Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BogdanB View Post
    Ljudi, kupio sam torbu za laptop 15.6 a moj Laptop je 15.6 I kada sam dosao kuci, jedna ivica laptopa ne moze da udje. Mislio sam da treba da se uzme tako da bi bilo knap, da laptop ima vrlo malo pomeranja unutar torbe, a I tako mi rekli drugari. Znaci, da li sam se zeznuo ili je problem do torbe?

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    A problem je do torbe. One se prave koliko ja znam po dimenzijama za tvoj, a ne da budu one 15.6. Tako da racun, i nazad u radnju
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Znaci nisam ja pogresio, ja rekoh nisam se valjda zeznuo I da napravim takvu glupost ali nema mi logike da sam pogresio. Na Gigatron sajtu ima samo nekoliko torbi od 16inca I one su preko 2000din, tako da ne verujem da mi sto imamo 15.6 inca moramo da uzimamo te od 16 inca kojih ima malo I koje su skupe.
      Uz moju torbu isao bezicni mis, tako da sam platio 1690din umesto 2690din, bila na akciji.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Ja sam u gigatronu kupio hama torbu, 15.6" i savrsena je, jos ima podebljane te bocne strane u slucaju udara u vrata ili nekakav stub dok hodas kroz guzvu. Mnogo mi je to znacilo.
        sigpic

        Comment


        • I laptop ti je 15.6?
          Jel mozes da mi das link, mislim da je to koju sam I ja hteo ali videh ovu sa misem I rekao, sto da ne, bolja ponuda I ima dve pregrade.

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • Originally posted by BogdanB View Post
            I laptop ti je 15.6?
            Jel mozes da mi das link, mislim da je to koju sam I ja hteo ali videh ovu sa misem I rekao, sto da ne, bolja ponuda I ima dve pregrade.

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
            Da, da, laptop je 15.6

            http://gigatronshop.com/torbe/hama_s...56__23887-3210

            Jedina zamerka je kais, koji mi spada cesto sa ramena bez obzira kakvu odecu nosim.
            Last edited by Black Mamba 24; 11-12-15, 23:24.
            sigpic

            Comment


            • Sad mi je lakse kada si rekao da je tvoj laptop 15.6
              Najvise sam se plasio posto ja kada sam dosao kuci prvo otvorio pakovanje od misa I onda aj da ubacim laptop da vidim kako izgleda I prc
              I posle treba da vratim misa u prethodno stanje ali nije to to I to me je najvise uplasilo da necu moci nista da uradim kada odem ali sada kada ste rekli da za torbu od 15.6 treba da pasuje laptop 15.6, lakse mi je
              Valjda cu moci da uradim nesto, ja kada sam bio malopre, nekog coveka zavlace mesec dana oko povracaja novca, poludeo covek. Na email mu pisu jedno a kada ode u radnju, nesto drugo kazu, samo da ne prodjem kao on

              P.s.
              Ja sam ovu torbu video
              http://m.gigatron.rs/torbe/hama_spor...6_-_26938-3249



              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
              Last edited by BogdanB; 12-12-15, 08:34.

              Comment


              • Uzeo sam Meizu M2 Note. Moram ih pohvaliti. Izuzetno dobro radi. Furao sam sve S serije Samsunga i poneki iPhone i stalno nešto flesovao, cackao, CM, razni custom romovi, kerneli, nema sta nisam radio. Nisam ja mator, 27 godina, ali osećam se matoro da više to radim i hoću out of the box da radi sve kako treba. Birao sam izmedju J5 Samsunga i M2 Note i nisam se pokajao. Znajući kako radi multitasking na Samsungu i sam sistem, bitno je 2 giga rama. A ovaj telefon je best buy za ove pare kod Telenora.

                Ako nekoga nešto bude zanimalo nek pita.

                Sent from my m2 note

                Comment


                • Uspeli smo da ubacimo laptop u torbu, malo muke ali moze I nema nikakvog lufta. Uzeli smo drugu torbu I u nju udje bez problema, ima lufta. Probali sa njihovim Dell-om,on bez problema ali ovaj moj je neki hibrid

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Je l' neko ima ovde d3go i da li ima problem da ga danas pokrene?
                    Preko firefoxa ne mogu ni da se ulogujem, ne dodje ni do te stranice, a preko IE mogu, ali kad kliknem da pusti neki kanal, izbaci mi neku gresku 15 (VCAS No Key).
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Meni je upravo upaljen. Koristim Operu.

                      U poslednje vreme se pojavljuju neke greske doduse, moram dva puta da klinkem na kanal jer prvi put prijavljuje neku gresku.

                      Comment


                      • Operu?
                        Kad sam probala preko opere, izbacio mi je gresku da mogu samo firefox i IE.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ne znam kako, koristim Operu oduvek....D3GO imam nesto vise od godinu dana, nekoliko puta se sama apdejtovala i sve radi bez problema.

                          Comment


                          • Ja sam ranije mogla, ali nesto su promenili i od tada samo firefox ili IE, sa tim da sam ja koristila firefox bez ikakvih problema do danas.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Izgleda da je problem bio do firefox-a, sad sam kliknula na neki repair i radi
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Baš sam krenula da ti kucam da meni radi.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X