Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miletić View Post
    Dobar izbor uzivaj i neka te dobro sluzi
    Bitno da je 32gb zbog RAM-a

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    Hvala

    Evo sad i forum proradio preko Tapatalka, ma uzivancija

    Comment


    • Molio bih vase misljenje o Sony xperia m4 aqua ? Planiram kupiti nesto u tom rangu, a ovaj bi preko mtela mogao dzaba dobiti. Hvala.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • JA radim sa tlefonima, i mogu vam reci da su ljudi odusevljeni sa Mezu m2 note, za te pare definitivno najkvalitejniji telefon
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Molio bih vase misljenje o Sony xperia m4 aqua ? Planiram kupiti nesto u tom rangu, a ovaj bi preko mtela mogao dzaba dobiti. Hvala.
          Za oko 200e korektno, tu je negde u rangu sa samsungom a5... Znaci neki mid range model, ja nesto ne gotivim sony generalno pa ih zato i ne preporucujem ali imaju dobru izdrzljivost baterije, solidan dizajn i UI... Vrlo bitno je sto je model planiran da dobije android 6.0, znaci da podrska nece izostati

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by PRINCARA View Post
            Da nije ovog Denija, verovatno nikad ne bih cuo za ove Meize i Xaomije

            Ja se vala jednom zeznuo sa tim sporednim markama i vise nikad. Sada idem samo na sigruricu i old school, odnosno Samsung. Bolji je g3, ali ne vidim u cemu je mnogo bolji kao sto Miletic tvrdi, a jos je i veci i tezi. A5 suva elegancija, samo za prefinjene
            Uzmi mx5 ili mi4 u ruke, pa onda pričaj. Što se tiče sporednih marki, ove nisu sporedne marke. Ovo će biti najjači proizvodjaci u svetu.


            Sent from my m2 note

            Comment


            • Malo guglao i pogledao neke recenzije i moram priznati da je zanimljiva prica ova Meizu. Ovaj mx5 u rangu po karakteristikama sa najjacim ajfon i samsung modelima a dosta jeftiniji. Verovatno se moj skepticizam javio zbog kineskog imena . Jel znas Deni kolika se trenutno krece cena u Srbiji za ovaj mx5?

              Comment


              • Apple ne sili previse sa specifikacijama i kurcenjem ko ce jaci procesor staviti ili ko ce imati vise RAM-a. Jedinstvenost Iphonea je da ima softver koji je savrseno ukopljen i nema previse zajebancija sa njime.

                Definitivno android je vise podlozan raznoraznim podesavanjima i nekome je to bolje. Meni trenutno ne trebaju opcije poput roota i flesovanja da bezveze cackam.

                Kinezi ce pomutiti trziste u Evropi jedino, Amerikanci ce ih limitirati nekako kod sebe.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Te sve predrasude oko Kineza dolazi zbog toga sto smo slabi kao trziste(a i malo i siromasno) i sa te strane ne mogu da nam ponude kvalitetniju robu jer takvu ne bi puno ljudi moglo da plati tj bilo bi im preskupo.Hteo sam jos 2008 da uzmem Kineza, a dok se Deni nije javio u ovoj temi nisam razmisljao uopste o toj soluciji.

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCARA View Post
                    Malo guglao i pogledao neke recenzije i moram priznati da je zanimljiva prica ova Meizu. Ovaj mx5 u rangu po karakteristikama sa najjacim ajfon i samsung modelima a dosta jeftiniji. Verovatno se moj skepticizam javio zbog kineskog imena . Jel znas Deni kolika se trenutno krece cena u Srbiji za ovaj mx5?
                    Oko 350e kod nas. Ako nadjes nekog u EU, nadjes store koji ima na stanju kineza za EU, ne plaćaš carinu, a i pdv mislim.
                    Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Apple ne sili previse sa specifikacijama i kurcenjem ko ce jaci procesor staviti ili ko ce imati vise RAM-a.
                    Vidi se da si klasičan onaj primer Apple korisnika koji blage veze nema sta je unutra.

                    Najjači procesor je A9 od svih trenutno procesora, a iPhone je uvek imao najjači procesor zato što prave svoje posebne custom jezgra. A zamisli niko drugi do Samsung im pravi to, odnosno TMSC.

                    Drži se ti marketinga, a ostalo ostavi po strani. Izvoli test.

                    http://www.anandtech.com/show/9686/t...6s-plus-review


                    Sent from my m2 note

                    Comment


                    • @PRINCARA, oko 300e je nov mx5 kod nas...

                      Meni je normalno to da je ios stabilniji i bolje prilagodjen jer ga prave vrhunski strucnjaci za 1 je*eni telefon i sve je fokusirano na to. Znaci koji je aktuelan model apple za taj se pravi sve po meri i to je to dok android sistem koriste hiljade modela i naravno da ima i problema i podesavanja milion i sve... Prosto

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • 700-800 eura kosta telefon koji ljudi koriste za viber, instagram, fb, wa i msg, deru ljude sa Balkana koji ne umiju jebenu pjesmu da drze na telefon. Imaju Iphone jer su onda najvece sminke. Dva G3 kupis za te pare, mozes G3 i A5 i da ti ostane para, a nista ne gubis, stavise za nase trziste je mnogo bolje imati android jer bez ikakvog cimanja mozes da radis s njim sto ti god padne na pamet.

                        PS4 je 450 eura, a oni prodaju Iphone i edgeove po 800 eura da bi ih koristili za pozive, slike i poruke.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vredu svake pare i Edge i iPhone 6s... 800 evra ali koristices ih minimum 3 godine, a uzmi telefon od 200 evra i vec sledece godine pocinje lagirati, spor je, kvalitet nije ist...

                          Comment


                          • Da ali uzmi bilo koji drugi flagship za pola od tih 800 i isto ce savrseno da radi i dugo da sluzi... Ima dosta razlike u komponentama i hardveru izmedju budget i flagship modela i otud ti problemi sa usporavanjem i bagovanjem

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Nexus 5 je koštao 280e, a šljakaće 3 godine, možda i više, samo da se zameni baterija.

                              Sent from my m2 note

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Vredu svake pare i Edge i iPhone 6s... 800 evra ali koristices ih minimum 3 godine, a uzmi telefon od 200 evra i vec sledece godine pocinje lagirati, spor je, kvalitet nije ist...
                                Kupio pre tri i po godine HTC Desire X, placen na nekom snizenju oko 180 evra, samo u septembru zamenio bateriju i nista vise. Kamera posluzila kad god je trebala, viber, pozivi, poruke i danas rade savrseno, nista ne bi bilo bolje na iphoneu ili edgeu. Ne bi poruke i pozivi bili drugaciji.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X