Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je pala cena i P9 Lite. Ja ga koristim, ekstra telefon.
    Pred Novu godinu sam platio 220e u servisu, verujem da je sada ispod 200e. 3gb verzija

    Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ljudi, ako kupujete samo za period do 2 godine, zaobidjite te xiaomi, maizu, itd. Mislim, ne znam sta ocekujete od telefona, ja igrice ne igram ni na laptopu... stvarno razmislite o P9lite ili sacekajte jos koji dan da dodje P10lite, imate i honor 8 lite, jos brdo telefona slicnog cenovnog ranga i kvaliteta(koji nisu Huawei), a drzace dve godine lagano.
      E sad ako igrate nekakve igrice, onda ne znam stvarno, cepajte sa ovim kinezima.
      Inace, upoznat sam sa svim tim brendovima, i jos mnogo, mnogo njih i iz licnog iskustva znam da je podrska tu najvaznija.
      sigpic

      Comment


      • Ja imam z3 compact, sad ce u maju 2 godine, baterija drzi jos uvek 2 dana, nikad se nije zaglupeo, prezadovoljna sam telefonom.
        A tim kinezima bas ne verujem, do skora mi je i Huawei bio problematican, ali dosta ljudi koje znam ima bas p9 lite i prezadovoljni su, tako da racunam da su se i oni popravili.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by BogdanB View Post
          Mislim da je pala cena i P9 Lite. Ja ga koristim, ekstra telefon.
          Pred Novu godinu sam platio 220e u servisu, verujem da je sada ispod 200e. 3gb verzija

          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
          Isto uzeo P9 u to vreme, i prezadovoljan sam. Svidja mi se i ovaj novi update.

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Ljudi, ako kupujete samo za period do 2 godine, zaobidjite te xiaomi, maizu, itd. Mislim, ne znam sta ocekujete od telefona, ja igrice ne igram ni na laptopu... stvarno razmislite o P9lite ili sacekajte jos koji dan da dodje P10lite, imate i honor 8 lite, jos brdo telefona slicnog cenovnog ranga i kvaliteta(koji nisu Huawei), a drzace dve godine lagano.
            E sad ako igrate nekakve igrice, onda ne znam stvarno, cepajte sa ovim kinezima.
            Inace, upoznat sam sa svim tim brendovima, i jos mnogo, mnogo njih i iz licnog iskustva znam da je podrska tu najvaznija.
            Znači ako kupujem da mi traje duže od dve god, onda da uzmem Kineza, u suprotnom ne?
            Jel ti ja ličim na nekog ko igra igrice na telefonu?

            Nemoj upoznat sam ja, znam sve...daj ovde to sve crno na belo.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sta cekat P10, imaate Mate 9 najbolji telefon na trzistu, dokazano

              Mamba je valjda mislio ako kupijes do 2 godine da uzmes Kineza, jer ces 2 god izdrzat sigurno a na duzi period se svakako mogu javljat problemi i slicno pa mozda bolje ici na provjereno. Iako dns svi nakon nekakve 2,3 godine idu ka boljem, brzem, jacem
              Last edited by Mrkela; 21-04-17, 10:47.

              Comment


              • Jel ima neko onaj link za ono Web Free TV.rar sto je bilo?

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Ljudi, ako kupujete samo za period do 2 godine, zaobidjite te xiaomi, maizu, itd. Mislim, ne znam sta ocekujete od telefona, ja igrice ne igram ni na laptopu... stvarno razmislite o P9lite ili sacekajte jos koji dan da dodje P10lite, imate i honor 8 lite, jos brdo telefona slicnog cenovnog ranga i kvaliteta(koji nisu Huawei), a drzace dve godine lagano.
                  E sad ako igrate nekakve igrice, onda ne znam stvarno, cepajte sa ovim kinezima.
                  Inace, upoznat sam sa svim tim brendovima, i jos mnogo, mnogo njih i iz licnog iskustva znam da je podrska tu najvaznija.
                  Sto da ne uzimaju Xiaomi? Ekstra cena za ono sto nudi. Svako koristi telefon na svoj nacin i odredjeno vreme, po meni ovo sto si pisao nema veze sa vezom (bez ljutnje), ali daleko bilo da svi imamo ista misljenja.
                  P10L ne donosi skoro ništa novo u odnosu na P9L. Jedino giga rama vise. Ako se uzima u poslovnicama, dva giga na prema tri, a u servisima tri giga na prema cetiri. Tri giga je ekstra,a inace, taj model dobro radi i na dva.


