Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klasicni Alegrijev Juve. Daju gol, prepuste protivniku igru, prime gol i onda se muce do kraja da uvaljaju neki gol.

    Comment


    • Ma pisam se na takvu igru,lepo je igrao jedno vreme otvoren fudbal sve super i onda sad jede govna i sa Napolijem isto ovako igrao i na kraju izgubio pehar.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ja više krivim Bonućija ovog puta.

        Comment


        • A mene zanima zasto se uvek digne k...c Ikardiju kad igra protiv nas?Ceo zivot nam trpa golove.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Barzaljiju da se digne statua ispred stadiona, Bonuči je kriminalac.

            Comment


            • Buffon nas odrzava u zivotu nekako,lagano smo mogli da primimo gol u ovih 5 minuta 2 opasne sanse za Inter.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Bod na sreću, trebali su ljudi da nas dobiju.

                Comment


                • O jbm ti ovaj Handanovic je nenormalan.Posle toliko uzastopnih pobeda kod kuce mi vezujemo 2 remija kuci,sbaka cast,naguzice nas Napoli u sledecem kolu i eto Rome na prvom mestu.Alegri svaka cast,nabijem ti igru na k.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Dobar mec, remi realan rezultat. Podolski se i nije bas pokazao na debiju, ali tek je stigao, nadam se da ce se uklopiti u igru. Pogba igra nenormalno dobro, cenim da ce PSZ pokusati sa astronomskom ponudom na leto.

                    Sledi Djenova na San Siru. Veoma nezgodan protivnik ali domaci teren bi trebalo da donese prevagu.

                    Roma se priblizila Juventusu, izgleda da ce biti zanimljiva borba za Skudeto.
                    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                    Comment


                    • Dzaba covjeku daleko najjaci tim u ligi, kad jednostavno ne zna i to je to .. Los si Alegri, bas los
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ma bio penal, šta džabe uvrćemo.

                        Berardi je isto otac igrice u najavi, pravi igrač, kao i Felipe Anderson iz Lacija.
                        https://vine.co/v/Od3jrhvFqWu

                        Ne znam, diskutabilno je ovo. Emanuelson je prvi dotakao loptu.

                        Comment


                        • Imao je elemenata da ga svira realno jer se i za manje sviraju penali...dobro ovdje prosla Romica
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Teško da je sudija mogao da vidi ko je prvi dotako loptu, a pošto je start sa leđa obično se svira penal. Ali pošto se iz snimka vidi da je Emanuelson prvi dotakao loptu, meni to čisto.

                            Comment


                            • Sudija za razliku od nas ima samo jednom pravo da vidi situaciju jos sve u trku,a ja kad sam ovo vidio prvih 3,4 puta djelovalo mi je kao saplitanje.E sad kad se zagledas vidis da je dirao prvi loptu,ali realno ovo u vecini slucajeva bude penal tako da Roma sa ovih -1 moze biti prezadovoljna + Juve ide na jedno vrlo tesko gostovanje
                              Last edited by AK47; 07-01-15, 14:30.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

                                Originally posted by AK47 View Post
                                Sudija za razliku od nas ima samo jednom pravo da vidi situaciju jos sve u trku,a ja kad sam ovo vidio prvih 3,4 puta djelovalo mi je kao saplitanje.E sad kad se zagledas vidis da je dirao prvi loptu,ali realno ovo u vecini slucajeva bude penal tako da Roma sa ovih -1 moze biti prezadovoljna + Juve ide na jedno vrlo tesko gostovanje
                                Kada smo kod tih pluseva i minuseva da dodam + i Juve se buni za sebi nedoaudjen penal sinoc u mecu sa Interom.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X