Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • grešiš, najbolje je nov telefon

    Comment


    • Znam, rado bih uzeo nov telefon, recimo Galaxy A5, ovaj S3 sto koristim je postao takva krsina od telefona a bio je najbolji telefon godine kada se pojavio. Kada krene da zabada, neki put mu fejs treba da otvori 30 sekundi, pa kada krenem sa brzim radom, bolje da ga bacim iz ruke da mi ne dize pritisak kako perfektno radi.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Ali A5 2016, ne ovaj stariji.

        Ubica je ovaj 2016.

        Sent from my m2 note

        Comment


        • Jeste dobar ali ima I cenu, 5.2 inca mislim da mi je mnogo.
          kod A5 modela, privukla me je baterija koja je dobra, za 20h bolja nego na S3, ali jedino sto mi se ne svidja je to sto je telefon iz jednog dela. Imao sam HTC One X I kada ode ekran, to je muka da se namesti, moze da se namesti ali nije to to, imao sam polomljen ekran
          Na ovom novom A5, baterija je bolja za 20h nego na starom A5. I plus ima FullHD, ali to se primeti tek kada se stavi jedan pored drugog.

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • Koja je fora sa tim novim a5 , ja imam stari .
            Sto se tice pucanja stakla, imas za a5 model zastitno staklo da kupis.

            Comment


            • Kakvo zastitno staklo? Moze neki link?
              Bolji je novi A5 nego stari

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • Nije 5.2" puno, ja imam G4 od 5.5" pa se navikneš jako brzo, a prešao sam sa S3 minija na ovo čudo... Osim ako ne nosiš one pederske uske hlače, nemaš brige ni za džep ni za šaku.
                Da, baterija na ovom novom A5 je jako dobra, kao i procesor, može on lako da vrti mnoge zahtjevne aplikacije. Sasvim su fino prilagodili rezoluciju ekrana bateriji, tako da će sigurno dugo držati, opet zavisno šta radiš sa telefonom. Ne znam stvarno kako se kreće što se cijene tiče, ali mogu reći fin telefon za recimo 250-300€. Koliko ga cijene, tamo gdje bi ga kupio?

                A što se ekrana tiče, pa čuvaj ga brate, nemoj da ga lomiš.

                Comment


                • Originally posted by BogdanB View Post
                  Kakvo zastitno staklo? Moze neki link?
                  Bolji je novi A5 nego stari

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                  Pa zastita za ekran, samo mnogo ozbiljnija prica od folija. Imas ga u prodavnicama gde prodaju telefone. Ja ga platio 800 din koliko se secam.

                  Comment


                  • konkretno vodi se kao "tempered glass 9H" i ima ga u različitim debljinama npr 0.2mm 0.26mm 0.3mm i 0.4mm. i stvarno "vrši" posao uz neko dobro kućište jer su svi touch telefoni najranjiviji sa bočne strane

                    Comment


                    • @Bastia

                      Stari A5 je kod mene 250 ili 230 evra,ne secam se kako mi je rekao,a na mobilnomsvetu za novi A5 pise da je 450evra. Ne nosim u dzepu,nosim u torbici,zbog velicine telefona poceo sam torbicu da nosim i ukapirao sam da mi je bolje to,sve nabijem tu,telefon,kljucevi,licna karta,novac i ostale stvari Na gsmareni pise da izvlaci:
                      3g talk time: 20:40h
                      web browsing: 9;52h
                      video playback: 12:21h
                      Endurance rating 91h
                      Sto se ekrana tice,cuvam naravno ali uvek moze da se desi da ispadne nekako,pre neki dan,daljinac mi je samo poleteo iz ruke i krenuo sam da se bacam sa kreveta u stilu Olivera Kana da ga uhvatim

                      @Princoni

                      Kazi tvoje utiske o A5? Kako si ti zadovoljan? Da li secka u radu,recimo da ti fejs dugo otvara ili kada zuris da uradis nesto,on krene da zabada? Ekran, baterija?

                      @VR6

                      Nisam znao da imaju ta stakla,znaci neki silikon pored ovoga i bilo bi dobro?
                      Last edited by BogdanB; 05-03-16, 22:21.

                      Comment


                      • Auu, puno je 450€ za takav telefon, bar po meni. Ja sam kod nas u Banjoj Luci na službenom i provjerenom prodajnom mjestu, u velikom tržnom centru dobio G4 za 400€, sa garancijom i sve... Ako ćeš već dati 450 evra za telefon, možda da razmotriš Note 3 koji je još uvijek sila od telefona, može se udariti upgrade na Lollipop(5.0), a sa baterijom nemaš problema, naravno ako ti ne smeta 5.7", a u torbici ne bi trebalo.

                        Comment


                        • Necu da dajem te novce a I ovo cisto sada gledam kakav je telefon. Note jeste sila od telefona ali veliko brale

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Ni na aliexpressu nije nista niza cena, najmanje 408 evra a tek treba da pridodas carinu i porez sto mu izadje preko 500 evra.

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Auu, puno je 450€ za takav telefon, bar po meni. Ja sam kod nas u Banjoj Luci na službenom i provjerenom prodajnom mjestu, u velikom tržnom centru dobio G4 za 400€, sa garancijom i sve... Ako ćeš već dati 450 evra za telefon, možda da razmotriš Note 3 koji je još uvijek sila od telefona, može se udariti upgrade na Lollipop(5.0), a sa baterijom nemaš problema, naravno ako ti ne smeta 5.7", a u torbici ne bi trebalo.
                              Note 3 je u srbiji oko 300 evra, cini mi se sad je i u BiH. LG G3 36000 dinara sa 32GB, to je sad oko 295 evra.
                              Samsung ima odlicne telefone, ali jbg cena je tu, sad je LG najrealniji, i Huawei.

                              Paricu, ne zabada nijedan telefon ako je odrzavan, ako ima mamorije, RAMa i interne. Evo kod mene telefon iz 2013. a ne zabada.
                              sigpic

                              Comment


                              • Rekao sam mu za Note 3 pošto sam vidio na tom sajtu koji je spomenuo da ide za iste pare kao i A5, ne znam za koliko inače ide, ali je pomalo smiješno da je cijena ista, vjerovatno zato što je ovaj tek izašao.
                                Da, to su te cijene, s tim da Note 3 uzeo bez razmišljanja preko G3 pa da je i 50 evra skuplji, ustvari više-manje bilo koji kršten smartphone.

                                Comment

                                Working...
                                X