Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada ona prica o mogucem dolasku Balotellija, nije vise bez osnova. Taman da se resimo bede.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • O mrtvi Kjevo brani se sa svim igracima.Ne mogu se probiti nikako,valjala bi neka bomba Pogbe da se resi ovo.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Saviola zabo prvenac, raduje se kao da je osvaja LŠ

        Comment


        • Jao gledaj tandem Toni-Saviola
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • A što se tiče Juvea, opasno nas maltretira sudija, nevera.

            Comment


            • 150 miliona taj Pol Pogba.

              Comment


              • Kakav ce ovo igrac biti za 4-5 godina,strah me i da pomislim ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Sam on da gol, niko mu ne treba.

                  Vidal se namunjio što ga menja Alegrica, realni igrao je kao q... zaslužena zamena, samo što ulazi Pereira, dakle 3-5-2 mrtvi.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    O mrtvi Kjevo brani se sa svim igracima.Ne mogu se probiti nikako,valjala bi neka bomba Pogbe da se resi ovo.
                    Kako me nikad ovako ne sere kad igram kladionicu u pm
                    Lich stavlja tacku
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Pogba 200 milona.

                      Comment


                      • Odusevljava me Pogba iz utakmice u utakmicu,zveriste,najbolja "kupovina" Juventusa u poslednjih 10 godina ako ne i vise.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Odusevljava me Pogba iz utakmice u utakmicu,zveriste,najbolja "kupovina" Juventusa u poslednjih 10 godina ako ne i vise.
                          Ih sad

                          Bilo je tu dosta kupovina u poslednjih 15 godina, od Bufona, Nedveda, Tirama, pa Trezegea, preko Kamoranezija, Kjelinija, pa Pirla, Vidala, Teveza....diskutabilno. Ali ok, doveli smo za dž verovatno najboljeg igrača planete kroz koju godinu, što je umetnost.

                          Comment


                          • Ma dobro,za dzabe je pa sam zato mislio najbolja
                            Za pomenute gore smo dali neku vecu kintu,a ovakvu igracinu dovesti za dzabe je pun pogodak.Maroti se smese brci sad
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Zato uvodi Pepea pored Comana ?
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Zato uvodi Pepea pored Comana ?
                                Hahaha....gle ko gleda tekmu

                                Comment

                                Working...
                                X