Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam neki HTC brat ga koristio. Nešto ekran kuje, ne reaguje pravovremeno, tj touch.

    Ali to se dešava tek 15-20-30 dana nakon resetovanja. Znači radio je mesec dana bez ikakvog kočenja, mada mi je on rekao da posle počne. Ne vidim logiku u tome..

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Sto se tice baterije, naravno da se ne moze meriti sa ovim azdajama sto su skoro izasli. Mene licno radi odlicno, znaci ne par sati, vec mnogo duze. Mada ima onih koji se bas zale na bateriju, ne znam sta je razlog. Neki kazu dobra, neki suprutno.
      Karikirao sam, ne traje par sati, ali da je slaba, slaba je. Za te pare koje kosta, nov mozes uzeti RN3 Pro 32gb ili M3 Note koji imaju, pa malo je reci troduplo trajanje baterije.

      Alpha je lep telefon, skladan, ali baterija ga hebe

      Razloga je milion, ali svaki se moze resiti, ako je SW, a ako je HW, tu vec mora servis da radi. Mada gotovo da je u 99% slucajeva SW.

      Originally posted by Uroš View Post
      Imam neki HTC brat ga koristio. Nešto ekran kuje, ne reaguje pravovremeno, tj touch.

      Ali to se dešava tek 15-20-30 dana nakon resetovanja. Znači radio je mesec dana bez ikakvog kočenja, mada mi je on rekao da posle počne. Ne vidim logiku u tome..
      Koji telefon je u pitanju? Jel samo restartujes, pa ponovo sljaka okej i posle opet pocne da koci?
      Last edited by Ser Deni ®; 04-09-16, 16:30.

      Comment


      • HTC Desire 610. Nije mi primarmi telefon, ali svejedno mi je žao da ne radi, pošto će mi trebati uskoro.

        Upravo. Radio je mesec dana, brat je vratio na fabrička, i odjednom počinje tač da ne radi. Tipa moram par puta da kliknem nešto itd. Kaže da se i njemu to dešava uvek posle određenog vremena.

        Ajde da ne radi uvek, ovako to nije kvar nego nešto ne znam ni ja šta

        Comment


        • Isti trip sam imao na HTC-u, odneo i servis promenili mi ceo tac. Cisto da znas.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Brate ja sam malo tradicionalan tip. Pošto mi se jebe za telefone, najblaže rečeno, uzeću čekić i polomiću ga, čisto da mu dam razlog da ne radi.

            Jebeni idioti prave odvratne uređaje da bih kupovao iznova i iznova nove. Mislim da ovi telefoni imaju ugrađen bug koji posle godinu i po dve krene polako. Kao i sve u potrošačkom društvu.

            Comment


            • Brate to je najlakse resenje.

              Ako imas garanciju servis. Ako ne, onda cekic ili u zid. Ja sam neku staru Nokijicu zabo u zid kada je posle 10 godina pocela da baguje. I posle tog bacanja se oporavio. I evo i dalje radi tu je negde po kuci sluzi kao budilnik
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • [QUOTE=Ser Deni ®;1547497]Karikirao sam, ne traje par sati, ali da je slaba, slaba je. Za te pare koje kosta, nov mozes uzeti RN3 Pro 32gb ili M3 Note koji imaju, pa malo je reci troduplo trajanje baterije.

                Alpha je lep telefon, skladan, ali baterija ga hebe

                Razloga je milion, ali svaki se moze resiti, ako je SW, a ako je HW, tu vec mora servis da radi. Mada gotovo da je u 99% slucajeva SW.


                Ma jos da ima jacu bateriju ne bi imalo smisla onda Ladno ima 2GB rama iako je izasao pre dve godine

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Brate to je najlakse resenje.

                  Ako imas garanciju servis. Ako ne, onda cekic ili u zid. Ja sam neku staru Nokijicu zabo u zid kada je posle 10 godina pocela da baguje. I posle tog bacanja se oporavio. I evo i dalje radi tu je negde po kuci sluzi kao budilnik
                  Kad smo kod toga, pre sam neki tač Nokija nosio u servis. To je bio baš među prvima neki u Srb ja mislim, imao je olovku da se izvuće sa strane i tamo mi ladno kažu da ne može da se popravi.
                  Kao možemo delove da iskoristimo, da ti damo neki lošiji za kompenzaciju, još ja da platim. Pošto sam bio klinac, otac kao može, međutim ja nisam hteo. Nisam verovao u tu priču o delovima, kad ja posle dve god vadim iz fioke, stavljam na punjač, palim, i lagano radi.

                  Garancija istekla, a nov ekran tj tač da kupujem neću, kupiću nov telefon onda.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                    Sto ne bi uzeo http://www.mtel.ba/webshop-privatni-...-se-16gb/933/2 ?

                    Kamera je od poslednjeg iPhone-a 6s, sve ima sto i 6s, samo je u lepsem kucistu? Mislim da bi ti bio idealan. Ista je cena u moj mix net. A okida brze i od P8 i od A5 (16), a i bolja je kamera.
                    Sve super, al malo mi 4 inca za net i druge zajebancije...
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Kako bre malo 4 inca brate? Jel tebi treba telefon ili posluzavnik?

                      Ili imaš ruku kao lopatu pa ne možeš da potrefis
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Sad gledam recenzije i bas sam se nalozio na njega ! Sad mi i ova 4 inca dodju kao prednost. Zaboravio sam koliko je dobro imati manji fon. A ovaj leti!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Malo ljudi 4 inca nemojte se sprdati, meni mali ekran na ip6 sluzbenom, navikao na ovih 5.9 inca

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • A kakva je fora sa optickom stabilizacijom slike ( OIS). Valjda ga a5 i p8 imaju a iphone ne? Jel bitno to?
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ima i Iphone opticku i digitalnu stabilizaciju, barem ovaj moj.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Sve ispod 5 je malo, meni je Note idealan npr.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X