Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta fali G3, primetio sam ovde nekog da je protiv tog telefona, mozda si to upravi ti bio...
    Svi su ga hvalili, na androidauthority takodje, meni se sve svidja, zamenjiva baterija je tu, odlicna kamera, ekran, samo mi je UI malo deciji, kao zabavnik nekakav.
    sigpic

    Comment


    • @ BogdanB

      pa da, neko silikonsko kućište ili nešto ovako tkzv "frosted shield" kućište:

      http://www.nillkin.com/english/prosh...id=4517&page=1

      i miran si.... msm ne sad ono da bacaš fon sa trećeg sprata i sl. ali neko ispadanje iz ruku ili džepa, ekran preživljava 100% btw meni lično telefon sa nekim ovim "tepered
      glass-om" mnogo lepše izgleda nego kad se nalepi klasična tanka folija

      Comment


      • Zavisi koja folija. Imam foliju na ekranu ali izgleda kao da je nema. Ne volim mat folije, to se bas primecuje po ekranu, mada verovatno ima ljudi koji vole nju I osecaj kada se predje preko nje.

        Danas je postalo malo 1gb rama, iz dana u dan, aplikacije sve jace I jace, zato pricam o zabadanju.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
        Last edited by BogdanB; 06-03-16, 08:33.

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Sta fali G3, primetio sam ovde nekog da je protiv tog telefona, mozda si to upravi ti bio...
          Svi su ga hvalili, na androidauthority takodje, meni se sve svidja, zamenjiva baterija je tu, odlicna kamera, ekran, samo mi je UI malo deciji, kao zabavnik nekakav.
          Nisam siguran da sam ga blatio ovdje, možda i jesam a da se ne sjećam
          Na njemu je počeo ovaj problem koji LG nije riješio ni do G5, a vjerujem da neće još neko vrijeme riješiti. 'Proporcija' ekrana i baterije je žalosna, sam ekran će ti jesti preko 30-40% baterije cijelo vrijeme. Pretpostavljam da su taj problem pokušali riješiti tako što su smanjili osvjetljenost, što je samo stvorilo veće probleme. Kamera jeste dobra, ali nije bajna. Ako se kupuje, verziju od 16GB ne treba gledati očima, samo 32GB, koja opet nije savršena, ali je dosta bolja. UI se ti već spomenuo i dobro opisao.

          Ne kažem da je to loš telefon, Bože sačuvaj, ali definitvno ima boljih na tržištu. Ne znam kakva mu je sad cijena, ali kada sam kupovao sebi, radije sam dao 70-ak evra više za G4 i onda sam miran sledećih par godina.

          Comment


          • Deni je mislim bio protiv G3, ako se dobro secam

            Uzeo sam ja LG G3 32GB pre tocno 2 meseci, jeste da je mali period ali do sad ni jednu jedinu zamerku mu nisam nasao, baterija je okej u odnosu na velicine ekrana, traje mi celi dan, preko noci se puni. Sve u svemu, odlican za sad

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Paricu, ne zabada nijedan telefon ako je odrzavan, ako ima mamorije, RAMa i interne. Evo kod mene telefon iz 2013. a ne zabada.
              Kakve to ima veze sa mnom, Sikara?Samo sam prokomentarisao cene.

              Comment


              • Da li je neko uzimao telefon u Logic shopu? Kakva su iskustva s njima?
                Gledam razliku u ceni za P8 lite, u Gigatronu je 35.000 a u Logicu 24.000. Znam da Gigatron i slicne radnje imaju jace cene, ali je ovo skoro 30%, pa me malo buni.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Uzeo sam powerbank od 5000mah.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Za sve koji su u dilemi da li da kupe Iphone ili Galaxy S6/7 Edge predlazem VIVO XPLAY 5 LITE Najavljen je prije nekoliko dana i vjerovatno su ga vidjeli neki. Gledam ga sad opet i nije mi jasno kako neko moze ovako ofirno da iskopira 2 telefona OK, razumijem kad radis kopije od 100€ ali ovo je tel ima 6GB rama i cijenu od 600+€

                    Comment


                    • Ali "lite"
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Da li je neko uzimao telefon u Logic shopu? Kakva su iskustva s njima?
                        Gledam razliku u ceni za P8 lite, u Gigatronu je 35.000 a u Logicu 24.000. Znam da Gigatron i slicne radnje imaju jace cene, ali je ovo skoro 30%, pa me malo buni.
                        Nista lose nisam procitao u vezi njih sem da im je osoblje neljubazno, isplati se kupiti kod njih.Nisam jedan od onih kojem smeta osoblje.Resio sam da narucujem telefon preko aliexpressa zbog velike razlike u ceni, inace da kupujem u Srbiji uzeo bih u Logicu.Mislim da su im cene jeftinije od online kupovina.

                        Comment


                        • Originally posted by black_sax View Post
                          Za sve koji su u dilemi da li da kupe Iphone ili Galaxy S6/7 Edge predlazem VIVO XPLAY 5 LITE Najavljen je prije nekoliko dana i vjerovatno su ga vidjeli neki. Gledam ga sad opet i nije mi jasno kako neko moze ovako ofirno da iskopira 2 telefona OK, razumijem kad radis kopije od 100€ ali ovo je tel ima 6GB rama i cijenu od 600+€
                          misliš VIVO XPLAY 5 ELITE?

                          Comment


                          • Treba mi pomoc, uzeo sam novi komp., pa ne zanima kako najbolji nacin da omogucim internet na njemu, imam SBB internet i Router do kojeg zicano ne mogu do kompa. Pa me zanima sta je najisplativije. Unapred hvala.

                            Comment


                            • Duzi kabl?

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Treba mi onda minimum 10 metara, i ide preko svih soba. Mislio sam jel ima nesto u fazonu kao sa mobilnim sto hvatam, pa sa kompom da hvatam? Neki adapter ili slicno?

                                Comment

                                Working...
                                X