Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sve regularno, Milan je sada gigant po istom principu kao sto je i Ajax, istorijski gledano svakako ali trenutno ni G od giganta
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Najbolje opisuje slika

      Comment


      • Kad krv ključa pod suncem juga..


        Roma: De Sanctis; Torosidis, Manolas, Astori, Holebas; De Rossi, Pjanic, Nainggolan; Florenzi, Ljajic, Iturbe

        Napoli: Andujar; Maggio, Albiol, Britos, Ghoulam; Jorginho, David Lopez; Callejon, De Guzman, Mertens; Higuain

        Comment


        • Pjanic naceo Napoli...

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma 2-2 ce ovde biti nereseno opet
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Roma vezala 2 pobede
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • [VINE]OldnzBqT1hr[/VINE]

                Comment


                • Gledao sam sve utakmice od Mihe odavno ovako nisu bili sabijeni u svoj sesnesterac i unisteni, jednostavno nisu mogli povezati dva pasa, trebali su primiti 4-5golova, ali dobro su se branili i teren natopljen, pa samo dva primise.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Salah kida

                    Pinilla dao danas fantastican gol za Atalantu.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Kako samo covek ruzno dominira Bice otimacina za njega

                      Comment


                      • Vraca njega Murinjo veruj mi,ali bice fazon kao sa Maticem
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ne moze on biti glavni u ekipi u kojoj je takav as kao sto je Hazard. Dobice ulogu koju ima Willian, ako se bude vratio bice idiot.

                          Comment


                          • Kako zalama Tevez dečake kao mlad vinograd.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              1-0 ovde i to iz penala ce ga uvaljamo.Izveli smo presmesan tim ali kontam da se cuvaju igraci za cup utakmicu protiv Viole.
                              Nije bas gol iz penala ali je slicno,poznajem ovaj Juventus kao dzep svoj
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • Serija A

                                Comment

                                Working...
                                X