Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Ja bih uzeo MX4.
    Meizu ima jacu bateriju, ostalo je manje vise isto. Lenovo mozda ima bolju prednju kameru, ko praktikuje selfie fotografije i radi na lollipopu.
    Mx4 ima loli.
    Originally posted by Vladan View Post
    Ja M2 Note ispod 250 ne vidjoh. Moguce da je drugacije u Srbiji.
    Na tapatalku sam, pa nisam gledao zemlju, ali opet isplati se. 60-70 jura, velika razlika.

    Sent from my m2 note

    Comment


    • Ali mi se nikako ne isplati, meni bolji ne treba, zasto bih davao 60-70 eura vise kad mi je ovaj vise nego dovoljan. Ja za tih 60-70 eura kupih nesto sto mi je mnogo potrebnije, tipa dva rc helica ili quadcopter i sl.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Ja bih uzeo MX4.
        Meizu ima jacu bateriju, ostalo je manje vise isto. Lenovo mozda ima bolju prednju kameru, ko praktikuje selfie fotografije i radi na lollipopu.
        Ovaj VibeX ima bas vrhunski dizajn ali i sam vise naginjem ka Meizu. Sustinski selfie kamera me ne zanima, vidim da su nijanse u pitanju, vise sam mislio da li je neko koristio oba (ili jedan od) pa da mi kaze iskustva.
        sigpic

        Comment


        • Mislio sam 60-70e jeftiniji

          Rekao sam ovde kod nas je 170-180

          Sent from my m2 note

          Comment


          • To je druga prica vec, mozda bih i rizikovao s njim ali sam kao sto rekoh i sa ovim sam prezadovoljan, neka izdrzi godinu i po i meni dosta.

            Bio sam blizu da uzmem Moto G ali to pola gb rama vise i sto nije bilo verzije sa sd karticom su presudili za Neo.
            sigpic

            Comment


            • Za 200e dedinitivno najvise nudi m2 note... E sad koliko je pouzdan i da li ces u brak sa njim (neces moci da ga prodas ) to ce vreme pokazati... Sto se tice kvaliteta i pouzdanosti ako je imalo poput huawei-a ne treba da brines...

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • U sto volim da uletim kao padobranac

                S4 ako mozes da nadjes, bez razmisljanja. Jeste "star" ali nema sumnje da je klasa i dalje broj jedan.

                Originally posted by Miletić View Post
                Za 200e dedinitivno najvise nudi m2 note... E sad koliko je pouzdan i da li ces u brak sa njim (neces moci da ga prodas ) to ce vreme pokazati... Sto se tice kvaliteta i pouzdanosti ako je imalo poput huawei-a ne treba da brines...

                Na koji tacno huawei mislis?!
                Burazer je uzimao slabije modele i poludeo, p8 lite je tesko sranje. Jedino ona najveca klasa. Ali ni oni nisu jeftini..

                Originally posted by Vladan View Post
                ali nema greske ni sa Motorolom Moto G
                Sve samo ovo ne!!!!
                Last edited by l1m4r; 11-01-16, 15:35.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • S4 ili S3 Neo, jedan od ta dva.

                  U svakom slucaju hvala vam svima.

                  Comment


                  • Originally posted by Miletić View Post
                    Sto se tice kvaliteta i pouzdanosti ako je imalo poput huawei-a ne treba da brines...

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    Bolji od Vaveja mnogo što se tiče niže i srednje klase, a u high end su isti.

                    Iskreno ja MX5 i MX4 kad sam video, a sad kad imam m2 note baš se vidi ozbiljnost. Da ne pričam o PRO verzijama kako otkidaju.

                    Pa ja na m2 note imam manuelni podešavanja kamere što imaju profi aparati, ili tek sad noviji telefoni G4, S6 edge plus, Note 5.



                    Sent from my m2 note

                    Comment


                    • Blic Zena dolazi uz njega?
                      sigpic

                      Comment


                      • Bolje išta, nego ništa, jelte?

                        Sent from my m2 note

                        Comment


                        • Limare mislim konkretno na Mate7 jer sam imao prilike da ga testiram, ne znam za ostale modele ali taj navedeni me je kupio kvalitetom izrade i svim ostalim parametrima... Toliko da razmisljam o mate8 kao zameni za g pro2 pored edge+, 6s+ i eventualno nekog novog LG modela koji izadje tamo negde do jeseni

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Ali on je u njihovoj "najjacoj klasi"?
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Jeste, opet se ogradjujem, nisam imao prilike da se susretnem sa budget modelima huawei pa ne mogu da pricam kakvi su ali opet kazem ako su izradom i kvalitetom bar malo slicni mate7 onda bi razmotrio i huawei...
                              @Conviction, ako mozes idi na S4, ipak ima razlike i to osetne u korist cetvorke... Ako neces da gubis pare kupi ocuvan ip5, vec sigurno godinu i po mu je cena zakucana na 200e za ocuvan polovan model, neverovatno.

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Sad kad dođe Aki i kaže "Samo Epl samo Ajfon 6PLUS" i da se popiša po sirotinji
                                Last edited by Lord Gangarić; 11-01-16, 19:20.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X