                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Xiaomi ima Miui koji koristi 80 milina ljudi u ovom trenutku, nece biti problema za podrsku, a uvijek ima i custom romova, mada za neke sitne pare kad uzimas telefon svakako ces ga promijeniti za dvije godine. Meni bi ovaj gurao jos godinu i po bez ikakvih problema, i surf, i igrice i yt i drustvene mreze, a kamoli telefon koji je tri ili cetiri puta bolji od njega u ovom trenutku.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Jel ima neko onaj link za ono Web Free TV.rar sto je bilo?
                      Skini Mobdro aplikaciju, imaju sigurno 90% od programa koji te zanimaju.. Ali moraš da ideš na njihov sajt da skineš, ne može preko Google Playa..

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Znači ako kupujem da mi traje duže od dve god, onda da uzmem Kineza, u suprotnom ne?
                        Jel ti ja ličim na nekog ko igra igrice na telefonu?

                        Nemoj upoznat sam ja, znam sve...daj ovde to sve crno na belo.
                        Ne, nemoj uopste uzimate te Kineze koji se tek probijaju. Podrska i faktor iznenadjenja kod njih su najveci problem. One plus i nekako, ostalo bih zaobisao, mada nisu ni oni nesto.
                        Hocu reci da ako ti nije potrebno 6 GB RAMa za neku solidnu cenu (a sumnjam da nekome jeste, ako imate vremena za to svaka vam cast), nema potrebe to da uzimas. To je odgovor i ljudima ispod tebe koji su pisali.

                        Baterija je najvaznija, ali da ne prsne nakon godinu dana odjednom, telefon treba lepo da izgleda ako vec placate sa nekoliko svojih dnevnica, mozda i celom platom nazalost.

                        Kad sam prosle godine uzeo HTC One M8, ima 2GB RAM, mogao sam uzeti brdo telefona sa 3GB RAMa (uglavnom manje poznati Kinezi), ali ovaj i dan danas radi isto kao prvi dan, bateriju skidam sa punjaca ujutro oko 8-9 i stavljam sledeci dan navece oko 10-11. Ne cini papir kvalitetan telefon, nego sve ukupno, od kernela do onog stakla po kom tipkate.

                        Isto tako izbegavam custom romove i bilo kakve dodatke, lunchere itd... jer telefon treba da ustedi vreme i sluzi svrsi, ne da mi stvara posao.
                        Pogledajte Motorolu.
                        Last edited by Black Mamba 24; 21-04-17, 15:04.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odmah da ti kazem, da uzmes recimo Xiaomi redmi 4 prime, jos duze bi ti trajala baterija nego sto ti traje na HTC- ;)
                          Ja sam bio blizu njega da uzmem.

                          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Imao bih losiji ekran, zvucnik, daleko ruzniji interfejs, vecini i sam telefon, verovatno bi i kamera otisla na stranu HTCa (i tu itekako treba zanemariti papir)...
                            A i ta baterija je mnogo jaca na papiru, ne znam da li bi bilo sta kod mene znatno duze trajalo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nasao si sta da uporedujes, telefon je koji je bio glavni telefon te kompanije i Xiaomi je koji je budzetni telefon.
                              Sve je to stvar ukusa, nekom se svidja htc-ov interfejs,nekome ne,tako isto i za Xiaomi.
                              Da je Redmi 4 ružan, meni nije, ali sve je to stvar od coveka do coveka. Ti si za sad jedini koji kaze da je ruzan.
                              Trajalo bi ti duze, nemoj da brines. Ne bi ovo pisao da nisam citao utiske drugih ljudi i gledao njihove SOT baterije

                              Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by BogdanB View Post
                                Nasao si sta da uporedujes, telefon je koji je bio glavni telefon te kompanije i Xiaomi je koji je budzetni telefon.
                                Sve je to stvar ukusa, nekom se svidja htc-ov interfejs,nekome ne,tako isto i za Xiaomi.
                                Da je Redmi 4 ružan, meni nije, ali sve je to stvar od coveka do coveka. Ti si za sad jedini koji kaze da je ruzan.
                                Trajalo bi ti duze, nemoj da brines. Ne bi ovo pisao da nisam citao utiske drugih ljudi i gledao njihove SOT baterije

                                Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
                                U tome i jeste fora, verujem da je bolje uzeti stariji premium, nego noviji budget.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X