Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebiga evo ja nosam 6s plus otkako je izasao na trziste. Ja sam prezadovoljan, odgovara mi tacno i rukama isto ko da je dio mene. Nisam imao problema, nikakav lag. Sve sto mi treba radi. I pogotovo ne stopa mu snapchat koji ubijam zadnja 3-4 mjeseca.

    Sto se baterije tice, nije mi nikad riknula prije nego sto kuci dodje, a telefon ne punim preko noci. Imao sam i situacije gdje preko 26 sati izdrzi, sa 8-9 sati onscreen.

    A neki dan sam cak imao dan gdje sam snimao oko sat vremena u prekidima i opet mi je ostalo baterije za par sati nekog normalnog rada.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ja isto uzimam s7 cim padne na blizu 400e. Uzeo bih ga i ranije ali necu da prodajem ovaj LG za male pare, to je vredjanje inteligencije jer je jos uvek bolji od vecine telefona i ne dam ga ispod 200 evra pa makar ga bacio u smece

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        mada svaki android ce zapeti kad-tad
        Nexus neće

        Nemoj restartovati S7 mesec dana i nemoj 6P i pogledaj situaciju u RAM management-u. Koliko će Nexus da lepo radi i imaće aplikacije u cache-u, dok će S7 stalno iznova i iznova da podiže aplikacije, jer je system (touchwiz) pojeo ceo RAM.

        Možeš i sa duplo jeftinijim 5X to da odradis.

        Sent from my m2 note using Tapatalk

        Comment


        • Ja raspali S3 Neo za sest mjeseci nisam dva puta restartovao jer je usporio, stalno imam 300+ rama. A gazim ga poslednja dva mjeseca bas

          Sve ovo sto sam vidio do sad idem na S7 kad mu padne cijena. Cak znam covjeka koji je do sad samo HTC priznavao pa je "priznao poraz" i nece M10 nego isto uzima sedmicu
          sigpic

          Comment


          • E da, ja znam po 10-20 dana da drzim otvorene aplikacije i sekunde ne stopa.

            To je ono sto je mene sjebalo zestoko, koliko je telefon optimizovan do vrha za user experience.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ne vredi cekati da padne cena kada ce izaci nesto bolje u tom cenovnom rangu. Evo ja sam najbolji primer, razmisljao sam o nekada skupim HTC modelima i Xperia Z3+ koji kostaju kao noviji Nexus i Samsung star 4 meseca.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ja raspali S3 Neo za sest mjeseci nisam dva puta restartovao jer je usporio, stalno imam 300+ rama. A gazim ga poslednja dva mjeseca bas
                Mozda ne vidis

                Veruj mi. Kada bi koristio Nexus, video bi o cemu pricam

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Ne vredi cekati da padne cena kada ce izaci nesto bolje u tom cenovnom rangu. Evo ja sam najbolji primer, razmisljao sam o nekada skupim HTC modelima i Xperia Z3+ koji kostaju kao noviji Nexus i Samsung star 4 meseca.
                  Meni cim zafali ili zasmeta jedna jedina stvar na ovom telefonu promenicu ga tj kupicu s7 najverovatnije... Do tad mi je suludo menjati i to na cenu ovog dodavati oko 350 evra za pomenuti s7, nonsens jeste noviji i bolji ali ne 350 evra bolji... I da napomenem da mi zaista novac nije problem, razum mi ne da

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Comment


                    • stvarno ne znam o kakva je to fama o usporavanju i potrebi restartovanja android telefona?? molim da me neko prosvetli jer Note 4 nisam ugasio ni restartovao već 18 meseci a S7 Edge evo već dva meseca, pa možda nešto propuštam?

                      Comment


                      • Jbg, ne vidis. You are lucky man

                        Comment


                        • Originally posted by VR6 View Post
                          stvarno ne znam o kakva je to fama o usporavanju i potrebi restartovanja android telefona?? molim da me neko prosvetli jer Note 4 nisam ugasio ni restartovao već 18 meseci a S7 Edge evo već dva meseca, pa možda nešto propuštam?
                          Ja takođe 18 meseci koristim telefon i niti sam ga restartovao niti je zapucao u bilo kom trenutku... To se flagship modelima ne događa jer imaju dovoljno jak hardver da moze bez problema da isprati sve zahteve, budget modeli zbog slabijeg hardvera zapucavaju, simple as that... Samo sto vlada opste misljenje, naravno pogresno da svi Androidi zapucavaju, glupost

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          Last edited by Miletić; 12-05-16, 16:15.
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • S3 koji je bio telefon godine, sada je teska krsina, pregazilo ga vreme.

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Svi zapucavaju i ostaju bez memorije posle odredjenog vremena. Sem Nexusa.

                              Comment


                              • Samo ne treba natrpavati telefon aplikacijama i voditi racuna o memoriji, brisati nepotrebno i prebacivati slike i snimke na racunar ili neku drugu memoriju tipa eksterni hd ili flash...
                                Kod rada naravno dosta uticaja ima RAM, meni je uvek slobodno od 0.8 do 1.4 GB tako da nikad nije preopterecen i lagano radi

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X