Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek bolje premium, moj g pro2 je star 2 i po godine i radi besprekorno, cak mu ni baterija nije mnogo oslabila... Sada mogu da dobijem za njega mozda 150 evra i za te pare mi ne pada na pamet da ga prodam jer je jos uvek bolji od dosta telefona... Poklonicu ga kada odlucim da mi treba novi telefon

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Sa bencha danas

      Ja sam p9lite (2/16) zamenio za 4x i nisam se pokajao. 4X mnogo brze rsdi u svakodnevnom koriscenju, baterija svakako duže traje, meni licno miui bolje lezi nego emui. Moj glas ide 4x.
      A koji je bolji u toku razgovora, bolji kvalitet i jačina? Muzika na slušalicama između ta dva?
      Zvuk na sluskama ce na svakom xiaomiju biti bolji od huaweija, naravno kad gledamo cenovne rangove.
      Sto se tice razgovora, oba su ok.
      sigpic

      Comment


      • Na bencu i citam

        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Evo i jedno misljenje sa sveta kompjutera

          Kupio sam Leco cool 1 pa da napišem utiske posle 3-4 dana. Telefon je brz, radi fino ne baguje. Displej je okej, kamera je lošija nego na samsungu s7(očekivano naravno) na dvenvnom svetlu je dobra, blic je dobar. Prednja kamera mi se ne sviđa ni malo, mogla je biti mnogo bolja. Ono što me je oduševilo na telefonu je baterija. Napunio sam je do 94% u petak oko 18:30h i u nedelju u to vreme mi je bila na 40%. Nisam igrao igrice ali sam recimo dosta čačkao polovne automobile, messenger, sms, fejs.
          Antutu test pokazao 76000
          sigpic

          Comment


          • Ništa manje nisam sluđena nego kada odem i čitam razne recenzije po forumima i sajtovima. A mislila sam da će ipak biti malo drugačije ovde
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Meni je bas oslabila baterija na m8, jedva ceo dan izdrzi. I konektor mi je ispao iz lezista, pa sam morao da ga zalemim.
              Ostalo sve bez greske, ni najmanji lag posle 3god. koriscenja. Stvarno sam prezadovoljan htcom, ali kod njih je samo flagship uredjaj dobar, ne uzimajte ove budzet htc(desire i ostala sranja) mnogo su losi. To je kod vecine kompanija slucaj, samo flagshipove prave u svojim fabrikama, ostalo sve narucuju kod random kineza i samo nalepe logo.


              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 21-04-17, 23:58.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Razumete se u mobilne, u igrice, u razna čuda, ima i selektora ovde, da vidim ima li ko se razume u eletriku, tj u struju

                Teperi mi nenormalno svetlo.. a sve ko zainat u neko nevreme se to desi, mislim ne ide sada da gnjavim komšiluk zbog toga... bilo je pre par dana nešto slično i taman da zovem EDB ili kao se već zovu, ono prestalo, a ja zaboravila.. i sada je totalno suluda situacija. Ne treperi ono neprekidno, već se smanji jako, zatreperi 2-3x i onda vrati u normalu, posle nekog vremena opet.....frka mi je i zbog aparata.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • To ti je nedostatak napona najverovatnije prouzrokovan zastarelom elektro mrezom. Najbolje bi bilo da pozoves majstora, EDB ti nece mnogo pomoci. Slucajno radim tamo. [emoji3]

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Mislila sam da je problem sa naponom, tzv slab napon kada je svetlo onako slabo i ckilji ko kod moje prababe, a ne ovo treperanje ili kad mi se nesto ne ispece u rerni sto god. No, u svakom slucaju ako je problem do mreze, sta ce majstor elektricar tu da pomogne?

                    tapatalk
                    Last edited by miloolja; 22-04-17, 01:00.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pa mozda i nije napon, najbolje prvo majstora da on utvrdi sta je. Jel to neonka ili obicna sijalica? Led sijalica moze da pravi problem, a moze bit i do prekidaca.
                      A EDB ne znam ni da li salje majstore za takve probleme. Osim ako nije na banderi neki problem s naponom, sto bi se osetilo u kraju ili zgradi.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ma da je jedna sijalica ne bih ja dizala buku, to je u celom stanu, svuda i izadjem ispred stana ono i svetlo u hodniku treperi. Sutra cu da vidim sa komsilukom, nego nestrpljiva sam da dodjem do nekih odgovora.

                        Hvala ti u svakom slucaju.

                        tapatalk
                        Last edited by miloolja; 22-04-17, 01:25.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Meni je bas oslabila baterija na m8, jedva ceo dan izdrzi. I konektor mi je ispao iz lezista, pa sam morao da ga zalemim.
                          Ostalo sve bez greske, ni najmanji lag posle 3god. koriscenja. Stvarno sam prezadovoljan htcom, ali kod njih je samo flagship uredjaj dobar, ne uzimajte ove budzet htc(desire i ostala sranja) mnogo su losi. To je kod vecine kompanija slucaj, samo flagshipove prave u svojim fabrikama, ostalo sve narucuju kod random kineza i samo nalepe logo.



                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk

                          Samsung je uvek imao bolje glavne modele od HTC-a. Jedina prednost sto ide HTC-u je izrada, interfejs i zvucnici.


                          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
                          Last edited by BogdanB; 22-04-17, 10:37.

                          Comment


                          • Poslednje 2godine da, m8 i m7 su mnogo bili bolji od s4 i s5. Htc od 2014 tapka u mestu.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Jedini bum koji su oni napravili u odnosu na Samaung, to je bio sa M7 i to je bio bum samo sa izgledom telefona i dva zvucnika.

                              Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Poslednje 2godine da, m8 i m7 su mnogo bili bolji od s4 i s5. Htc od 2014 tapka u mestu.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                Ali najjace je HTC tapka u mestu.
                                (sent from HTC)
                                lol
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X