Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cela liga može da se sagne ovom Tevezu.

    Comment


    • Evo i 6-0,Koman-Morata kakvi ce to biti igraci sledece godine samo jos malo da se ispraksuju
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Strasan gol Morate za konacnih 7-0.Ne znam da li je ovo Parma prelosa ili smo mi jednostavno odigrali najbojlu tekmu i poslednjih godinu dana ali ako ovako nastavimo da igramo i to bez par standardnih igraca mislim da bi trebali daleko da doguramo u Evropi pre svega,sto je moja velika zelja.Svaka cast momcima na ovom mecu
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Juve se ne vrača na 3-5-2. Čestitam...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Il Capitano View Post
              Juve se ne vrača na 3-5-2. Čestitam...
              Baš mrtvilo to 3-5-2, odmah dve vrhunske tekme sa 4 pozadi, Olimpijakos i ovi Parma.

              Comment


              • Jos kad dodje samopouzdanje bice vrhunska klasa Alvaro,nema nikakvog razloga ni logike da ne bude
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jos kad dodje samopouzdanje bice vrhunska klasa Alvaro,nema nikakvog razloga ni logike da ne bude
                  Ceka moj kumic 20:45 ceka moja kumara uzivanje retko vidjeno. Najlepsa igra Valter Macara <3
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Jeste li vi spremni za Veronu?

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Ceka moj kumic 20:45 ceka moja kumara uzivanje retko vidjeno. Najlepsa igra Valter Macara <3
                      Posebno mjesto u mom srcu ima bas ovaj Inter,nikakva akcija ni ponavljanje ne postoji samo haos,samo Walter
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • .....

                        Fiorentina: Neto; Tomovic, Gonzalo Rodriguez, Savic, Alonso; Aquilani, Mati Fernandez, Borja Valero; Cuadrado, Babacar, Ilicic

                        Fiorentina bench: Tatarusanu, Pizarro, Richards, Badelj, Vargas, Marin, Kurtic, Joaquin, Basanta, Pasqual, Lazzari, Gomez

                        Napoli: Rafael; Maggio, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Jorginho, David Lopez; Insigne, Hamsik, Callejon; Higuain

                        Napoli bench: Colombo, Andujar, Henrique, Britos, De Guzman Mertens, Mesto, Gargano, Inler, Zapata

                        Comment




                        • Idemo idemo idemo
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • [VINE]OiWH6QwmVaP[/VINE]

                            Comment


                            • .....

                              Inter: Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Nagatomo, Kuzmanovic, Medel, Kovacic, Dodò; Palacio, Icardi

                              Inter bench: Carrizo, Berni, Andreolli, Osvaldo, Obi, Mbaye, Krhin, Donkor, Hernanes, Bonazzoli

                              Verona: Rafael; Martic, Marquez, Moras, Agostini; Ionita, Obbadi, Halfredsson; Gomez Taleb, Toni, Christodoulopoulos

                              Verona bench: Benussi, Rodriguez, Saviola, Jankovic, Luna, Nico Lopez, Marques, Valoti, Brivio, Campanharo, Gonzalez, Nene

                              Comment


                              • Ćaća



                                Elegnacija suva.

                                Comment

                                Working...
                                X