Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kontam da ako imas noviji telefon i televizor (isti proizvodjac) da moze lagano. Mozda cak i razliciti.
    sigpic

    Comment


    • Pa verovatno može preko HDMI kabla, kod mene ima priključak na fonu za taj kabal..

      Comment


      • Jutros dok sam gledao cene telefone, primetio sam da namerno na mobilnomsvetu stavljaju dosta vise cene logic shopu i da je ona ista kao u gigatronu, a istina je da su oni najjfetiniji i najsigurniji.Za one koji zive u Bg-u ili imaju vezu tamo, odlicna opcija.Tamo je Meizu M2 Note 190 evra, a na mobilnomsvetu pise 244 evra.Ima tu jos dosta primera.

        Comment


        • Ne znam da li namerno stavljaju, necu da ulazim u to ali generalno slabo azuriraju cene i stvarno bude smesno ponekad
          Dobio sam ponudu inace u utorak da menjam za 5s i slatko se nasmejao na ponudu

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Jel ima neki informaciju dali valja fm16? Jer vidim da je krakovana...
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Pa kakve veze ima krekovanje?
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Jutros dok sam gledao cene telefone, primetio sam da namerno na mobilnomsvetu stavljaju dosta vise cene logic shopu i da je ona ista kao u gigatronu, a istina je da su oni najjfetiniji i najsigurniji.Za one koji zive u Bg-u ili imaju vezu tamo, odlicna opcija.Tamo je Meizu M2 Note 190 evra, a na mobilnomsvetu pise 244 evra.Ima tu jos dosta primera.
                A ja ga kupim za manje od 150 jura



                Sent from my m2 note

                Comment


                • Znaci i ja cu tako, mozda uzmem i neki malo skuplji.

                  Zasto ovo nisi spomenuo ranije?Recimo pocetkom meseca mada nije ni sada kasno za mene.

                  Nema garanciju?

                  Edit:Nema teorije da nisi placao carinu i porez.Ta cifra i prelazi 190 evra.

                  Ja kada bih uzeo hipoteticki Meizu MX5 za 212 evra(black-silver mi se 'dja), to bi me negde izaslo oko 280 evra zajedno sa carinom i porezom sto je dosta niza cena u odnosu na to gde se moze naci.Treba se iscimati oko banke za Internet karticu, ali kada bude lego posao lakse ce se disati.

                  Edit2:To je bilo nebitno, sada se prolazi jeftinije za nekih dvadesetak evra samo je pitanje ko je spreman toliko da se iscima.
                  Last edited by Ricma; 29-01-16, 23:03.

                  Comment


                  • Nisam spominjao jbg, mislio sam da znaju ljudi, a i evo sad će ti početak meseca još dva dana

                    U Srbiji se plaća porez, u EU ne

                    Hmm evo sa DHL-om za MX5



                    Sent from my m2 note
                    Last edited by Ser Deni ®; 30-01-16, 11:50.

                    Comment


                    • Treba mi new season patch za fifu 15, sa transferima, dresovima i promovisanim timovima? Cini se da od cracka za 16ku nema nista, a inace igram PES pa nisam upucen ko radi te patcheve. Hvala.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Imam bezicnu tast i misa Logitech i odjednom je prestala da mi radi tast (nisu bat) dok mis radi normalno. Zapravo pokusavala sam iz restarta da udjem u bios, ali nije se otvorio, vec podigao sistem normalno i od tada ne radi tast. Da li neko ima ideju? Jel caput?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • i vi ste mi neki gejmeri
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Gejmeri ne uzimaju bezicni mis zbog malo sporijeg odziva kod igara.

                              Imam bezicnu tastaturu, ali nisam imao takvih problema.Jedino da prodas bezicnu tastaturu na drugom kompu ili laptopu.Ja bih svakako to odneo na servis da sam na tvom mestu.

                              Comment


                              • Pa ko velim kada se gejmeri razumeju u sva ona sitna crevca šbkbbb vrv znaju nešto i o ovome, eto vidiš da ti ipak znaš nešto, ja nemam pojma.
                                Ma kakav servis, ovo bratanci i sredili igrajući i lupajući po njoj pre svih Counter, a stara je nešto preko 3 god...moraće nova izgleda
                                Posle fona, tast...tu nek stane! Aman!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X