Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ovu koju imam jos malo pa ulazi u sedmu godinu.Platio sam je 5000 dinara tada, volim generalno te velike ergonomicne tastature, alternativa su mi bili neki manji Logitech modeli.Sledeci model koji budem kupovao ce da bude slican ovom koji imam.Nisam se uopste na njoj istresao kao na prethodnoj za koju mislim da je trajala manje od 4 godine.Kontrole su me zezale u par situacija kod igara, tu je najvise stradala.

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Treba mi new season patch za fifu 15, sa transferima, dresovima i promovisanim timovima? Cini se da od cracka za 16ku nema nista, a inace igram PES pa nisam upucen ko radi te patcheve. Hvala.
      Idi na Moddingway tamo imas sve patcheve, najbolje ti je da skines one "all in one", sa trenutnom formom, dresovima, itd... Ne mogu ti sad linkove dati jer sam na mobilnom.
      Inacr malopre sam procitao da oni kinezi 3DM nece krekovati igrice do kraja ove godine.
      Last edited by Scouser; 08-02-16, 15:10.

      Comment


      • Maricu Kako se to nisi istresao na tastaturi kao na prethodnoj? Kakvo je to ponašanje? Ja sam sa mojom tresao tepih svaka tastatura kod mene je zaslužila penziju.
        Olja nikada neće da stane na dve stvari, posle fona i tastature sledeci je miš . Nadji neku onu starinski tast i ima da ti šljaka 20 godina.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Kad sam toliko izdvojio para resio sam da ne iskaljujem bes na njoj.A i generalno kada se iznerviram samo opsujem, poneki put udarim rukom o sto, uhvatim se za glavu i nastavim dalje.

          Comment


          • Zato ja kupujem tastature od 500 dinara pa ih lupam jednom mesečno Sva sreća ne igram više FM pa mi ova traje malo duže
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Pa ko velim kada se gejmeri razumeju u sva ona sitna crevca šbkbbb vrv znaju nešto i o ovome, eto vidiš da ti ipak znaš nešto, ja nemam pojma.
              Ma kakav servis, ovo bratanci i sredili igrajući i lupajući po njoj pre svih Counter, a stara je nešto preko 3 god...moraće nova izgleda
              Posle fona, tast...tu nek stane! Aman!
              Ti momci koji su igrali Counter jedino su mogli nekoliko tastera da uniste a ne kompletnu tastaturu. Tako da nemoj na djecu krivicu svaljivati.

              Vjerovatno je doslo do prekida kontakta izmedju tastature i kompa pa bi u tom smjeru valjalo malo pogledati. Ima na internetu garant rjesenje problema, neki video na yt-u i sl.

              Comment


              • Hehe momci..... more dečurlija
                A CofD? Lupaju po toj tastaturi , kao da im pobeda zavisi od toga...
                Nema ništa na netu, sve sam probala, još da ga danas prikačim na dr rač i to bi bilo to pre odlaska u kupovinu.

                I da ...hvala na savetima

                Poslato sa htc
                Last edited by miloolja; 09-02-16, 09:28.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kakav kanter kakav kal of djuti nema goreg osećaja nego kad ti Mandžukić da gol u finalu Lige Šampiona u 95 minutu nadoknade , tada leti i tastatura i miš i zvučnici , žena ti je najgori neprijatelj a komšiju hoćeš da odrobijaš što mu ker laje
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ja jos trazim sta znaci taj akronim, naleteo na Cost of Financial Distress i ubrzo posle toga skontam da se radi o COD.Ja tu nikada iz besa nisam udarao u tastaturu, nijednom me ta igra nije do te mere frustrirala.Mozda i zbog toga sto nikad nisam igrao na najtezem nivou kada sam igrao SP.Uvek mi je bilo muka citera kada sam picio MP zbog kojih sam kasnije digao ruke.Sada kada igram novije naslove, predjem SP(drugi najtezi nivo posle veterana).Neke sam prelazio i vise od jednog puta, kad mi dodje tako da pucam(kao sto sada planiram da igram ova prva dva koja su izasla).

                    NFS druga prica, i to ne svi delovi nego kada sam picio Shift.Da sam ovaj Most Wanted iz 2012 igrao u srednjoj skoli, verovatno bi mi tastatura ranije stradala.Tek u novembru kada sam presao i kada sam se setio svih mana koje me iritiraju sam shvatio koliko ja dobro kontrolisem bes jer sam samo u nekoliko navrata zesce opsovao.Doduse i Split Second je imao par iritantnih stvari posto je sama igra takva da i kada si blizu cilja, protivnik moze da ti aktivira prepreku zbog koje zavrsis kao cetvrti ili peti.Veoma zabavna i dinamicna igra, Blur koji je slican fazon posle toga mi je bio smor.

                    Mozda mi u medjuvremenu jos nesto padne na sta sam se puno nervirao, ali sem Starcrafta(sto se moze i videti po mojim postovima) i par stvari kod ranijih AC, ne mogu da se setim da su me neke stvari puno iznervirale.Sad se setih i Batman:Arkham City, ali od tada sam poceo da se kontrolisem tako da mi se sve zavrsi sa psovkama.Moracu da uradim reviziju sta sam igrao u periodu 2006-2010, ali mislim da ni oko cega nisam gubio zivce kao oko NFS:Shifta, kada sam igrao dvojku pre par godina odustao sam posle pola sata.Mislim da sam se najvise nervirao kada sam dobio komp, pa dok nisam zavrsio osnovnu skolu tj 2006 godine.Koliko sam bio neartikulisan oko GTA III, cale mi je udario zabranu da to ne igram.

                    Poslednji PES koji sam igrao je bio 2011(posle sam na kratko igrao 2012), ali nisam ga igrao vise od 3-4 nedelje.Ne secam se da sam tu imao puno epizoda rejdzovanja.Mozda u nekom narednom periodu krenem da igram neki, sada mi pored ove moje liste moze predstavljati gubljenje vremena.A i ne vidim da sam propustio nesto spektakularno.Uostalom bacao sam vreme na gluposti u srednjoj, sada kada imam vise interesa a malo vremena sam tek pre tri godine postao svestan toga.

                    Comment


                    • Da li zeza jos nekog gmail na telefonu? Problem je u tome kada posaljem nekom email I kada mi stigne odgovor, ne mogu taj odgovor da vidim, samo mi pokaze moju poruku sto sam poslao. Jedino mogu da vidim kada udjem preko kompa, ali preko telefona nista. Vidim sve poruke kada meni neko prvi posalje, ali kada dobijem odgovor, ne vidim. To se I pre desavalo I apdejtujem aplikaciju I dalje nista.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment




                      • sigpic

                        Comment


                        • Da li neko od vas koristi powerbank? Baterija mi se bas srozala na telefonu,a sad ne znam sta da radim, da li da uzimam novu bateriju koja je tu negde oko 1500din ili powerbank od 8000mah i da ga platim 1600din? Imam bodove,pa mogu da napravim popust u Gigatronu.

                          Comment


                          • Originally posted by BogdanB View Post
                            Da li neko od vas koristi powerbank? Baterija mi se bas srozala na telefonu,a sad ne znam sta da radim, da li da uzimam novu bateriju koja je tu negde oko 1500din ili powerbank od 8000mah i da ga platim 1600din? Imam bodove,pa mogu da napravim popust u Gigatronu.
                            To znaci da moras nositi jos jednu stvar uz telefon. Powerbank je korista stvarcica ako imas dobru bateriju ali nisi pri uticnici duzi period, dakle baterija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako mocna stvar Gear VR
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da je najbolje baterija I powerbank

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X