Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Nije mogla ova tema da prodje da Aki ne ostavi post koji je u fazonu ''pisaj po sirotinji''.

    @Scouser

    Ako nemas neke preterane zahteve, ostani na 500 Gb.Koliko je izasla prvobitna konfiguracija koju su ti preporucili?Za 99% igara je dovoljno 4 GB, ako se ne varam Arkham Knight ti treba 6 giga RAM-a.Samo par igara zbog RAM memorije neces moci da pokrenes.
    Izasla me 43645 din.
    Spoiler
    CPU FM2+ AMD Athlon™ X4 Quad-Core 840, 3.10GHz BOX 28nm 7,459.00
    MB FM2+ A68H MSI A68HM-E33 V2, PCIe/DDR3/SATA3/GLAN/7.1/USB3 4,399.00
    HDD SATA3 7200 500GB Toshiba DT01ACA050, 32MB 2 godina 5,499.00
    Memorija DIMM DDR3 4GB 1600MHz Patriot Signature CL11, PSD34G160081 2,190.00
    AMD Radeon R7 370 Powercolor PCS+ 2GB DDR5, DVI/HDMI/256bit/AXR7 370 2GBD5-PPDHE 17,299.00
    Kuciste 600W LC Power Pro 925B 6,799.00

    Comment


    • Ja sam više za daj malo više para za Intel, pa si miran. AMD mi je nekako lošiji. Opet moje mišljenje.

      Comment


      • Kupi procesor za 17.000, graficku za 7.000, a ne obrnuto.
        sigpic

        Comment


        • Sta ce mu toliko jak procesor?

          Kapiram da ce poneki put pozeleti neku noviju igru da pokrene, a za to mu je bitnija graficka.Nije naveo da ce mu trebati za faks, 3D modeling ili bilo sta sto zahteva jak procesor.

          RAM memoriju ces nabudziti u skorije vreme i sa te strane nemam nikakvu potrebu da tu nesto menjam a to bi bila prva stvar.Mislim da bolju kombinaciju procesora i maticne ne mogu da nadjem.Cim vidim da se moj predlog poklopio sa ljudima koji se bas razumeju u to, ne treba to nista dirati.

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Uf, koristio sam Dell Inspiron 3537 jedno vreme i secam se da je imao neka dodatna podesavanja za touchpad, nije kao kod vecina laptopova po defaultu i mozda neko obicno stimanje u panelu. Jesi proverio drajvere?
            Kada sam isao u control panel I na opciju ,, mouse" on pokazuje da mu ne treba drajveri ali sam ipak skinuo sa sajta Dell-a I posle restarta kada se instalirao, odmah je radio bez paljenja aplikacije touchpad. Videcu danas ako budem palio laptop.

            edit:
            Izgleda da je bilo do drajvera,sada radi bez problema kada sam upalio laptop.


            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
            Last edited by BogdanB; 20-12-15, 11:50.

            Comment


            • Nosio sam u servis da mi se zameni touch jer sam ga razbio medjutim, primetio sam kad je pozadina svetla da je ostala neka tackica crna ispod ekrana, jel se moze nekako to ocistiti bez skidanje ekrana i slicno?

              Comment


              • Mrtav pixel... Jel na svim pozadinama? Verovatno jeste ali ti kažeš na beloj...

                Ako je mrtav idi nek ti stave novi displej. Šta menjali i uvalili nešto odmah, pa mrtav.

                Comment


                • Ma nije mrtvi piskel, nego verovatno kad su menjali touch upala je mrvica neka ispod ekrana, sitna ali je na sred i bas upada u oci.

                  Comment


                  • Kako Ricpa kaze, tako radite...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako nekog zanima kako da fantasticnu igru unisti uzasnom pricom, nek pita likove koji su pravili Dying light kako se to radi!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Jel koristi neko LG g3 32gb i ako ga je koristio kakav je?

                        Citam neke probleme da zagreva i sl...

                        Comment


                        • Top telefon, pa flagship je, nema greske.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dvoumio sam se izmedju Samsung A5 i ovaj LG, ali cu verovatno sada uzeti LG, jos ima popust pa i nije mnogo skuplji od A5ice.

                            Comment


                            • Nemoj G3 uzimati. Baterija očaj. Loš su ubacili display i puno troši. Još je 2K display, ne može jednostavno da isprati to baterija.

                              G3 ima pucanje lajsne kod mikrofona i kod IR blastera.

                              Najgori LG od početka G serije.

                              Comment


                              • Ako se dvoumi izmedju A5 i G3 tu dvoumljenja nema.

                                Baterija je svima problem maltene, ali to se bar lako rjesava.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X