Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Prvih 15 minuta Juve napdao,posle 15 minuta Milan napadao,i sad pred kraj Juve ih unistio,steta za onu stativu Markizija,predobre kombinacije Tevez,Ljorente,Pereyra,koji me je odusevio moram reci,odlicno poluvreme njegovo.
    Znajuci Juventus pada gol u prvih 15 minuta drugog pluvremena a posle bunker i cepanje kontre i jos jedan gol.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #92
      Nije losa tekma,onako..dinamicna je,brza...

      Markizio pogodi stativu,a i Honda je imao lepu sansu glavom.Uglavnom ujednacena borba,ocekujem bar jedan gol u drugom poluvremenu...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • #93
        Kaakv pas oca Pogbe,Karlitos rutinski
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #94
          Kakva lopta Pogbe...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #95
            Svi oko Pogbe a Tevez neometan ulazi u 16.

            Comment


            • #96
              Evo ga Arturo KING oporavio se
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #97
                Nema sta, Pogbin gol stvarno je majstor. Inace Milan sabio prvih 25 minuta, posle nista. Drago mi je samo sto mi se cini da ni Juventus nije toliko mocan kao proslih godina i da ce tek to da se oseti kad odmakne sezona. Svakako su bez premca trenutno ali dosta tanji.

                edit: Lupam i ja, zaboravih da tatica Andrea vuce povredu to je veliki minus.
                Last edited by Condition23; 20-09-14, 21:28.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • #98
                  Meni deluju bolji,organizovaniji,sa odlicnim akcijama i pasovima haha
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by bice View Post
                    Meni deluju bolji,organizovaniji,sa odlicnim akcijama i pasovima haha
                    ovaj Alegri je stvarno mrtav lik, ima istu ekipu ako ne i jacu i covek je mrrrrtav, to je bas mrtvilo evo pitam se da li bi Macari bio ovako mrrrrrtav da je na njegovom mestu. Mrrrrtvo
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Tu se slazem covek nista ne prica igracima samo sedi i cuti,nervira to ali dok god imamo igru neka ga mozda je tako i bolje.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Mislio sam u drugom kontekstu mrtav no boze moj pobedi ovo Masimilijano raspad.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • A dobro slozili smo se da je mrtav ahhaha
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Zasluzena pobjeda Juventusa , Pogba jos jednom pokazao kakva je zvijer od igraca.

                            Comment


                            • Slozeno je sve

                              E sto lepa slika, aplaudira ceo stadion. Bas je gotivan Filipo na klupi, nekako dosta mocnije izgleda i ozbiljnije. Sve najbolje mom bratu Fernandu Toresu koji ce da iskida u Seriji A vidi se to odmah cim je usao, krivo mi je sto nije dosao u Inter ! I da sam sudija dunuo bih penal za Milan, kao znak paznje i dobrodoslice Fernandu u Italiji!
                              Last edited by Condition23; 20-09-14, 21:47.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Nema sta, Pogbin gol stvarno je majstor. Inace Milan sabio prvih 25 minuta, posle nista. Drago mi je samo sto mi se cini da ni Juventus nije toliko mocan kao proslih godina i da ce tek to da se oseti kad odmakne sezona. Svakako su bez premca trenutno ali dosta tanji.

                                edit: Lupam i ja, zaboravih da tatica Andrea vuce povredu to je veliki minus.
                                Uzima opet Juve, neću da te lažem. Igramo bez Pirla, rovitog Vidala i Barzaljija, da ne računam Luku Maronea kao ozbiljniju kariku.

                                Originally posted by bice View Post
                                Meni deluju bolji,organizovaniji,sa odlicnim akcijama i pasovima haha
                                Slažem se, od kada je došao Alegri bar nema onih bespotrebnih 1000 i jedan pas između poslednje linije, već odmah napadamo gol. Kod Kontea je bio trip da kontrolišemo utakmicu, samo kod nas lopta pa polako, pa kako vreme odmiče sve jače napadaj, u LŠ nam se to npr. odbilo o glavu.

                                Comment

                                Working...
                                X