Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo Deni sto kazes, citao sam da ako pukne kuciste da to menjaju u garanciji, a baterija gura 1 dan, i puni se tokom noci bez problema

    Comment


    • Ma dobar je g3, u svakom slucaju od a5 daleko bolji... Velika vecina telefona ima problem sa brzim praznjenjem baterije ali taj jedan dan ce bez problema da izgura i preko noci da se puni.
      To sto se tice pucanja nisam do sada primetio, generalno je nivo izrade kod LG modela dosta dobar i izdrzljivi su, ja svoj nosim bez ikakve zastite osim stakla na ekranu vec godinu dana i izgleda kao da sam ga juce kupio

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Ja bih ti savetovao MX5. Batali i A5 i G3.

        Da ne pričam build quality kakav je u odnosu na ova dva.

        http://www.gsmarena.com/meizu_mx5-review-1322.php

        Da sam imao više para, uzeo bih ja njega, ali nisam bio pri parama, a trebao mi hitno telefon.

        Drugaru sam preporučio i čovek se oduševio. Inače je prešao sa iPhone-a. Dovoljno govori o tome

        Sent from my m2 note
        Last edited by Ser Deni ®; 05-01-16, 00:45.

        Comment


        • Verujem da je dobar MX5, ja sam i dalje malo skeptican prema kinezima iako masa ljudi hvali Huawei/Meizu/Xiaomi. I to ljudi kroz cije su ruke prosli gotovo svi flagship modeli najjacih proizvodjaca...
          Za te pare bas korektno, dosta jak hardver i metalno kuciste, dopadljiv dizajn...
          Ko zna, mozda izadje neki note model pa predjem na meizu, svakako nemam predstavu kojim telefonom da zamenim ovo cudo, verovatno cu cekati G5

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ja imam dosta dodira sa telefonima i ono ako ja ne kupim uvek neko od društva kupi i to po mojoj preporuci, pa onda ga i ja testiram (ako treba root, jailbreak itd) obrišem bloat, sredim sve utegnem, ako treba update, neko flesovanje novog sistema i onda predam

            Prvo sam mislio ah kinezi, ali onda kad sam imao prvi put dodir sa mi3 i sa mx4, ja sam rekao sledeći je njihov. Ugrabio za malo para u telenoru m2 note i oduvao me je iskreno telefon.

            Još je bolje ako neko ima nekog u EU, pa se naruči iz EU skladišta neki Meizu ili Xiaomi, onda se ne plaća carina. Dobiješ za malo para, a ne da kupuješ ovde ili daješ harač državi ili kako carini dune da carini telefon.

            Sent from my m2 note

            Comment


            • Ja sam od tih novijih kineza imao priliku da testiram samo Huawei Mate 7 i bas sam bio prijatno iznenadjen, moracu malo da ih potrazim po gradu i da testiram, cini se da ima tu potencijala, napredovali su kinezi poput LG svojevremeno

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Da nije ovog Denija, verovatno nikad ne bih cuo za ove Meize i Xaomije

                Ja se vala jednom zeznuo sa tim sporednim markama i vise nikad. Sada idem samo na sigruricu i old school, odnosno Samsung. Bolji je g3, ali ne vidim u cemu je mnogo bolji kao sto Miletic tvrdi, a jos je i veci i tezi. A5 suva elegancija, samo za prefinjene

                Comment


                • Samo Iphone 6s plus. Nista drugo.

                  Baterija kao na tabletim, po 10 sati on screen zajebancija sa preko 20 sati standbya
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Samo Iphone 6s plus. Nista drugo.

                    Baterija kao na tabletim, po 10 sati on screen zajebancija sa preko 20 sati standbya
                    Savrsen zaista ali precenjen kao i svaka jabuka, bar iz mog ugla ne vredi tih 700 evra ili koliko mu je cena, mislim da sam pogodio...

                    @PRINCARA, ima razlike i to ne male, hardverski daleko ozbiljniji model, displej veci za 0.5“ i tacno duplo vece rezolucije, baterija veca mada je to i normalno s obzirom na displej i potrosnju... Ima vecu podrsku i dobice Android 6.0 dok ce a5 ostati na lizalici...
                    Cak je i A7 za nijansu slabiji od G3, a ne A5. Prosto flagship model protiv budget modela, pravi rival G3 je Samsung S5

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Kod mene u Makedoniji 800 evra 6s plus...

                      Comment


                      • Ja sam u Emiratima platio 770eura 64GB 6s plus.

                        Jedina eto mana mu je sto mu hladnoca izvuce bateriju. Sad u Sloveniji mi se desavalo par puta da se preventivno ugasi jer mu je hladno, al cim ga zgrijes vrati se u normalu.

                        Ja kazem za ovaj telfon da je skrojen za mene, jednostavno me ne nervira kao sto menervirao android.

                        Plus snapchat je odradjen za iphone savrseno i ja visim na tom kurcu zadnjih 2 mjeseca
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Veci ekran, veci i telefon, msm. ko hoce sto veci ekran, najbolje tablet da uzme sa sim karticom . Baterija iako je jaca veca je i porrosnja tako da mu dodje na isto. Ali zato moj a5 ima jacu selfi kameru . Radi sve besprekorno, tako da ne vidim potrebu za nekim za skupljim telefon. A kome je do bacanja vecih para lepo nek sledi Akijev put i uzme taj ajfon sa ćebencetom za zimske uslove kao dodatnu opremu

                          Comment


                          • Malo sam se ispalio sa ovim tabletom kojeg sam uzeo.Generalno dobro funkcionise i pored toga sto sam pre par dana imao muke sa instaliranjem aplikacija koje sam sve sinoc resio.Sada mi je glavni problem sto zbog slabog dotoka struje nece da mi ucita eksterni disk(dok misa i usb od 2 giga koje imam u stanu hoce), sada se jedino dvoumim da li da uzmem USB hud ili flesku od 32 gigabajta.U pitanju je model Lenovo Ideapad Miix 300 od 32 giga.Uzeo sam ga zato sto je bio na velikom snizenju.Da imam vecu memoriju verovatno ne bih ni razmisljao o ovoj soluciji.Imam tek nekih petnaestak gigabajta slobodnog prostora.Svakako cu moci da skidam fajlove do 10 gigabajta i ekspresno ih izbrisem, mozda jos neku aplikaciju)utorrent) instaliram u medjuvremenu.Trenutno mislim da imam sve koje su mi najpotrebnije.

                            Comment


                            • Uzeo sam G3 32GB, jos je prvi dan ali fantasticno radi, jos mu zamerke nisam nasao

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Uzeo sam G3 32GB, jos je prvi dan ali fantasticno radi, jos mu zamerke nisam nasao
                                Dobar izbor uzivaj i neka te dobro sluzi
                                Bitno da je 32gb zbog RAM-a

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X