Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada izbace jbnog Tottija iz prve postave i dovedu iole talentovanog igraca na mestu CF, onda ce biti i vise nego dobrih rezultata za Romu. Covek ne trci, ne igra presing, ne moze da povuce kontru, ima svojih momenata jer skill se nikada ne gubi, ali fizicki je opasno propo. Prima 5M posle poreza u 39-godini zivota . Njegovo vreme je davno proslo.

    I De Rossi nije ni bleda senka kao sto je bio. Moraju se skupiti malo hrabrosti i gledati sta je najbolje za tim i izvrsiti rekonstrukcije u timu. Tim ima potencijala, ali jos rada i truda da se ulozi.
    Last edited by Prototype; 22-03-15, 02:59.

    Comment


    • Roma podseca na Juve iz prve Konteove sezone kada nisu imali nijedan poraz a cini mi se jedno 18 neresenih i opet bili prvi zbog toga sto je Allegri ispustio prednost od 6 bodova
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • @Rosso, brat, raduj se pobedama Bjankonera, ako nastavimo ovim tempom uskoro će Serija A imati opet 4 predstavnika u LŠ, to može biti i tvoja radost, jer od ćelavaca vam nema preterane radosti kako danas stvari stoje. Naše pobede su u prilog svima, sad jbg prirodno je i da nas mrze, najjači smo.

        @Proto, pa baš zbog toga Sabatini vidi svoju odgovornost, doveo je Dumbiu, veliča ga 94% foruma, on ništa, ništa, doveo Ibarba, lepo ga platio brat se povredi, a to su ljudi koji mogu na CF, iako je Ibarbo pre neko krilo razbijač ko Velbek što danas igra u Arsenalu.

        Letos preplatio "malog Mesija", euforija u Rimu, zajebali Juve, i hvala im jer ne vredi Iturbe tolike pare, čak mišljenja sam da mu je relana cena negde na polovini od plaćene s obzirom šta je pokazao ove godine, te se zaključuje da je hajpovan bio nakon one simpatične sezone u Veroni.

        Imao je i lepih pogodaka, možda i više od promašaja, ali kad poljubiš vrata u trci ka cilju, što je Roma navodno uradila ove godine, iako su po mom mišljenju bili u ogromnoj zabludi, ali sami su krivi što su isticali najviše ciljeve, u ostalom i uložili su simpatične pare da bi taj cilj dostigli.....jbg neko mora d as nosi odgovornost, Sabatini štiti Garsiju navodno, mada se meni tu više čini da on traži sebi nov izazov, alibi da se preseli u neki od klubova iz Milana npr.
        Last edited by Brajkula; 22-03-15, 09:50.

        Comment


        • Što ova sprdnja ?



          EDIT:

          Plus i slika

          Last edited by Brajkula; 22-03-15, 10:21.

          Comment


          • 2 gola i asistencija Saponare za Empoli protiv Sasuola

            nema mesta za coveka u Milanu, igra Honda koji ne zna gde udara
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Što ova sprdnja ?



              EDIT:

              Plus i slika


              A vidis nijedne novine ne pisu o ovom penalu,ni nase ni njihove,a da je Juventus igrao i da je bilo ovako nesto na naslovnim stranama bi bilo.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ovaj Tevez ne staje...
                Mašina...


                Spoiler
                1-0


                EDIT: Prokleo sam ga. Promašio penal (u 62 minutu)
                Last edited by Dule Krtola; 22-03-15, 15:22.

                Comment




                • Comment


                  • Steta za Perina nadam se da nije nista ozbiljno a Tevez promasi penal jbg nema veze bitna je pobeda
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      2 gola i asistencija Saponare za Empoli protiv Sasuola

                      nema mesta za coveka u Milanu, igra Honda koji ne zna gde udara
                      Mnogo ja njega gotivim, Rikija brata Saponaru, neverovatno gotivan lik zabavlja se dok igra, a to je ono što mene raduje, takvi igrači.

                      Comment




                      • koliko je jadna i bedna uprava Milana, nakon saopstenja Curva Sud u kom pozivaju na bojkot kako utakmica tako i poseta Casa Milan i klupskih prodavnica i apela da se ne kupuju klupski suveniri, oni snize cenu dresa, mnogo nisko, FUJ
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Brat Felipe nema nameru da se zaustavi

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Roma konacno pobedila,Lazio nastavlja poteru za 2. mestom a Napoli posustaje polako Miha trenutno na 4. mestu bice tu borba sa Violom i Napolijem za mesto u LE,Inter opet izgubio.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Felipe Anderson > Nejmar. Stavim ja tu tačku.

                              Eder isto otac fudbala, može u Juve glatko isto da đuska iza napadača u ovoj Alegrijevoj 4-3-1-2, u dušu ga ljubim.

                              Comment


                              • Ma kakav Eder,to je igrac za manje klubove ne bi on igrao u Juventusu.Anderson na drugoj strani moze sto se mene tice odlican igrac pravo osvezenje ove sezone Lazio,posle dugo vreme i vrlo loseg starta sezone.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X