophodni, jeste sicusna grupa, to je tacno. Ali to nekako vazi i za automobile pa se niko ne zali kao kad su telefoni u pitanju. Tako mozemo u nadogled, odeca, obuca... na kraju se svede na to da treba covek da zivi da bi radio i preziveo. Jebes to...
                                Radi koliko mozes, trosi na sta hoces...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X