Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodao bih i to da Moratica popiški Klopa i Borusiju u prvom LŠ u Torinu, dodao bih i to.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Morata je bas dosta utakmica poceo sa klupe i tek je usao u formu tako da ova statistika i nije realna.Dodao bih i da nije isto igrati za Juventus gdje si n-ti igrac i Palermo gdje mozes sta hoces u cilju prodaje...

      Morata > Dybala sto se buducnosti tice
      Ma zelen je Dybala i previse hypovan, dokazuje to u zadnje vreme. Dok je bio ispod radara, bio je odlican, sad vec pritisak cini svoje.

      Morata resava

      Comment


      • Samo Morata,kakav igrac
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Dodao bih i to da Moratica popiški Klopa i Borusiju u prvom LŠ u Torinu, dodao bih i to.
          Dodao bih ja da je i ovo Alvaro rijesio
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Kako je bolja odbrana kad je Barza u timu,igrali smo sa par izmena ali verujem da cemo protiv Dortmunda izaci u najjacem sastavu ali naravno u 3-5-2 i da se branimo,Morata mora u startnu pre Fernanda!
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ma nema sanse da pocne Fernando vjeruj mi

              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Opa, vratio se Zeman u Kaljari Vec su imali 3-4 100% prilike, 2 stative...

                Hocu da vidim Zemana u Premier Ligi !!! Ili bar u Championship, bilo bi ludilo

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ma nema sanse da pocne Fernando vjeruj mi

                  Spoiler
                  Que gol fabuloso di Alvaro Morata.

                  Spoiler

                  Comment


                  • Sve ih izvadi Rafa uvedi oca sam da odigra i ovo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Sprda ih Toni Luka otac sa 150 godina.

                      Comment


                      • Lazio komotno moze do 3. mesta,Napoli sa Bentizom ne moze nista da uradi,pokazuje covek da je samo za kup takmicenja.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ala je los ovaj Inter,Rankoija dominira u odbrani,ne znam kako on moze biti kapiten

                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Lazio komotno moze do 3. mesta,Napoli sa Bentizom ne moze nista da uradi,pokazuje covek da je samo za kup takmicenja.
                            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1335679

                            Comment


                            • Dođi u Juve sreće ti, svega ti, dođi ulepšaj mi život

                              Comment


                              • Kida Anderson Lazio u najboljoj formi u poslednje 2-3 sezone definitivno.
                                Viola preokretom do pobede i zahuhtava se borba za Evropu
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X