Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment




    • Navijači Milana danas na tekmi.

      Bertolaći vrh gol dao isto, zalomio nekog iz Milana kao mlad vinograd, eno još ga traže u publici.

      Comment


      • Ne znam ko je skrivio prvi penal, ali ovaj drugi sam video i mogu reci da je Chiellini posto previse neoprezan za jednog defanzivca. Konstatno je na ivici da napravi penal. Sve me strah da nas ne ukopa protiv Reala.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Ne znam ko je skrivio prvi penal, ali ovaj drugi sam video i mogu reci da je Chiellini posto previse neoprezan za jednog defanzivca. Konstatno je na ivici da napravi penal. Sve me strah da nas ne ukopa protiv Reala.
          Mnogo da nas on ukopa dva puta za dve godine.

          Comment




          • Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Mnogo da nas on ukopa dva puta za dve godine.
              Nebi trebalo, i protiv Monaco je imao ocajno prvo poluvreme, pa je u drugom poluvremenu izdominirao. Ali mnogo mi je nestabilan na lopti, uvek me jeza uhvati kad on ima loptu a protivnik igra presing.

              Comment


              • Uvijek kad vidim Gargana obuzme me osjecaj nostalgije sto i ja nisam fudbaler ne vjerujem da bi bio losiji...Britos i Koulibaly odron odrona nema veze sto Empoli veze igru za cistu 10-ku
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Uvijek kad vidim Gargana obuzme me osjecaj nostalgije sto i ja nisam fudbaler ne vjerujem da bi bio losiji...Britos i Koulibaly odron odrona nema veze sto Empoli veze igru za cistu 10-ku
                  Srecom nije vise u Interu. Jos da ima vrate Kampanjara nazad i to je to.
                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment


                  • Dobro smo odigrali prvo poluvreme,Sampdorija ne moze da nas probije nikako,ja bih bio zadovoljan i sa remijem.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Osvoji sve Max, osvoji sve.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Uvijek kad vidim Gargana obuzme me osjecaj nostalgije sto i ja nisam fudbaler ne vjerujem da bi bio losiji...Britos i Koulibaly odron odrona nema veze sto Empoli veze igru za cistu 10-ku
                        Veliki pozdrav za mog kumica i nista manje brata Akisu <3 Jel brusis tamo dijamante od te dece?
                        Sutra Inter u velikom stilu melje letece magarce u inat Brajkuli. Hvala
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Veliki pozdrav za mog kumica i nista manje brata Akisu <3 Jel brusis tamo dijamante od te dece?
                          Sutra Inter u velikom stilu melje letece magarce u inat Brajkuli. Hvala
                          Kec ko vrata.

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Veliki pozdrav za mog kumica i nista manje brata Akisu <3 Jel brusis tamo dijamante od te dece?
                            Sutra Inter u velikom stilu melje letece magarce u inat Brajkuli. Hvala


                            Kaze Brajko sa smjeskom kad je otisao Walter eto vam moj brat Allegri...pljuvao Brajko najveceg trenera Juventusa ikad Maxa Allegrija <3
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post


                              Kaze Brajko sa smjeskom kad je otisao Walter eto vam moj brat Allegri...pljuvao Brajko najveceg trenera Juventusa ikad Maxa Allegrija <3
                              Grešan sam, sudite mi.

                              Comment


                              • Ovaj Inter ne moze ni Kjevo da bije kuci.
                                Pa kako da jurite LE kad kuci mrcvarite sa Kjevom.

                                P.S. Posto fnale kupa igraju Juve i Lazio da li to znaci da ce 6-to plasirani tim dobiti pravo ucesca u kvalifikacijama za LE?
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X