Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ovaj Chiellini je drvoseca

    Comment


    • Ne zna se ko vise bije Djordjo ili Alex iz Milana
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Milan i Inter dotakli dno
        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

        Comment


        • Torino u odlicnoj formi 4 pobede za redom
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Torino u odlicnoj formi 4 pobede za redom
            Plus sledeci mec kuci protiv Kaljarija. Mogli bi opet da obezbede Evropu.

            Djenova pala na 9. mesto, dosao tezak raspored. Mozda bi mogli da uzmu bod Laciju u ponedeljak
            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

            Comment


            • U dobroj su formi,spremaju se za LE,ali kad bude krenula LE,kontam da ce pasti u sampionatu sa igrom.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Vjeruj mi da po prvi put nisam siguran u to da ce on otici u Real,ali eto vrijeme ce pokazati...ove greske koje pravi su produkt konstantnog neigranja,ali evo i sami vidite bolji je od Llorentea,daleko se brze rjesava lopte i sama igra ekipe je brza kad on igra,inteligentan,za svoju visinu prebrz (kako je u prvom stigao Cercija sprintom ),a kontrola lopte maestralna...odlican da igra sa nekim kao sto je Tevez jos samo da je ovaj malo manje sebican
                http://www.juvebalkan.com/novosti/iz...-juventus/5815

                EDIT: Što se ofsajda tiče

                Last edited by Brajkula; 08-02-15, 10:47.

                Comment


                • Ne vidi se tu kad je lopta dodirnuta.

                  Baš teška situacija za sudije, delić sekunde i milimetri odlučivali. Pogledao sam neke slike, i čini mi se da Tevez nije bio u ofsajdu.

                  Comment


                  • Ma lako je nama da tupimo u prazno kad pogledamo usproeni 13x i 15 različitih slika na tu temu, to su momenti, uživo situacija, a fudbal se sve brže igra.....

                    Comment


                    • Bio juce offside

                      Gledali neko majstora Dijamantija sta radi drugo poluvrijeme, kakav laznjak ona dva nesrecnika se ukopase u zemlju treba ih iznjeti sa terena xD
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Nisam gledao i hvala ti što si mi obratio pažnju da pogledam majstorije, da me tuga udari što takva kajla nikada fudbal nije igrala u dresu Juventusa.





                        Inače, ne bih da se pokrene polemika Diamanti Diamanti kraj tebe mi neće sjati, toliko puta vođena ovde na forumu.

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Bio juce offside
                          Sve je ovo slucajnost!





                          Comment


                          • Najjači igrač Rome, Adem Fucking Ljajić !!!

                            Comment


                            • Suti neko ce cuti sta lupas...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Da nije gore pomenutog da održi Romu dostoju u par poslednjih utakmica verovatno bi se ista sada klala sa Napolijem za no2, ovako se kao nešto nadaju da napadnu titulu.

                                Comment

                                Working...
                                X