Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cyber Ghost?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Heartbreak View Post
      Kako se bese zove onaj program sto mozes menjati lokaciju svoje IP adrese klikom na zastavice iz celog sveta???
      Real Hide IP.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Cyber Ghost?
        Pokusacu sa ovim

        Onaj koji sam ranije koristio imao je ikonicu kao neku vatru, taj mi je bio najbolji
        Last edited by Heartbreak; 13-09-16, 17:44.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Heartbreak View Post
          Pokusacu sa ovim

          Onaj koji sam ranije koristio imao je ikonicu kao neku vatru, taj mi je bio najbolji
          Mozda Hola?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Mozda Hola?
            Jesteee breeeee Hvala punoooooo
            sigpic

            Comment


            • Hola ima vatru kao ikonicu, ali je dosta spora, zna i prestati raditi.

              Sa OI teme, sve nas je dobro služilo...
              Originally posted by Bastia33
              Dok je Olja pisala zadnji post ja sam se dočepao računara da isprobam. I sve je kao i zadnji put kad sam koristio.

              Naparavite prvo nalog na ovom sajtu sa lažnom mail adresom i bilo kakvom lozinkom.

              Kada to uradite dobijete automatski 7 dana free trial verziju. Sve što onda trebate uraditi jeste skinuti verziju za svoj preglednik, bio to Chrome, firefox, Mac ili bilo šta drugo.

              MediaHint zatim ima samo dvije opcije kao dodatak, On i Off, jako je jednostavno.

              BBC iPlayer
              BBC Olympics

              Edit: I da, zaboravio sam spomenuti da kada za 7 dana ova verzija istekne, samo se izlogujete iz naloga, deinstalirate dodatak, i ponovo napravite nalog po istom postupku i skinete dodatak, i siluj BBC ponovo Sa MediaHintom se može provaliti i na NBC, ITV i ostale playere koji na zahtjevaju direktno registraciju na sajtu već imaju samo ograničenje putem IP-ja.

              Comment


              • Ja i nisam koristio program, samo udjem na jedan od mnogih proxy sajtova, spotify sam tako koristio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  Ves uzmi iPhone SE i ne brigaj.

                  Ja se isto razmisljam posle ciglica od 5.2, 5.5 i 5.7 da se vratim na nesto manje i da budem miran, a to vidim u SE, mada ja imam vremena, uzecu sad 5x, pa cu videti kad izadje novi SE koji mozda bude 4.3 ili opet 4".
                  Kurvo sudbino! Dobro sam pročešljao netom, pogledao sve moguće recenzije, testove, usporedbe, vidio telefon uživo i toliko se zaljubio u njega da ne želim ni jedan drugi! I sad ga nema na stanju u mtelu!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ja sam sa 4" (HTC Desire X) presao na 5" (HTC One M8) i otprilike masim istu kolicinu slova. A najvise me nervira kad umesto razmaka stavim tacku, toliko se cesto desava da me sad mrzi i da ispravljam. Tako da u ovom slucaju velicina nije bitna, nego tehnika
                    A sto se tice samog telefona One M8, ja sam za nesto vise od 2 meseca odusevljen. Jeste da koristim samo ove chat i social media aplikacije i youtube, ali kida. Bateriju punim ujutro i drzi do sledeceg dana navece, wifi ili mobilni net ukljuceni 90% vremena. Kamera dovoljno dobra mojim potrebama, zvuk fantastican. Za novac koji sam dao sigurno bolje nisam mogao, mozda taj Nexus 5X (20 evra skuplji ) koji mi se ne svidja, jednostavno mi nije lep.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kad si sminker

                      Stavis dbrand i budes jos veci sminker na 5x, a dobijes noviji telefon



                      Ves to je takticki odradjeno, dolaze novi ajfoncici, pa da bi se prodali, ovaj su malo izostavili, pa ce ga vratiti sigurno, mozda po jos nizoj ceni

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Kad si sminker

                        Stavis dbrand i budes jos veci sminker na 5x, a dobijes noviji telefon



                        Ves to je takticki odradjeno, dolaze novi ajfoncici, pa da bi se prodali, ovaj su malo izostavili, pa ce ga vratiti sigurno, mozda po jos nizoj ceni
                        Eno ga digli za 128 km!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Djubrad!

                          Hmm, bas nema logike da poskupi, a dosli novi ajfoni. Cekaj da izadju, sad ce to jos malo, pola meseca ja mislim do mesec. Moraju cene spustiti.

                          Kod nas u MTS-u je dosta jeftiniji http://prntscr.com/clkvhg u odnosu na vas http://prntscr.com/clkwfv

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                            Djubrad!

                            Hmm, bas nema logike da poskupi, a dosli novi ajfoni. Cekaj da izadju, sad ce to jos malo, pola meseca ja mislim do mesec. Moraju cene spustiti.

                            Kod nas u MTS-u je dosta jeftiniji http://prntscr.com/clkvhg u odnosu na vas http://prntscr.com/clkwfv
                            Cekacu ga. He is the one!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ima li ovde nekog ko koristi Linux ?
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Za cega ti treba?

                                Ja sam dizao VM za android kad mi je trebalo nesto i jednom sam koristio mozda 15-ak dana na nekom matorom laptopu Ubuntu.

                                Comment

                                Working...
                                X