Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg onda telefon ne bi bio 300, nego 330

    Sve ima svoje.

    Sent from my m2 note

    Comment


    • Imam u planu da kupim telefon pa ako moze par savjeta koji da uzmem a da je cijena tu oko 200 evra? Ako moze prvo neki Samsung koji se uklapa u okvire ove cijene a da je pouzdan.

      Bas nisam u toku sa ovim stvarima...

      Comment


      • Galaxy S3 Neo, ali nema greske ni sa Motorolom Moto G i LG G2 mini.

        Ja sam sa S3 Neo prezadovoljan, gb i po rama, 16 gb memorije, zadnja kamera odlicna, nikad ne steka. Za 150-180 eura tesko da moze bolje.

        Mozes i Xiaomi ili Meizu da uzmes ako vjerujes Kinezima.
        sigpic

        Comment


        • Lenovo VibeX2 ili Meizu MX4?
          sigpic

          Comment


          • Mene ovaj Meizu zainteresovao.. mada ne znam šta će Mamba da mi kaže .. on nije bio u onim analizama
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • E da, na S3 Neo sam odma probao Real Racers 3, sve to radi izuzetno glatko i nema sekunde stekanja. Baterija dan, meni dovoljno. Sve aplikacije redovno updatujem i uvijek imam oko 500 rama slobodno.

              Ja nemam nista protiv manje poznatih marki kod nas, ali opet se odlucih za Samsung, nesto mi je sigurniji jbg
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Conviction View Post
                Imam u planu da kupim telefon pa ako moze par savjeta koji da uzmem a da je cijena tu oko 200 evra? Ako moze prvo neki Samsung koji se uklapa u okvire ove cijene a da je pouzdan.

                Bas nisam u toku sa ovim stvarima...
                M2 Note. Ja ga imam. Savršeno radi.
                Originally posted by Erik Dekard View Post
                Lenovo VibeX2 ili Meizu MX4?
                Mx4
                Originally posted by miloolja View Post
                Mene ovaj Meizu zainteresovao.. mada ne znam šta će Mamba da mi kaže .. on nije bio u onim analizama
                Ako ti nešto treba, pomoći ću djavolici našoj

                Sent from my m2 note

                Comment


                • Momak trazi telefon do 200 eura, apsolutno niste u okviru budzeta
                  sigpic

                  Comment


                  • Sto se tice baterije, jedan dan sasvim OK. Mozda uzmem taj S3 Neo. Lako ja mogu za svaki telefon da vidim specifikacije i to sve razumijem medjutim ono sto me najvise interesuje je pouzdanost odnosno da poslije nekoliko mjeseci ne pocne da steka ili slicno.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      E da, na S3 Neo sam odma probao Real Racers 3, sve to radi izuzetno glatko i nema sekunde stekanja. Baterija dan, meni dovoljno. Sve aplikacije redovno updatujem i uvijek imam oko 500 rama slobodno.

                      Ja nemam nista protiv manje poznatih marki kod nas, ali opet se odlucih za Samsung, nesto mi je sigurniji jbg
                      Samsung je keva iz jednog prostog razloga. Drzi cenu kao nenormalan.
                      Tako da u koliko posle nekog vremena odlucis da zamenis telefon uvek mozes dobru lovu da uzmes za stari (i uvek ces i naci kupca, danasnji balvani koji tri lepe sa tehnologijom nemaju, se prze na Samsung kao nenormalni)
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Dva i po mjeseca ga koristim, dva puta sam ga restartovao samo sto ja stvarno odma micem skoro sve sto je preinstalirano i sto mi ne treba, folija i maska su dosli uz njega, godina dana garancije, za 180 eura se nije moglo bolje. Kapiram da je u Srbiji i Bosni i jeftiniji.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Dekard View Post
                          Lenovo VibeX2 ili Meizu MX4?
                          Ja bih uzeo MX4.
                          Meizu ima jacu bateriju, ostalo je manje vise isto. Lenovo mozda ima bolju prednju kameru, ko praktikuje selfie fotografije i radi na lollipopu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Momak trazi telefon do 200 eura, apsolutno niste u okviru budzeta
                            Pa m2 note je ~200 jura, manje možda oko 180. Da ne pričam koliko bolje radi od S3 neo + fhd ekran sharp-ov IGZO (znači ne mora da brine za burn in) 2 giga rama dok će Samsung da se guši itd itd.

                            Sent from my m2 note

                            Comment


                            • Ja M2 Note ispod 250 ne vidjoh. Moguce da je drugacije u Srbiji.
                              sigpic

                              Comment


                              • https://www.kupitel.com/meizu/m2+note+dual+sim+m571u/

                                Moracu da vidim koliko su pouzdani, ubedljivo najjeftiniji u Srbiji.Ako su dobri, batalicu pazarenje na sajtu kupujem/prodajem.Samo je to vise stvar koji je model dostupan u tom trenutku.

                                Comment

                                Working...
                                X