Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj ovo ja mislio kraj tekme na ovom streamu krenule reklame kad ono Pereyra za 2-0
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Nije bas gol iz penala ali je slicno,poznajem ovaj Juventus kao dzep svoj
      Ma Buffon opet pokazao klasu, i dalje je najbolji

      Comment


      • Ko ne odigra 2-ku u utorak protiv Viole "sisa"

        Meni lično to fiks sezone, po prvi put osećam da u Kupu idemo na pobedu, tako da cenim pre svega najjači tim na terenu (Alegri izjavio da će Markizio biti spreman, Pirlo tek za Monako), i idemooo.

        Samo što će kladionic eispasti smradovi sa 1.7 na Juve.

        Comment


        • Pa lepo rekoh juce da je izveo drugi tim Alegri zato sto se cuva za kup
          Moram reci da imamo veoma tezak raspored do kraja plus 2 meca u LS moze doci do nekog kiksa u sledeca 2-3 kola.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ma nije ništa strašno imamo dosta bodova prednosti u ligi, tako da imamo i dosta lufta.

            Comment


            • Viola,Napoli,Lazio,Kaljari kod kuce Inter,Miha,Torino,Parma,Verona u gostima mada kontam da ce vec sve biti zvanicno zavrseno 3-4 kola do kraja.

              EDIT: Brajko 2.15 kvota na nas protiv ljubicastih
              Last edited by bice; 05-04-15, 13:32.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Kod kuće teško gubimo, tako da tu možemo očekivati 4 od 4, te ne sumnjam da smo kadri da uzmemo Parmu i veronu u gostima i to bi bilo dovoljno msm čak i da Roma sve utakmice do kraja pobedi.

                Da izbacimo mi Monako u LŠ pa da se ložimo malo, odavno Brajkulica proslavi 4 uzastopni Skudeto.

                Comment


                • Ma ne bih ja bio siguran u sve 4 pobede kuci,Lazio je u opasnoj formi Viola isto,dok na drugoj strani mozemo da dobijemo u gostima sve ali protiv Mihe ocekujem neki X,uvek nas je ta Sampdoria mucila iz nepoznatog razloga.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Nemoj da me radiš

                    Comment


                    • Perin: 'I'm staying at Genoa'

                      Comment




                      • covek se uci dok je ziv
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                          Comment


                          • Brani se ova Parma ne mozes joj gol dati a u Torinu cak 7.Ljudi nisu centar presli a mi sa drugom postavom,valjalo bi da se postigne neki gol sad.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Parma za opstanak

                              Comment


                              • Sramota kako se čupa ova Parma da opstane. S R A M O T A !!!!

                                Comment

                                Working...
                                X